…پس ما باید برخی از بهترین غذاهای دریایی متخصصان در مینیاپولیس که گرفته اند یک صفحه از این راهکار و معکوس آن را در بسیاری از راه های هوشمندانه.

شروع دوشنبه, ساحلی, غذاهای دریایی خواهد بود ترسیم مسیر برای اکثر فراوان آب است. پس از سال 1985 fishmongers شده است بهترین و شناخته شده برای هوا بلند, تازه, تن, bay, حلزون اسکالوپ, مارماهی و cockles شش روز در هفته به یک Bahamian آبی بازار در سورد (و خود را St. Paul ضمیمه). اما در حال حاضر آنها در حال شکستن با سنت bigly توسط jettisoning که 800 فوت مربع مینیاپولیس محل پس از سالها در حمایت از یک محل جدید.

برای هر کسی که ناگهان گرفتار توسط حرکت, مطمئن, آنها هنوز هم قادر به پیدا کردن نسخه به روز رسانی از ساحلی و بدون مشکل: آن را به طور مستقیم در سراسر خیابان را از فروشگاه درست کردن Greenway.

پس چرا حرکت در تمام ؟ این کودک است نوع مانند اگر ساحلی شد یک قایق بادبانی. آن را در نهایت مسابقات بالا ردیف محصول آنها همیشه به فروش می رسد. فضای نزدیک به چهار برابر اندازه قبلی teal holdout و در حالی که آنها چسبیده به منظقه خدمات از طریق پایان ماه اوت زمانی که در ماه سپتامبر وارد آنها شروع اجازه می دهد تا 10 مشتریان در یک زمان در داخل جدید حفاری به شریک شدن در فضا را پر امکانات.

امکانات مجموعه شامل بزرگترین اختصاصی غذاهای دریایی در مقابله با دولت (آنها بوده است, اندازه گیری, همه آنچه مدعیان به تریتون تاج و تخت) در کنار مدرن غذاهای لذیذ بازار با پنیر و charcuterie خدمات به علاوه یک پناهگاه مواجه نگردند با منجمد و سرد کالا. آنها همچنین کردم خشک کالا بخش است که دور از pantries برای کسانی از شما که دریافت squicks از ماهی مرکب.

بخشی از افزایش ردپای همچنین اجازه می دهد تا اتاق بیشتر (و فاصله بین شام) در کافه خود را. مهمانان می توانید ناهار خوردن در منبع تنقلات خود را با یک گزینه به حلقه تا به غذا خوردن در مقابله با وعده های غذایی آماده بودن یا سازمان دیده بان به عنوان um کارکنان به موجودات دریایی چه شما جرات نمی کند (و یا نمی دانید که چگونه به انجام این کار) در خود غرق می شود.

itemprop

هر چند آموزش و پرورش همواره جزء جدایی ناپذیر برای هر بازدید به ساحلی – کارکنان آگاه و بیمار counterfolk آماده و حاضر به توضیح آنچه که شما فقط شاهد بالا و یا چه چیزی باعث yellowfin متفاوت از yellowtail – کافه فراهم ساحلی را در کلاس های تخصصی اتاق برای نفس کشیدن. اینجا لباس جوانب مثبت باید فضا و ابزار برای تدریس به دانش آموزان کنجکاو سوشی اصول صدف shucking و بیشتر در حالی که باز کردن درب به تور تاپاس اسپانیایی یا آموزش عاشقان مناسب غذاهای شب تاریخ آداب معاشرت بیش از حد.

معلوم خیلی بیشتر از خوب ماهی مناسب می تواند در اندازه فوق العاده ارابه مخصوص حمل الوار!

روی 2007 E. 24 سنت در اجتماعی فاصله گرفته اوقات فراغت آغاز اوت 31, یا انتخاب کنید تا هر یک از ساحلی غذاهای دریایی’ دودی دلخوشیها takeout موارد و تازه جلب منظقه آغاز این جمعه مرداد 17.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de