دانش آموزان دیدار با هم در یک کارگاه مجهز با هر ابزار و مواد آنها را می خواهید برای پروژه های خود را: اره فایبر گلاس و بتنی فوم و چند تن از اعضای هیات در دست به ارائه مشاوره و پاسخ به سوالات در مورد تجهیزات. تنها محدودیت خلاقیت و زمان.

در حال حاضر Oliphant و دانش آموزان خود را نمی تواند با هم. دانشگاه روشن منحصرا به کلاس های آنلاین در ماه گذشته به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19.

Oliphant می گوید او مشکوک در اوایل این خواهد بود راه از چیزهایی که برای بقیه هیئت علمی گروه در سال است. او نمی تواند فقط صبر کنید تا زمانی که کلاس های خود به دست آورد دسترسی به کارگاه. دانش آموزان خود را نیاز به یک راه برای کار از راه دور است.

“من از دست رفته به خواب هیچ گونه نگرانی در مورد آن,” او می گوید.

پس هنگامی که آن زمان برای کلاس برای ساخت یک جفت از صندلی خود را با طراحی او ساخته شده یک تصمیم مهم است. این پروژه ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده با یک نکته.

“من محدود آنها را به مواد می توانند در بندرگاه امن” او می گوید. که به معنای هر آنچه که آنها می تواند صرفه جویی و یا “تکه تکه” از دانشجویی خوابگاه و یا بر روی خود را پدر و مادر در مزارع و یا در هر کجا که بودند هوازدگی قرنطینه. عوامل اتصال مانند چسب یا رشته می تواند خریداری شده برای تحویل. بقیه را باید از هر آنچه که در دست بود.

You can sit in design student Dan Pergrin's re-purposed fabric chair pretty much any way you want.

شما می توانید نشستن در طراحی دانشجویی دن Pergrin را دوباره با هدف پارچه صندلی تقریبا هر راه شما می خواهید. دن Pergrin

Oliphant مطمئن نیستید که چگونه این خواهد رفت. او به ویژه نگران توانایی های خود را به طور موثر ارتباط برقرار مفاهیم مهم از طریق یک صفحه نمایش. او چگونه می تواند ارزیابی یک صندلی او نمی تواند لمس اجازه دهید به تنهایی نشستن ؟ به عنوان او در دیدار با دانش آموزان خود را بیش از زوم کردم و نگاهی به آنچه که آنها در کنار هم قرار دادن او متوجه شد که همه چیز داره به خوبی تکان دهنده.

صندلی با وجود برخی scrappiness در مواد خود را به عنوان براق که هر شما ممکن است پیدا کردن در یک artsy ، برخی از آنها دستکاری شده از پلاستیک سطل زباله. دیگران بودند scavenged از نرده های چوبی. برخی مانند چارلی Kuok را مقوا صندلی گرد هم آمدند و با کمی بیش از یک چاقو و یک مقدار زیادی از زمان به معنای واقعی کلمه چکش مواد به راحت کانتور برای انسان پشت.

Yup -- that's cardboard. Charlie Kuok made these chairs in his small apartment with little more than a knife and a hammer.

آره — که مقوا. چارلی Kuok ساخته شده این صندلی خود را در آپارتمان کوچک با کمی بیش از یک چاقو و چکش. چارلی Kuok

به عنوان پروژه آمد Oliphant استفاده کردم برای اجازه دادن به دانش آموزان بود چشم و گوش او. او می خواهم آنها را به بلند کردن و یا چرخش پروژه های خود را به نشستن در آنها و به او بگویید آنچه را که آنها احساس شد. با وجود خوابی, او در بر داشت به اندازه کافی “همدلی” در هر دو طرف از صفحه نمایش به فرایند بازخورد ارزشمند است. آنها تا به حال یک استودیو کلاس بدون تحت اللفظی استودیو.

Oliphant امیدوار است یک روز به زودی آنها خواهید بود در این کارگاه اما او نمی شک تجربه او و دانش آموزان خود را برداشت تا در مفید آمده است دوباره.

“من فکر می کنم ما شروع به پیش بینی راه هایی برای حرکت یکپارچه از درس و بازگشت به قرنطینه دوباره,” او می گوید. “این یک شکل از سواد به آموزش در راههای جایگزین. من احساس می کنم آن را واقعا افزایش من سواد به عنوان یک معلم به حرکت در سراسر سیستم عامل های مثل این.”

این داستان هر یک از این صندلی بگویید گرفتن وضعیت است که به مراتب کمتر از ایده آل و تلاش برای ایجاد چیزی مفید است.

شما می توانید نمونه های بیشتری از این خانه صندلی در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده طراحی Facebook صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im