قبلی هفته به نمایش جلال Gorkha کاخدلچسب کالا از جنگل سیاه مسافرخانهو اخیر کباب جشن از خروس را.

ما برگشتیم با یک چهارم دور.

هر چند ما آن را تغییر توسط خود غلت بزنید که کاملا از زباله کاملا unfinishable پازل برای محدود کردن اعتماد است که این بازی در دست باقی می ماند همان.

مثل همیشه ما به شما التماس برای پاسخ به شرح زیر است: “چه کسی این ظرفی شبیه بشاخ یا قیف از takeout شکوه و جلال؟” *مادر جینی را لکه دار نقره شام چنگال اضافه شده برای مقیاس.

به نقد و بررسی:

جشن بوده است عکس در آن رستوران-ارائه ظروف. لطفا حدس بزند که به عنوان شهرهای دوقلو استقرار ناهار خوری ارائه چنین برکت فضل و/یا ایده ها برای چه این ظروف ممکن است. پاسخ پذیرفته خواهد شد از طریق بخش نظرات در این پست ye olde پاسخ tweet Facebook, نظرات, و غیره.

برندگان دریافت حقوق لاف زدن یک حس عمیق درونی تحقق و shoutout در اینجا به ما نشان می دهد به خوانندگان پاسخ درست است.

اقامت سریع. اقامت ممنون. قوی باقی بماند. …و ما قدر شما بازی!

به روز رسانی 4/24/20 1:33 p. m.: خواننده اریک Korte برنده این هفته را به چالش با خود حدس درست از هری سینگ اصلی کارائیب رستوران! سینگ “باز” علائم ممکن است در ویندوز خود, خوردن, خیابان استقرار ولی مطمئن باشید که 76 سال است در آن وجود دارد از پاسخ دادن به تلفن و پخت و پز و دور هر روز از ظهر تا 7 بعد از ظهر در بالا به نظر می رسد سینگ پرداخت بز و خورشتی oxtails بیش از لوبیا قرمز و برنج. شاید کسانی که شما نیست ، خود را از منوی کامل از devilishly غذاهای گرم به علاوه گاه به گاه بطری های دست ساز ماگمايی سس داغ, در دسترس است برای بایگانی اطلاعات تنها (duh). تماس سینگ در 612-729-6181. مواد غذایی بالا می آید سریع می باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im