قرنطینه بازی: آنچه من در غذا خوردن ؟ (دور 7)

بله درست مثل پوشیدن ماسک و شستن دست ما تا وقتی که آنها خام, ما اینجا در شهرستان صفحات داده نشده تا در قرنطینه بازی یا. به عنوان ریختن دیتا رو از Kollege Klub نشان می دهد که این بیماری همه گیر باقی مانده است در نوسان کامل است بنابراین تا زمانی که… که نه مورد شما پیدا کنید ما سوار این اسب به غروب آفتاب.

همچنین ما می دانیم امروز نه جمعه. درسته ؟ (Jeeze.) در برخی از نقطه در ماه گذشته ما متوجه آن ساخته شده خیلی بیشتر حس حرکت کوچک ما بازی حدس زدن (و آن *انگشتان عبور* سبک سری) به بدترین روز از “هفته کار” به جای تلاش برای ایجاد هر کسی تمرکز در پایان هفته! که به سادگی باعث از دست داده.

قبل از اینکه ما به عقب هاپ بر روی گفت قابل اعتماد ممکن است آن را مفید به ارائه یک روکش سریع از آنچه در گذشته اتفاق افتاد در زمان ملاقات ما: خواننده-تویتر مانی Esguerra پیروز در دور شش برای به درستی شناسایی سیسیل دلی به عنوان خالق کامل ساندویچ در تصویر ما بسیار ویژه زمان ناهار نسخه از قرنطینه بازی. Esguerra جایزه? بسیاری از بالند!

البته قوانین بازی در این مسابقه بدون تغییر باقی می ماند: شما حدس می زنم پاسخ به “چه هستم من خوردن?” (و/یا چه ظروف ممکن است) در بخش نظرات در این پست پاسخ توییتهایی مورد علاقه پدران و Gen Z ye olde Facebook, نظر, و غیره. برندگان دریافت اضافی کمی قدم زنی با تبختر در مرحله احتمالا مسخره gif به عنوان یک “جایزه” یک حس عمیق درونی تحقق به علاوه یک فریاد در اینجا به ما نشان می دهد به خوانندگان پاسخ درست است.

پس وفادار و ملتهب CP خوانندگان که دوقلو شهرستانها استقرار ناهار خوری ایجاد این دهان آبیاری ظرف ؟

مثل همیشه با تشکر از شما برای قرار دادن تا با “ما”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>