رادیو میزبان Limbaugh اهدا مدال ریاست جمهوری آزادی

واشنگتن — Conservative talk radio میزبان Rush Limbaugh اهدا شد مدال آزادی ریاست جمهوری این کشور بالاترین افتخار غیر نظامی در طول دولت از آدرس اتحادیه سه شنبه شب.

Limbaugh, 69, یک حامی سرسخت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه اعلام کرد او مبارزه پیشرفته سرطان ریه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تشخیص خوب نبود news اما افزود: “چه خبر خوب این است که او بزرگترین جنگنده و برنده است که شما تا کنون ملاقات کند.”

یک ریشو Limbaugh نشسته در کنار بانوی اول Melania Trump, نگاه حیرت زده به عنوان رئیس جمهور اعلام کرد این جایزه. او در نهایت ایستاد و ادای احترام کردند تهمت و ارائه thumbs-up به جمهوری خواهان در مجلس مجلسی.

Melania Trump, ارائه جایزه به Limbaugh, قرار دادن blue-ribboned مدال طلا در اطراف گردن خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر Limbaugh برای “دهه خستگی ناپذیر ارادت به کشور ما” و گفت: این جایزه به رسمیت شناخته شده به میلیون ها نفر از مردم در روز Limbaugh صحبت می کند و الهام بخش و همچنین موسسه خیریه کار می کنند.

Limbaugh روز دوشنبه گفت او در نظر دارد به عنوان آنجا که ممکن است. او همچنین گفت که او با تمرکز بیشتر “به شدت” در دو هفته گذشته در آنچه که او به نام او “عمیقا شخصی رابطه” با خدا.

Limbaugh به طور گسترده ای اعتبار به عنوان کلیدی برای آمریکا تصاحب کنگره در سال 1994 و به شدت پشتیبانی تهمت و دیگر جمهوری خواهان.

Limbaugh بارها متهم از نفرت پر سخنرانی از جمله تعصب و نژادپرستی آشکار خود را از طریق نظرات و طرح ها از جمله “باراک سحر و جادو سیاه پوست” یک آهنگ برجسته خود را نشان می دهد که گفت: رئیس جمهور سابق باراک اوباما “باعث می شود گناه سفیده احساس خوب” و به نام اوباما “سیاه و سفید اما نه اصیل.”

محبوبیت او جان سالم به در brickbats و رونق با وجود شخصی گلایه. در سال 2003 Limbaugh بستری اعتیاد به مسکن و وارد توانبخشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im