رالف نادر: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تبدیل شدن به یک دیکتاتور در زمان واقعی

Delusionary, دیکتاتوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مست در قدرت است. مغلوب ساختن پیشی جستن پادشاهی و بی قانون اقدامات روشن و در حال حاضر براندازی جمهوری ما و قانون اساسی آن. به عنوان به زودی به عنوان استیضاح محاکمه به پایان رسید و تهمت بود تبرئه توسط سنا را طاقباز جمهوری خواه درباریان (به جز سناتور میت رامنی), انتقام, آب گرفتگی مغلوب ساختن پیشی جستن fevered ذهن است.

نادیده گرفتن هشدارهای از مشاوران او تهمت است شلاق در تمام جهات رها کردن تورنت از بیعار توییتهایی. توجه داشته باشید با زنگ چگونه این آمریکایی Fuhrer است تحکیم کنترل و با استفاده از قدرت ریاست جمهوری به سر و صدا همه مخالفان. به یاد داشته باشید که در ماه ژوئیه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد “من یک مقاله دوم که در آن من حق را به انجام آنچه من می خواهم به عنوان رئیس جمهور.” او شوخی نیست و امریکا.

“این که آیا آن است که هوای نفس شما آب می نوشید وسایل نقلیه شما سواری و یا مواد سمی در محل کار خود را مغلوب ساختن پیشی جستن corporatist wrecking crew در حال اجرا است سازمان های فدرال به زمین است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است تکان دهنده فعلی خود را منصوب—در علاوه بر این به کسانی که ترک و یا اخراج شده اند در تصفیه. بدون شواهد و مدارک او را متهم به سازمان های اطلاعاتی و FBI از توطئه علیه او! مغلوب ساختن پیشی جستن حمله کرده و هر دو وزارت دادگستری و دادستان کل ویلیام Barr به دلیل صدور حکم توصیه های چهار DOJ دادستان به مجرم و تهمت مشاور راجر سنگ. بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن چاپلوس بود گذاشت. Barr گفت: این امر می تواند غیر ممکن است برای او را به انجام کار خود را اگر تهمت نگه داشته تداخل.

به عنوان خوانده شده را علامت سبز و من به تصویر کشیده شده در کتاب جدید ما—جعلی رئیس جمهور: رمز گشایی مغلوب ساختن پیشی جستن Gaslighting فساد و کلی Bullsh*t— بازنده مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه retaliates در برابر مخالفان با شارژ تقلب fakery و crookery. مغلوب ساختن پیشی جستن ارعاب دیگران تقویت شده توسط رسانه ها می دهد که حق ندارد از پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن اهداف.

آنچه که بیشتر نگران کننده هستند سکوت از نیروهای مخالف که آمریکایی ها یک راست به در تکیه می کنند برای مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن كرديد.

پست تبرئه تهمت دو برابر شده است در متعدد impeachable جرائم (نگاه کنید به رکورد کنگره از تاریخ 18 دسامبر 2019 صفحه ثانیه 12197). اما دموکرات ها که کنترل خانه هستند دو برابر را در خود استیضاح تحقیقات. در عوض آنها را زیر سفارشات از بلندگو پلوسی و ایستاده.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم حملات قضات که حکومت در برابر او و یا جرات به چالش کشیدن خود را اعمال غیر قانونی. هنوز وجود دارد و تنها سکوت توسط بسیاری از قضاوت ها و بسیاری از انجمن های نوار. کانون وکلای آمریکا که بیش از 194,000 اعضای باقی مانده در خواب. همه اعضای آن به اصطلاح “افسران دادگاه” در حال وکلای مدافع و باید با درک مسئولیت های خود را به حمایت از حکومت قانون است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را دارای سابقه ای طولانی از باطل سرکوب رای دهندگان (وقایع در مستند جدید سرکوب ها: مبارزه با, رای, رابرت Greenwald). این ضد دموکراتیک اقدامات باید در نظر گرفته جرائم جدی. اما اعضای انجمن ملی از وزرای دولت (NASS) تا حد زیادی آمادگی برای حفاظت از حقوق رای دهندگان و دقیق شمارش آرا. برخی از وزرای دولت در حال کمک و معاونت در جرم این انتخابات جنایات. زمان گرجستان فرماندار برایان کمپ با استفاده از قدرت خود را به گرجستان وزیر امور خارجه به سرکوب رای دهندگان سیاه, فریب داد, راه خود را به فرماندار عمارت در سال 2018 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر انجام آنچه که همه دیکتاتورها را هنگامی که آنها را به قدرت: او پالايش خدمات مدنی از هر انتقادی صدای کسانی که به سادگی می خواهید برای انجام شغل خود را. این کارمندان دولت ساخته “اشتباه” از اجرای ایمنی و بهداشت قوانینی که رهبر می خواستم برای رفتن unenforced به نفع رئیس جمهور بزرگ شرکت رفقا و اهدا کنندگان. دولت کارمند اتحادیه ها انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با عقب و توضیح دهید که چه تهمت ستمگر انجام شده است به مردم آسیب—مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان و ضد مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان به طور یکسان. مغلوب ساختن پیشی جستن و همدستان او در حال ساخت امریکا خطرناک تر دوباره توسط scuttling حمایت است که کاهش مرگ و میر و صدمات و بیماری ها.

این که آیا آن است که هوای نفس شما آب می نوشید وسایل نقلیه شما سواری و یا مواد سمی در محل کار خود را مغلوب ساختن پیشی جستن corporatist wrecking crew در حال اجرا است سازمان های فدرال به زمین. در حالی که شرکت های بزرگ outlaws پر مغلوب ساختن پیشی جستن خزانه ها و هتل ها با ثروت او می دهد و آنها را بزرگ مالیات فرار و گرسنگی زیرساخت ها است. کلمه “فساد” نمی تواند به طور کامل در آغوش چگونه این توهین megalomaniac پاره از هم جدا ما کشور ما شیوه های دموکراتیک و هنجارهای اخلاقی است. حمایت از کودکان و سالمندان, جانبازان و کارگران در مغلوب ساختن پیشی جستن سفت بلوک.

که خواهد ایستاد تا به این وحشتناک گردن کلفت که قصد عقب امریکا سود و ضد سلطنت هدف از انقلاب آمریکا خود را ؟ برخی در رسانه ها زنگ صدا خواهد شد. سنجش این تهدید تهمت با دخالت دولت تدارکات به شیب زیادی قرارداد دور از آمازون به دلیل جف بزوس صاحب واشنگتن پست است که اجرای بسیاری از مقالات در مورد تهمت داد و بیداد. مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوریخواه کمیته کمپین فقط ثبت یک بازنده کت و شلوار در برابر نیویورک تایمز. آیا تهمت برنده و یا از دست می دهد ارعاب رسانه ای است که هدف خود را.

این تاکتیک در حال کار بر روی رئیس جروم پاول و فدرال رزرو با توجه به سابق بانک فدرال خودی. به عنوان یک نتیجه فدرال رزرو ماند متعهد به کاهش نرخ بهره به ضرر محافظ. ارعاب نیز در مجلس نمایندگان دموکرات که لغات زندگی خراب وحشی درنده جنسی. متاسفانه این نمایندگان مجلس هستند خواستار قضایی مجلس تحقیق و تفحص از مغلوب ساختن پیشی جستن درمان زنان است. معتبر, شبه جرم و پرونده های حقوقی هستند که با تاخیر با مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا.

بزدلانه سکوت باراک اوباما است و خیره کننده ترین. در فوق العاده کتاب جدید پیروزی شک که نام های, نام رئیس سابق بهداشت حرفه ای و ایمنی سازمان (OSHA) دکتر دیوید مایکل اسناد “رئیس جمهور تهمت تمایل به معکوس کردن هر چیزی در دولت اوباما بود—اگر اوباما از آن حمایت تهمت مخالف را انجام دهد مهم نیست که چه عواقب.”

نتایج بیشتر جیوه و دیزل ذرات در ریه کشنده تر متان شتاب اختلال آب و هوا و خاکستر ذغال سنگ برای کودکان خود را برای نفس کشیدن. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و حتی عدم به اندازه کافی سرمایه گذاری در علم پزشکی است که می تواند شما را نجات دهد. تا coronavirus آمد تهمت خواستار جدی کاهش بودجه برای مراکز کنترل بیماری ها; این کاهش بودجه خنثی شد توسط کنگره است. حتی محکم تر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اخراج آمریکا همه گیر تیم واکنش به صرفه جویی در پول! CDC را در بودجه سالانه برابر است با صرف سه روز هزینه های پنتاگون که بودجه تهمت bloats.

تا جایی که اوباما ؟ نقد موسیقی, ساخت, فیلم, حضور, NBA all-star جشن و آماده برای جنون مارس. اوباما به طور کامل لذت بردن از خود. آنچه مورد نیز با استفاده از بالا, سیاسی, نظرسنجی رتبه بندی و عظیم خود را زیر توییتر (که به مراتب بزرگتر از مغلوب ساختن پیشی جستن) برای مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن ، اگر نه برای رفاه مردم آمریکا اوباما باید حداقل می خواهید برای محافظت از میراث او.

اگر اوباما باقی مانده است بنابراین بی خیال در بحرانی ماه قبل از نوامبر او خواهد شد نیاز به یک علامت در کنار این نمایشگاه نمایش داده می شود در آینده کتابخانه ریاست جمهوری: لغو با مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>