تورنتو — پلیس دامن زد در سراسر بیش از یک دوجین از صحنه های جرم و جنایت دوشنبه پس از داد و بیداد توسط یک فرد مسلح مبدل به عنوان یک افسر پلیس دست کم 18 کشته و خانه ها در سوختن خرابه در جوامع روستایی در سراسر Nova Scotia — مرگبارترین تیراندازی دسته جمعی در کانادا ،

مقامات گفت: مظنون شناخته 51 ساله گابریل Wortman همچنین درگذشت در آخر هفته حمله. مقامات نیست ارائه یک انگیزه برای قتل.

Royal Canadian Mounted Police Chief سرپرست کریس چرم یک کنفرانس خبری گفت که روز شنبه پلیس انتظار می رود برای پیدا کردن بیشتر قربانیان هنگامی که آنها قادر به شانه را از طریق تمام صحنه های جرم و جنایت که برخی از آنها خانه های به آتش کشیده شد به عنوان قربانیان در داخل پیوستن به تماس های دولت به ماندن در خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

چرم گفت: پلیس در تیم ها پخش شده بودند در 16 مکان در سراسر شمالی و مرکزی, Nova Scotia. او گفت: برخی از این قربانیان دانست Wortman و برخی نیست.

“ما نسبتا با اعتماد به نفس ما را شناسایی کرده ایم که در همه صحنه های جرم و جنایت” چرم گفت. “ما تا به حال پنج ساختار آتش سوزی بسیاری از کسانی که خوابگاه و ما این باور وجود دارد ممکن است قربانیان هنوز در داخل باقی مانده از کسانی که خانه های آن به زمین سوخته.”

مرده شامل یک پلیس. یک افسر دیگر زخمی شده بود توسط گلوله بود و دوره نقاهت در خانه, چرم, گفت:.

“18 زندگی می کند بی گناه از دست داد به یاد خواهد شد در سراسر کانادا تاریخ” وزیر امنیت عمومی بیل بلر گفت .

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اشاره کرد که چگونه نزدیک گره کوچک استان نوا اسکوشیا است.

“اکثریت قریب به اتفاق نوا Scotians را با لینک مستقیم با یکی یا بیشتر از این قربانیان است. کل استان و کشور هایی است که در حال حاضر به عنوان ما به مقابله با چیزی است که غیر قابل تصور است,” ترودو یک کنفرانس خبری گفت.

“همه گیر خواهد شد ما جلوگیری از عزاداری با هم در فرد اما شب زنده داری برگزار خواهد شد تقریبا به جشن زندگی قربانیان” ترودو اضافه شده گفت: این امر را دوشنبه شب از طریق Facebook ،

ترودو خواسته رسانه ها برای جلوگیری از ذکر نام ضارب و یا نشان دادن تصویر خود را.

“آیا نمی دهد این فرد هدیه ای از رسوایی” او گفت:.

ساعت 12-داد و بیداد شروع شد و اواخر روز شنبه در شهر روستایی از Portapique حدود 60 مایل (100 کیلومتر) شمال هالیفاکس که در آن پلیس به شهروندان هشدار داد قفل درهای خود را و اقامت در زیرزمین به عنوان حمله آشکار شد. این شهر مانند تمام کانادا شده بود پیوستن به دولت مشاوره به در خانه باقی می ماند به دلیل همه گیر و بسیاری از قربانیان در داخل بودند که حمله آغاز شد.

چند بدن بعدا در داخل و خارج از خانه یک بر Portapique, ساحل, جاده, خیابان که در آن گمان می کردند, مقامات گفت.

بدن نیز یافت می شود در مکان های دیگر در حدود 50 کیلومتر (30 مایل) منطقه از محله که در آن تیراندازی آغاز شد و مقامات بر این باورند که تیرانداز ممکن است هدف قرار داده اند اولین قربانیان خود اما پس از آن شروع به حمله به صورت تصادفی.

مقامات گفتند مسلح عینک پلیس و ماشین خود را نگاه مانند یک Royal Canadian Mounted Police رزمناو.

“توانایی های خود را به حرکت در اطراف استان کشف نشده بود مطمئنا تا حد زیادی بهره مند توسط این واقعیت است که او تا به حال یک وسیله نقلیه است که نگاه یکسان در هر راه به یک مشخص شده ماشین پلیس,” چرم, گفت:, و اضافه کرد که مسلح نیز بود یا با پوشیدن لباس پلیس و یا بسیار خوب کپی کنید.

او گفت: در یک نقطه مشکوک بود مجبور به ترک خودرو خود را و سپس carjacked وسایل نقلیه دیگر برای ادامه به “گردش در اطراف استان گام جلوتر از محققان ما.”

مقامات بر این باورند که او به تنهایی عمل کرده. RCMP کمیسر برندا Lucki گفت: او به خوبی شناخته شده برای پلیس و بدون توجه از مشکوک یافت شده است. او گفت که پلیس هنوز بررسی صحنه جرم برای تعیین چه سلاح مورد استفاده قرار گرفت.

با توجه به دبیرستان سالنامه Wortman طولانی شیفتگی با Mounties. “گیب آینده ممکن است از جمله اینکه یک RCMP افسر” او سالنامه پروفایل گفت.

مرده افسر شناخته شده است به عنوان پاسبان هایدی استیونسون, یک مادر دو و 23 سال کهنه از نیروی.

دو مراقبت های بهداشتی کارگران در محلی خانه های سالمندان نیز در میان کشته شدگان با توجه به فون کانادا طولانی مدت مراقبت های بهداشتی شرکت که شناسایی آنها به عنوان کریستن Beaton ادامه مراقبت دستیار و هدر اوبراین یک پرستار عملی مجاز است.

اوبراین دختر دارسی Dobson نوشت: در یک Facebook پست که “یک هیولا به قتل مادر من است.”

“قتل او بدون فکر دوم. درد می آید و می رود در امواج. من احساس می کنم مثل من در خارج از بدن خود من. این نمی تواند واقعی باشد. در 9:59 am او را از آخرین پیام متنی به خانواده ما چت گروهی. 10:15 او رفته بود.”

مدرسه, معلم, لیزا McCully که مشغول به کار در یک مدرسه ابتدایی محلی نیز در میان مردگان است. “قلب ما شکسته و همراه با کسانی که از همکاران و دانش آموزان در Debert ابتدایی”, Nova Scotia صنفی معلمان رئیس جمهور پل lori cook love life گفت.

پلیس در ابتدا گفت Wortman دستگیر شده بود روز شنبه در یک ایستگاه گاز در Enfield, خارج, هالیفاکس, اما بعدا گفت که او فوت کرده است. هنوز روشن نیست که چگونه و آنها را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر اگر چه یک مقام پلیس گفت که یک تبادل آتش بین مظنون و پلیس در یک نقطه.

Wortman که متعلق به یک پروتز و عمل در در شهرستان درتموته نزدیکی Halifax, زندگی بخشی در Portapique با توجه به ساکنان.

او ذکر شده است به عنوان یک denturist — کسی که باعث می شود دندان مصنوعی — در شهرستان درتموته نزدیکی هالیفاکس با توجه به Denturist جامعه نوا اسکوشیا سایت. اطلس پروتز درمانگاه عمل Wortman متعلق بسته شده بود در ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

همسایه نانسی هادسون گفت: او ملاقات Wortman حدود 18 سال پیش زمانی که او خریداری ملک در Portapique جاده ساحلی است که در یک پیاده روی کوتاه از او و او و شوهر او استفاده می شود به معاشرت با او.

“طرف دیگر وجود دارد به گیب. او تا به حال برخی از مسائل به خصوص با دوست دختر خود” هادسون گفت:, و اضافه کرد که او وسواس و حسادت. “این یک پرچم قرمز است.”

صحبت با خبرنگاران دوشنبه, Nova Scotia برتر استفان مک نیل گفت که حتی در میان چنین غم و اندوه در حال حاضر زمان برای جمع آوری به سوگواری.

“ما نمی توانیم فراموش کنیم که در میان این تراژدی ما هنوز در حال مبارزه با یک ویروس کشنده,” مک نیل گفت. “در حال حاضر بیشتر از همیشه ما نیاز به همکاری شما. در آن طول می کشد قدرت درونی است. بهترین که ما می توانیم افتخار قربانیان این فاجعه است که همچنان به عمل در راه است که ما را محافظت همکار نوا Scotians.”

تیرباران های دسته جمعی نسبتا نادر در کانادا. کشور بازرسی و نگهداری اسلحه خود را به کنترل قوانین پس از مسلح مارک Lepine کشته و 14 و زنان خود را در مونترال Ecole Polytechnique در سال 1989. قبل از آخر این هفته داد و بیداد, بود که این کشور بدترین کشتار جمعی.

ترودو گفت: دولت خود را معرفی بیشتر کنترل اسلحه قانون منع سبک نظامی حمله سلاح های اندازه گیری است که در حال حاضر برنامه ریزی شده است قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس قطع زمان جلسه مجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im