کیف پول از دست رفته بیش از 60 سال داشت پشت مدرسه اوهایو قفل

شمال کانتون اوهایو – کثیف, پژمرده کیف پول قرمز از 1950s شد گیر قفل مدرسه در اوهایو — بیش از 60 سال پس از آن از دست داده بود.

کلاچ مطالب نشان داد که کیف پول متعلق به Patti Rumfola که از دست کیف پول خود را در سال 1957 به عنوان یک نوجوان حضور هوور دبیرستان.

مدرسه ساخته شده بود در سال 1956 اما در حال حاضر این ساختمان به عنوان منطقه میانه مدرسه کانتون شمالی دبیرستان.

مدیر ارتباطات پولی دویل گفت: یک نگهبان در بر داشت کیف پول در آوریل 2019 “گوه” در پشت یک قطعه فلزی است که جدا از مدرسه قفل در حالی که او در تعمیر آن.

پس از مصرف آن به دفتر متولی و چند دبیران در زمان یک زیرچشمی نگاه کردن در داخل. آنها دریافتند عکس, کارت کتابخانه و حتی یک کارت عضویت به YMCA همه متعلق به Rumfola از زمانی که مدرسه را برای اولین بار افتتاح شد.

دویل سپس تماس کانتون شمالی انجمن فارغ التحصیلان با امید بازگشت کیف پول به صاحب حق است. انجمن تعیین می شود که Rumfola فارغ التحصیل شد و در سال 1960.

آنلاین سوابق و وابسته به وفات نشان می دهد پاتریشیا (Rumfola) میشل درگذشت در سال 2013 در سن 71 در زادگاه او از DuBois, Pennsylvania. با توجه به وفات او شد معلم در مریلند و بازنشسته “پس از سال ها بسیاری از خدمات است.”

او همچنین یک طراح صحنه و لباس و خیاط برای یک تئاتر در دوبوا و تاسیس یک هنر تئاتر صنفی و زنان جوان باشگاه در Punxsutawney. او نیز در مرگ شوهرش جان و جان سالم به در شد پنج فرزند همه آنها اقامت در مریلند است.

مرلین Riehl یکی از دوستان نزدیک او گفت کانتون شمالی مدارس شهرستان که Patti ذکر هرگز از دست دادن یک کیف پول اما گفت که او را با استفاده از کلاچ برای مناسبت های خاص.

“یکی از شیرین ترین دختران من همیشه می دانم” سالی Krum Roden, یکی دیگر از همکلاسی گفت: این مدرسه در منطقه آزادی مطبوعات. “هر کس او را دوست داشتم. او تا به حال یک شخصیت زیبا.”

مدرسه منطقه قادر به قرار دادن خانواده و بازگشت کیف پول با توجه به پست خود در Facebook صفحه. آنها آن را باز در یک جمع خانوادگی در پاییز.

مدرسه منطقه مشترک عکس هایی از کیف پول و محتویات که شامل عکس ها, برنامه ها و سکه گندم که تمام پنج فرزند نگهداری می شود به عنوان یک نشانه از یاد از مادر خود.

“من می توانم شما به اندازه کافی” Rumfola دختر استفانی نوشت: بازگشت به مدرسه. “ما توافق کردیم که مادر شده اند بسیار هیجان زده اگر او می تواند همه از این. را ساخته اند و لبخند او خیلی سخت به دانستن این یافت شده است و یاد در مورد یک روز در زندگی از خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>