نژادپرستانه توجه داشته باشید می گوید وودبری زن و شوهر به ‘نگاهی به این ویروس به چین’

Moua خواندن آن را در زمان یک عکس آن را مچاله در خود را به دست آورده و آن را در داخل برای نشان دادن همسرش Vanishia یانگ قبل از دو تماس خود را صاحبخانه. یانگ برای او هموار شده آن را به عنوان بهترین او می تواند در زمان خود تصویر و آپلود آن را به Facebook. آن را پس از بدست بیش از 600 سهام.

به عنوان coronavirus گسترش یافته است به طوری که رویدادهای نژادپرستانه و زشت احساسات هدفمند در افراد آسیایی تبار از جمله Minnesotans. یک هماهنگ کننده با مینه سوتا وزارت بهداشت به تازگی گفته MPR که آنها بدست می خواهم به اندازه کافی “نژادپرستانه و بیگانه تماس” در coronavirus خط تلفن است که آنها تا به حال به توسعه مجموعه ای کاملا جدید از منابع پاسخ دهند.

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده به با اشاره به کروناویروس به عنوان “چینی ویروس” اصرار آن بود که “آن را از چین می آید” و او می خواهد به “دقیق است.” محلی سابق جمهوری خواه کنگره و فعلی آمریکا نامزد Jason Lewis است آن را به نام “ووهان virus” پس از شهر چینی که در آن ویرانگر بود برای اولین بار دیده می شود.

در Facebook پست یانگ که نمی پاسخ به درخواست مصاحبه گفت: او دوست دارد زندگی در وودبری و این که او هرگز تا به حال تجربه هر گونه نژادپرستی یا تبعیض.

“هر کس در اینجا همواره به نوعی به من,” او نوشت: “پس از آن بسیار ناامید کننده است که این اتفاق در خانه.”

بسیاری از نظرات شرمندگی به یانگ و Moua که همچنین یک کودک در راه است. چند نفر شروع به اظهار نظر که این پست تا به حال به یک دروغ است.

“به نظر می رسد جعلی” یک دیدگاه گفت. “نه بی ادب بودن.”

یکی دیگر از دیدگاه های ارسال شده از یک عکس که به نظر می رسد در جای دیگر در Facebook شامل همان دقیق توجه داشته باشید, اما uncrumpled و هنوز هم حلق آویز بر روی درب. آنها خواستار توضیح.

“همان زن و شوهر doofus” یکی دیگر از دیدگاه پاسخ داد. یانگ بعد توضیح داد که Moua به اشتراک گذاشته بود عکس خود را توجه داشته باشید هنوز هم حلق آویز کردن بر روی درب خود را با چند نفر از دوستان که تا به حال نیز در آن نوشته شده در وودبوری گروه های جامعه.

هنوز سوء ظن نگهداری پرواز.

“آه صبر کنید برای برخی از دلیل دوربین کار نمی کند?” یکی دیگر اضافه شده است. “هممم… مناسب است.”

“او می داند که اگر او گزارش آن به پلیس او است پر کردن یک گزارش نادرست است که جرم” یک سوم گفت.

در واقع توجه گزارش شده به پلیس. یانگ و Moua صاحبخانه در زمان مراقبت از آن در همان روز. فرمانده جان آلتمن از وودبری اداره پلیس می گوید این تحقیقات هنوز در اما آنها هنوز نمی هر گونه شاهد و یا مظنون.

“این نوع رفتار در هیچ جایی در جامعه ما بسیار کمتر از کشور ما,” او می گوید. این “وضعیت” او می افزاید: “هیچ یک قومیت گسل.”

یانگ به روز رسانی پست در روز پنج شنبه. اگر او می خواست توجه او گفت: “او نمی خواهد آن را انجام دهد در این راه است.” اما او می خواست مردم بدانند چه اتفاقی افتاده است.

“هر کس باید آگاه باشند که این می تواند اتفاق می افتد به هر کسی در هر زمان” او گفت:. “لطفا نترس برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را اگر آن اتفاق می افتد به شما و یا خانواده خود را. هنگامی که قربانیان مایل به جلو می آیند برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را که زمانی که مردم شروع به ادعا آن جعلی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>