‘QAnon’ تئوری توطئه Oozes به جریان اصلی سیاست

میلواکی—رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بيشتر از نیمه راه از طریق سخنرانی خود در یک تجمع در میلواکی زمانی که یکی از حرکات دست گرفتار چشم یک حامی در عرصه بسته بندی شده.

51-سال-پیر زن معتقد است که رئیس جمهور تا به حال ترسیم شکل حرف “س” با انگشتان دست خود را به عنوان یک covert سیگنال به پیروان QAnon, یک جناح راست طرفدار تهمت تئوری توطئه. او تبدیل به زن و شوهر در حق او و با هیجان پرسید: “آیا شما می بینید ‘Q’?”

“او فقط آن را پرسید:” دایان Jacobson, 63, از رکین ویسکانسین.

“این بود که یک ‘Q’?” اضافه شده ژاکوبسن, شوهر, سفت, 64.

“من فکر می کنم آن را” پاسخ جدید خود را, دوست, دوست Chrisy. ژنو, ایلینوی, resident کاهش یافته و به نام خانوادگی او در بخشی از آنجا که او گفت که او می خواست برای جلوگیری از منفی “مورد توجه است.”

این Jacobsons ملاقات Chrisy و همسرش, Paul ساعت زودتر در خط به Jan 14 رالی. زوج باند خود را بیش از منافع مشترک در QAnon که مراکز بر بی پایه و اساس اعتقاد به این که مغلوب ساختن پیشی جستن راه انداختن یک راز مبارزه با دشمنان را در “دولت عمیق” و قاچاق جنسی کودکان حلقه اجرا شده توسط شیطانی پدوفیل و آدمخوارها.

چه آغاز شده به عنوان یک آنلاین وسواس برای راست حاشیه رشد فراتر از ریشه های خود را در گوشه ای تاریک از اینترنت. QAnon خزنده بوده به جریان اصلی سیاسی عرصه را برای بیش از یک سال است. این روند نشان می دهد هیچ نشانه ای از مصاحبه به عنوان تهمت آتش سوزی تا خود را به مناسبت انتخاب مجدد عملیات مبارزه جذب مخاطبان وفادار از نظریه پردازان توطئه و جنبی دیگر گروه ها به خود خشن تظاهرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن است را بازتوییت کرد QAnon-ترویج حساب. پیروان گله به مغلوب ساختن پیشی جستن و تظاهرات و پوشیدن لباس و کلاه با QAnon نمادها و شعارها. حداقل 23 فعلی یا سابق کنگره نامزدها در سال 2020 چرخه انتخابات را تایید و یا ترویج QAnon, با توجه به لیبرال دیده بان رسانه های مهم برای امریکا که وارد آنلاین شواهد برای حمایت از آن چوب خط حساب کردن در حال اجرا.

نظریه پردازان توطئه نه تنها حاشیه شخصیت های کشیده شده به مغلوب ساختن پیشی جستن” ، سوگند پاسداران ضد دولتی گروه تشکیل شده در سال 2009 پس از رئیس جمهور باراک اوباما در انتخابات ارسال شده است “امنیت داوطلبان” به همراهی تهمت حامیان در تظاهرات در سراسر کشور است.

دانشگاه کالیفرنیا در دیویس استاد تاریخ کاترین, Olmsted, نویسنده یک کتاب به نام “دشمنان واقعی: تئوری های توطئه و دموکراسی آمریکایی جنگ جهانی اول به 9/11 گفت:” این معلوم نیست که آیا QAnon جذب بیشتر مؤمنان نسبت به سایر تئوری های توطئه که در تلاقی با سیاست آمریکا.

“آنچه در حال حاضر متفاوت است که وجود دارد مردم در قدرت که در حال گسترش این تئوری توطئه” او گفت:, و اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن توطئه فکر لفاظی به نظر می رسد آتش تا بخشی از پایگاه خود را. “بالاخره کسی وجود دارد و گفت که آنها دیوانه نیست.”

تئوری های توطئه هستند اما ترس از موتور قدرتمند از رسانه های اجتماعی و فرار سیاسی باید ramped تا تهدید به خشونت است. FBI بولتن در مارس هشدار داد که تئوری توطئه محور افراط گرایان را تبدیل به یک تهدید تروریسم داخلی. بولتن به طور خاص اشاره QAnon.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی کمپین و یک سخنگوی کاخ سفید نمی پاسخ به ایمیل ها و به دنبال دهید. در مورد خواسته QAnon در سال 2018 و پس از آن — مطبوعاتی کاخ سفید در اتاق سارا هاکبی ساندرز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “را محکوم و تقبیح هر گروه که تحریک خشونت در برابر فرد دیگری.” برخی از عمده تهمت حامیان از جمله مشاور سابق کاخ سفید سباستین گرکا را محکوم کرد QAnon.

برای بیش از دو سال پیروان pored بیش از یک درهم مجموعه ای از سرنخ ظاهرا ارسال شده آنلاین توسط یک مقام عالی رتبه دولت رسمی تنها به عنوان شناخته شده “س” بسیاری از پیروان این باور اواخر جان اف کندی جونیور یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی که جعلی مرگ او در سال 1999 سقوط هواپیما. یکی دیگر از هسته باور است که هزاران نفر از دولت عمیق فعالان و دموکرات ها از جمله هیلاری کلینتون و اوباما خواهد بود تا گرد و فرستاده شده به خلیج گوانتانامو در طول یک رویداد به نام “طوفان است.”

اول س “رها” به نظر می رسد در 4chan imageboard در اکتبر 2017. پیام های مهاجرت به 8chan تا یک رشته از تیرباران های دسته جمعی توسط افراد مسلح که ارسال اعلامیه در سایت منجر به گرفتن آن مجبور آفلاین در ماه اوت است. این اختلال که به پایان رسید که imageboard مجددا در ماه نوامبر تحت نام جدید 8kun به سختی املای پایان QAnon.

تراویس نظر تئوری توطئه محقق که شرکت میزبان QAnon ناشناس پادکست و نوشته است در مورد QAnon برای واشنگتن پست تحت نام مستعار گفت: در جامعه حس جعلی توسط QAnon مؤمنان کمک کرده و آن را تحمل فراتر از عمر دیگر تئوری های توطئه است.

“مردم در QAnon جامعه احساس می کنید مثل آنها با هم متحد شدند برای کشف حقیقت واقعی پشت صحنه” گفت: نظر, که با این نسخهها کار به عنوان یک فروشنده برای یک سن دیگو شرکت و می گوید او با استفاده از نام مستعار برای محافظت از خود. خود را تیز و برنده نظرات در مورد آنچه که او خواستار یک “آخرالزمانی سیاسی فرقه” را به دست آورده او را بیش از 20 ، 000 پیروان در توییتر و سولفات از QAnon مؤمنان.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در میلواکی هزاران نفر منتظر در صف برای ساعت ورود به دانشگاه ویسکانسین-میلواکی پلنگ عرصه است. برخی از عینک پوشاک آراسته با “س” یا “WWG1WGA” که مخفف QAnon شعار “جایی که ما به یکی از ما برود.”

بسیار سرد و غم انگیز آب و هوا نمی تعدیل ارواح QAnon پیرو دانا Shank, 50, Burlington, Wisconsin. Shank, که گفت که او رای دادند برای اوباما در سال 2008 بود دوسوگرا در مورد سیاست قبل از او تصادفا در سراسر QAnon آنلاین و پیوست Facebook groups برای کسب اطلاعات بیشتر.

“من فقط بیدار شد,” او گفت:. “من یک گوسفند است. من به دنبال هر چیزی و همه چیز.”

دایان جاکوبسن متصل صورتی “س” و یک آبی “س” به او “امریکا بزرگ دوباره” کلاه. او و همسرش شد مشتاق به حضور اول خود را مغلوب ساختن پیشی جستن رالی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا به ما بگوید به بهترین او می تواند بدون به خطر انداختن اطلاعات آنچه که واقعا در رفتن,” او گفت:.

جاکوبسن می داند که بسیاری از مردم از جمله برخی از بستگان مسخره در QAnon.

“شما واقعا نمی توانید با استدلال آنها را” او گفت:.

جاکوبسن جشن با او دوست جدید Chrisy زمانی که درها به مرکز شهر عرصه افتتاح شد.

“همه این افراد باور من! من دیوانه نیستم اینجا!” Chrisy فریاد زد.

ساعت بعد در طول مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی Chrisy شوهر, پل, خندیدی وقتی رئیس جمهور گفت “تمام جهان در حال تماشای” چه اتفاق می افتد با معترضان در ایران.

“این یک Q مرجع” پل گفت: با توجه به عبارت “جهان در حال تماشای” به نظر می رسد چندین بار در س قطره.

مه 30 بولتن ارسال شده توسط اف بی آی ققنوس زمینه کار هشدار داد از تئوری های توطئه الهام بخش خشونت توسط گروه “فردی افراط گرایان” با توجه به یک ماه اکتبر دادگاه تشکیل پرونده برای یک QAnon مربوط به تحقیقات جنایی در کلرادو. پلیس در حومه دنور پارکر گفت: سینتیا Abcug شد متهم به همدستی با QAnon حامیان به ربودن پسر او از نگهداری فرزند. Abcug دستگیر شد در مونتانا در دسامبر. 30 و در انتظار استرداد به کلرادو.

اینترنت-سوخت توطئه شده اند كه مربوط به اعمال در دنیای واقعی خشونت است. یک مرد به اتهام قتل مشهور از Gambino خانواده جرم و جنایت در ماه مارس گذشته نشان داد یک QAnon نماد ناخوانا در دست چپ خود را در یک دادگاه ، در سال 2017, کارولینای شمالی, مرد محکوم به زندان برای شلیک یک تفنگ در واشنگتن, d. C., پیتزا, رستوران در مرکز افشا و خنثی “Pizzagate” تئوری توطئه که با مشخصات بالا دموکرات اجرای قاچاق جنسی کودکان حلقه از رستوران است (وجود ندارد) زیرزمین.

Pizzagate راست تئوری های توطئه کمرنگ شده اند اما کارشناسان هیچ پایانی در چشم به QAnon محبوبیت.

نانسی روزنبلوم یک دانشگاه هاروارد و استاد بازنشسته اخلاق در سیاست و دولت گفت آخرالزمانی طبیعت QAnon روایت طنین انداز با کسانی که می خواهند به این باور است که خود را سیاسی دشمنان خواهد بود مغلوب و بهتر در آینده افزایش خواهد از خاکستر.

“آنچه باعث می شود آن را منحصر به فرد است که مغلوب ساختن پیشی جستن است انتخاب” گفت: روزنبلوم co-نویسنده کتاب “بسیاری از مردم می گویند: جدید Conspiracism و حمله به دموکراسی است.”

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار کالین Slevin در دنور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de