رادیکال غیر انتفاعی Boneshaker کتاب بسته است

پس از نزدیک به یک دهه Boneshaker کتاب است بسته شدن فروشگاه. غیر انتفاعی جمعی ساخته شده یک اطلاعیه شب گذشته از طریق Facebook:

پس از ده سال Boneshaker انتخاب کرده است درهای خود را. در مواجهه با تصمیم به تمدید ما اجاره نامه در سال 2020 جمعی بررسی امور مالی ما و متاسفانه ما دیگر قابل دوام… ده سال از عملیات غیر انتفاعی است که بدون شکست و ما نمی تواند آن را انجام داده اند بدون تمام کسانی که وام خود را در زمان ایده ها و صدای بیش از دهه گذشته است.

این سورد محله مغازه داوطلب اجرا. پس از باز کردن در سال 2011 آن را به سرعت شناخته شد و برای آن مجموعه ای از سخت به پیدا کردن رادیکال و مترقی کتاب و نشریات. فروشگاه نیز فوق العاده بود بخش کودکان و روشن (از جمله نویسندگان محلی) همه در یک فضای گرم و نرم. باید به شما سفارش آنلاین کتاب و یا درخواست چیزی به تحویل داده می شود که نبود در فروشگاه می رسند از طریق مسنجر دوچرخه.

یک جامعه فضای Boneshaker میزبانی انواع اتفاقات مانند خواندن مانند باشگاه های ترک خورده گردو (کوتاه داستانی) و شهرهای دوقلو های عجیب و غریب در باشگاه کتاب. آن را نیز یک پایگاه برای زنان, زندان, کتاب, پروژه که قبول کمک های مالی و منابع رایگان مواد خواندن برای زندانیان زندان. هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال بر آن است که موسسه خیریه خواهد شد نقل مکان.

در حالی که این فروشگاه در حال حاضر ذکر شده در رسانه های اجتماعی به عنوان “برای همیشه بسته” Boneshaker خدمه آیا برنامه ای برای باز کردن دوباره به طور خلاصه برای نهایی فروش اعلام می شود در تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>