رکورد COVID-19 بيمار در ساراسوتا بیمارستان یادبود

بیمارستان گزارش 98 COVID-19 بيمار و 19 در واحد مراقبت های ویژه در روز دوشنبه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا بیمارستان یادبود دوباره شکسته یک رکورد برای COVID-19 بيمار.

روز دوشنبه در بیمارستان گزارش 98 بیماران مبتلا به کروناویروس و 19 در واحد مراقبت های ویژه. این رکورد قبلا شکسته در روز پنج شنبه در 93 COVID-19 بيمار و 17 در ICU.

از بیمارستان 72 تخت ICU, 18 در دسترس بود در روز دوشنبه. ماه گذشته این بیمارستان گسترش آن ICU ظرفیت از 62 تا 72 است و آن را به اندازه کافی هواکش به گسترش به بیش از 100 تخت در صورت لزوم.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

از 839 مجموع تخت های بیمارستانی موجود 638 اشغال شد دوشنبه از جمله 98 COVID-19 بيمار.

همانطور که از روز دوشنبه در بیمارستان هفت روز مثبت رای اندکی کاهش یافت به 10.6 درصد از 11.1% روز جمعه گزارش داد.

در اواخر ماه مه بیمارستان پاک آن ICU از COVID-19 بيمار و گزارش 10 coronavirus بستری شدن در بیمارستان در تاریخ 1 ژوئن. پس از coronavirus موارد همچنان به صعود در هر دو ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان و سراسر کشور.

روز دوشنبه در ساراسوتا کانتی شاهد افزایش 113 موارد آوردن مجموع آن به 3,219 با جدید مرگ و میر پس از یکشنبه.

در Manatee County, موارد افزایش 154 به کل از 5,266 با دو جدید مرگ و میر. دولت در مجموع افزایش 12,624 پس از شکستن در سراسر کشور رکورد در روز شنبه با بیش از 15,300 موارد جدید.

فلوریدا در حال حاضر 282,435 coronavirus موارد در سراسر کشور.

Countywide ساراسوتا تا به حال 129 COVID-19 بستری شدن در بیمارستان که از صبح روز دوشنبه با توجه به دولت در اداره مدیریت بهداشت و درمان. گاو دریایی شهرستان بیمارستان تا به حال 89.

در ساراسوتا کانتی از ACHA ثبت 19 تعداد تخت موجود در ونیز منطقه ای Bayfront بهداشت و سه در انگلوود بیمارستان جامعه.

این ACHA نشان داد بدون تخت ICU در دسترس پزشکان بیمارستان در روز دوشنبه اما سخنگوی بیمارستان مونیکا Yadav گفت: این بیمارستان می تواند آن را افزایش دهد ICU ظرفیت در صورت نیاز.

“شماره گزارش به ACHA هر روز … منعکس کننده یک لحظه در زمان ما به طور مداوم تنظیم به جای بیمار ما نیاز دارد,” او گفت:. “لازم باشد ما باید توانایی برای افزایش ظرفیت تخت. ما در ادامه به نظارت بر این دقت کنید.”

در گاو دریایی شهرستان 18 74 تخت ICU در دسترس بود دوشنبه: دو در مرتع پرورش احشام لیکوود مرکز پزشکی سه گاو دریایی در بیمارستان یادبود و 13 در بلیک مرکز پزشکی.

روز شنبه, ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان بیمارستان در HCA بهداشت و درمان غرب فلوریدا بخش شروع به تأخیر انداختن انتخابی بستری و عمل جراحی و روش برای آزاد کردن ظرفیت برای COVID-19 بيمار.

این بیمارستان ها شامل بلیک مرکز پزشکی پزشکان بیمارستان از ساراسوتا و انگلوود بیمارستان جامعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>