قرنطینه بازی: آنچه من در غذا خوردن ؟ (2)

به عنوان وعده داده شده ما با بازگشت به موقع قسط دوم از بازی ما که مستلزم خوانندگان حدس زدن آنچه استوار بالای میز اتاق نهار خوری من… فراتر از آن است که هنوز ناتمام پازل. (این واقعا سخت است و ممکن است تکه های گم شده. درسته ؟ ما در حال کار بر روی آن.)

خوب خوب ما مشخص تر می شود: که در آن مواد غذایی در این تصویر است ؟

در اولین مسابقه آن زمان تنها چند ساعت قبل از Gorkha کاخ مجزا کمی چاق momos منفجر پوشش خود را. شاید این هفته را گسترش خواهد اثبات smidge بیشتر به چالش کشیدن ؟

قوانین تغییر نکرده. به نقد و بررسی:
بالا به نظر می رسد یک takeout جشن عکس در آن رستوران-ارائه ظروف. ارسال خود را حدس بزند که دوقلو شهرستانها استقرار ناهار خوری ارائه چنین برکت فضل و/یا ایده ها برای چه این ظروف ممکن است. پاسخ پذیرفته خواهد شد از طریق بخش نظر یه olde پاسخ tweet Facebook, نظر, و غیره.

برندگان دریافت حقوق لاف زدن یک حس عمیق درونی تحقق و shoutout در اینجا به ما نشان می دهد به خوانندگان پاسخ درست است.

به روز رسانی 4/10/2020, 3:11 بعد از ظهر: آلیسون Brimeyer پدید آمده پیروز در دور دوم “چه هستم من خوردن?” با حدس درست از خوردن خیابان جنگل سیاه مسافرخانه! تصویر خود را روبن و سیب زمینی سرخ کرده, عدس و سوسیس سوپ جایزه spätzel و brötchen. نوار را فراهم می کند تماس با ما-کمتر منظقه وانت و یک punny, heartwarming نگاه کنید که چگونه آنها مشغول نگه داشتن در طول “Wurst Käse سناریو” از طریق حساب های رسانه های اجتماعی.

سالم ماندن. اقامت و تغذیه. اقامت هست. …و ترک اتاق کمی برای بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>