قرنطینه بازی: آنچه من در غذا خوردن ؟ (دور 8)

هنگامی که آخرین ملاقات ما, خواننده, Joe فرض درستی حدس زده غرب بانک موسسه دریای سرخ کرده و مرزه جشن Doro وات تصویر بطور دنج قرار گرفتن در بستر آن از اینجرا در طول هفت دور از بازی.

جانبازان از این مسابقه می دانید قوانین تغییر نکرده پس از یک روز. میزبان خود را, با این حال, داده نشده است, و امید است که ما ممکن است در برداشتن دوستان در طول راه, بنابراین ما در حال رفتن به تکرار آنها و در عین حال دوباره برای تازه واردان: خوانندگان باید حدس بزنید پاسخ به “چه هستم من خوردن?” (به عنوان مثال رستوران که در شهرهای دوقلو ساخته شده ظروف در عکس و چه کسانی که در ظروف ممکن است) از طریق بخش نظرات این وبلاگ, پاسخ توییتهایی سنتی, Facebook, نظرات, و غیره. برندگان دریافت اضافی کمی قدم زنی با تبختر در مرحله احتمالا مسخره gif به عنوان یک “جایزه” حس عمیقی از تحقق درونی به علاوه یک فریاد در اینجا هنگامی که ما نشان می دهد پاسخ صحیح.

خیلی شیرین و صادقانه شهرستان صفحات خوانندگان از كجا می کند این فضل بهار ؟

با تشکر از شما برای بازی!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>