رندی نیومن سگ باعث می شود ظاهر ویژه ای در این هفته بهترین آهنگ های جدید خلاصه

رندی نیومن – “دور ماندن”

کالیفرنیا عمومی ایستگاه های رادیویی درخواست PSA از استاد طنز و دریافت جذاب کامل ترکیب. موضوعات تحت پوشش عبارتند از: اجازه دادن به کودکان در لمس صورت خود را (در حال حاضر و یا اجازه دهید صادقانه همیشه), شیدا قول به خرید یک ماشین زمانی که بحران فروکش و تحقق است که “از من دور ماندن” هستند “واژه عشق در زمان هایی از این.” به عنوان یک پاداش ما را وادار به شنیدن و دیدن شیدا سگ و نگاه خود را در قفسه کتاب.

E-40 – “برو”

او قصد انتشار 30 آلبوم جدید قبل از اینکه ما مجاز به ترک خانه های ما دوباره نیست او ؟ هر چند این است که نباید با اشتباه کلاسیک “به من بگویید هنگامی که برای رفتن به” شما نمی خواهید به شنیدن منطقه خلیج افسانه کشش واکه ها در یک خط مانند “دوستان من فکر کردم جامد تبدیل به سالاد” مثل خیلی احمقانه بتونه. متاسفانه E-40 است و در عین حال به افزایش به چالش و می گویند “کوروناویروس” حتی اگر این درخواست را قبلا امضا شده توسط… آه و 35 نفر است. این شخص در Cameo در حال حاضر.

Charli XCX – “برای همیشه”

با کامپیوتر موسیقی شیاد A. G. طبخ و Bon Iver جوانه (و در حال حاضر Minnesotan) ضربه فیلم های پورنو کار برتون ابداع یک ضرب و شتم که برای تلفن های موبایل مانند متقاطع بین یک هارد دیسک سقوط و تصادف ماشین, Charli ها کمتر براق از برخی از اخیر کرایه اما به سختی و ملول.

Stefan Babcock – “در حال انتظار برای چیزی رخ می دهد”

PUP خواننده می رود آکوستیک ضرورت با درام پد همراهی از پاپ-پانک گروه زاک Mykula و کمک از (چرا نه؟) شاخ فرانسوی بازیکن راشل اوکانر. و حدس بزنید چه ؟ آن را برای تلفن های موبایل مانند نیمه آکوستیک PUP آهنگ با یک شاخ! هر چند به طور منظم PUP آهنگ خطوط مانند “شما فکر می کنم در مورد آن را در همه زمان/شما به سختی احساس می کنید مانند شما در حال زنده” را ترک کند خود را کمی بیشتر به تفسیر باز است.

این Beths – “مرگ به باور”

دوباره از نیوزیلند سرچشمه نامحدود, indie در, پاپ ملودی Beths ماشین بزرگتر گیتار از همیشه در برای اولین بار طعم و مزه خود را از آینده آلبوم طناب پرش Gazers. چه زمان به رها کردن تنها با گروه کر: “من در حال مرگ را باور دارم/که شما نمی خواهد مرگ من است.”

Gorillaz feat. پیتر هوک و گرجستان – “برج حمل”

همیشه تعجب آنچه یک نظم جدید آهنگ صدا خواهد بود با Damon Albarn آواز ؟ احتمالا نه! اما در حال حاضر شما هرگز به دلیل این که اگر یک چیز وجود دارد پیتر هوک می داند که چگونه به انجام این ارسال سفارش جدید باس ملودی.

هر هفته موسیقی ویرایشگر کیت هریس اسهال گسترده musicscape برای شش شایسته آهنگ برای اضافه کردن به شهر Pages’ همیشه در حال گسترش 2020 لیست پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im