هنگامی که تورنتو رپتورز در دور اول بازی های حذفی سال ۲۰۱۵ توسط واشینگتن جاروب شد، کایل لووری خود را ساخته بود که هر کلمه ٔ scathing نوشته شده در مورد او را بخواند.

لووری گفت: «خوب، بد، بد، وحشتناک، عالی، و من از آن به عنوان انگیزه استفاده کردم.»

طولانی ترین رپتورز، عجیب ترین و از برخی جهات بیشتر فصل endearing در تاریخ حق رای دادن به پایان جمعه شب آمد، حذف شده توسط بوستون در هفت بازی شرق کنفرانس نیمه نهایی slugfest.

پاسکال سیاکام سرزنش نقشش در خروج تورنتو را شانه به شانه گذاشت. پس از هدایت این تیم در گلزنی قبل از اینکه COVID-19 لیگ را در ۱۱ مارس تعطیل کند، یک بار که فصل از سر گرفته شد، موفق به پیدا کردن ریتم هجومی نشد.

اما در دقایقی پس از باخت، لووری حرف های مهربانی برای هم تیمی مبارزش داشت. بسیار شبیه به روزهای دردناکی که پس از حذف او توسط جادوگران به دنبال داشت، این جوان ۳۴ ساله گفت سیاکام می تواند از این انتقاد به عنوان سوخت استفاده کند.

لووری گفت: «این توصیه ای است که من به او می دادم.» “این یک تجربه یادگیری است. من فکر می کنم این فقط او را به یک بسکتبالیست بهتر، یک مرد بهتر، همه چیز بهتر است. و تعجب نمی کنم که ببینم او حتی گرسنه تر برمی گردد و مردم را نابود می کند.»

سیاکام در فصل عادی میانگین ۲۲٫۹ امتیاز یک بازی را به دست آورد، و اولین نقطه تمام ستاره خود را به دست آورد. اما يه چيزي اشتباه بود وقتي رپتورها دوباره توي فلوريدا با هم ديوون شدن در برابر بوستون، او به طور متوسط تنها ۱۳ امتیاز یک بازی را به دست آورد، و از برد سه امتیازی ۴ بر ۳۲ شلیک کرد.

سازمان دیده بان | اجرای حذفی رپتورها به پایان می رسد:

جایسون تاتوم ۲۹ امتیاز داشت تا همراه با ۱۲ تخته برود چرا که بوستون سلتیکس در بازی ۷ سری دور دوم خود تورنتو رپتورز را با نتیجه ۹۲-۸۷ شکست داد. 0:25

این جوان ۲۶ ساله که پیش از این برجستگی در مسیر تندی قرار داشت، پس از از دست دادن در مورد سرزنش، در طول صحبت کرد. چیزی که مهم است، او گفت، این است که چگونه می تواند از آن رشد کند.

“آیا شما می خواهید آن را به عنوان یک مرد به عنوان یک تجربه و یا شما فقط می خواهید به احساس تاسف برای خودتان؟” سیاکام گفت. چون در پایان روز هیچ برای شما احساس تاسف نمی کند. من از پس زمینه ای می آیدم که فقط همیشه سخت کار می کنم و از طریق هر چیزی که به سمتم پرتاب می شد مبارزه می کنم و احساس می کنم این فقط یک گام دیگر برای من بود.»

مهاجم ورزشی ۶ فوت-۹ دلیل بزرگی برای موفقیت این تیم در فصل عادی بود. رپتورها عملاً یک ان بی ای پس از فکر بودند که فصل را بدون کاوی لئونارد باز کردند، اما از طریق یک لجن مصدومیت جنگیدند تا در شرق دوم شوند، با درصد برنده شدن رکورد فرنچایز.

برای بسیاری، این تیم – به رهبری یک اسب کار در لووری، و معتقدان به گلزنی توسط کمیته – حتی بیشتر از فصل گذشته دوست داشتنی بود.

مربی نیک پرستار گفت: «من در واقع واقعاً به آنها افتخار می کنم.» “آنها نماینده شهر، کشور، سازمان هستند.. وقتي بيشتر شب ها تيم ما رو تماشا ميکني، برنده ميشي، ميبازي يا قرعه کشي ميکني بايد از اونجا بياي بيرون و بگي حداقل اون آدما هر چيزي که دارن بهت دادن.

“این سطح فوق العاده ای از تعهد و میل و مبارزه است که آنها را. همیشه غم انگیز است وقتی یک فصل به طور مطمئن به پایان می رسد، این یک تیم ویژه است.”

مشغول خارج از فصل در انتظار

و تیمی که فصل آینده هیچ شکلی نخواهد داشت – هر زمان که فصل آینده باشد.

فرد ون ولت گفت: «بعضی از این بچه ها، نمی دانید آنها را خواهید دید یا نه، نمی دانید با آنها بازی خواهید کرد یا نه، پس بله، این سخت است، این سخت است.»

سازمان دیده بان | Raptors واکنش نشان می دهند به بازی 7 از دست دادن :

تورنتو رپتورز پس از حذف از بازی های حذفی ان بی ای توسط تیم بوستون سلتیکس با رسانه ها صحبت می کند. 1:08:16

ون ولت، سرژ ایباکا و مارک گاسول همگی عوامل آزاد هستند. لووری یک سال از قراردادش باقی مانده است، مثل پرستار و کارکنانش.

ماسای اوجیری رئیس جمهور رپتورز ممکن است بازسازی کامل را انتخاب کند. این امر می تواند پایان تلخ و شیرین به دو سال اجرا که طرفداران اسیر در سراسر کشور است. رپتورها به رخ کشیدن بهترین رکورد برای برنده فصل به طور منظم در طول هفت سال گذشته، و رهبری کنفرانس در حضور متوالی حذفی.

یک پرستار احساسی در مصاحبه پس از بازی خود از دیدن پایان فصل غمگین بود، و از این که چه باخت هایی ممکن است در آینده باشد، گریه کرد. مربی معتقد بود تا اینکه زنگ پایانی روز جمعه به صدا در آمد که قبل از خداحافظی حداقل یک سری دیگر خواهد داشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de