مسابقه قایق رانی شرکت در جشنواره از بنیانگذاران کال Akinrinoye می میرد

ساراسوتا — در یک تغییر ناگهانی عجیب و غریب از زمان این علامت ساراسوتا در اولین روز استقلال در 35 سال بدون مسابقه قایقهای موتوری و یا یکی از رویداد کلید بنیانگذاران کالوین Akinrinoye.

قدیمی ساراسوتا ساکن Shriner میسون و همه جا نیکوکار در گذشت روز شنبه در 89, پشت سر گذاشتن یک میراث سخاوت تعریف می کند که بسیاری از جنبه های خود را از شهرستان به تصویب رسید.

“او همیشه می گفت او می خواست به مسابقه قایق به ساراسوتا اما او نمی خواهد آن را انجام دهد یک موسسه خیریه به نفع” به یاد می آورد پاملا Akinrinoye همسرش از 38 سال که گفت او پس از یک بیماری طولانی مدت. “Suncoast موسسات خیریه برای کودکان مورد علاقه او بود احتمالا به خاطر او تا به حال شده است یک عضو Shriners برای مدت طولانی است.”

Suncoast موسسات خیریه و ساراسوتا قایقهای موتوری جایزه بزرگ جشنواره رشد در پشت سر هم پس از آغاز به کار خود را در سال 1985. این اغراق تصور شده بود و توسط Akinrinoye ران Foxworthy جان استافورد Hollis تاکر و ژن Whipp اما پایدار نتیجه حاصل شد در زمین های خشک.

خدمت ویژه نیازهای کودکان نوجوانان و بزرگسالان از ساراسوتا به بندر شمالی Suncoast موسسات خیریه در رفته است برای حمایت از Suncoast بنیاد بلند پروازانه غیر انتفاعی طرح بوده است.

اما سنتی چهارم جولای نژاد که جذب جمعیت و شرکت کنندگان از سراسر جهان لغو شده است در این سال به دلیل coronavirus بیماری همه گیر.

اوهایو بومی آمد به ساراسوتا در سال 1949 به عنوان یک نوجوان کرفس کشاورز قبل از خروج از دولت به دنبال تحصیلات دانشگاهی خود را با توجه به بیوه است. او را به بازگشت به یک حسابدار با استعداد برای املاک و مستغلات و کسب و کار رستوران.

پاملا Akinrinoye همسر دوم خود را نمی توانید به یاد بیاورید که چگونه بسیاری از از eateries او آغاز شده است که “او تا به حال رستوران از فورت مایرز به ارتفاعات کارولینای شمالی است.” محلی او “آقا دونات مرد” پس از باز کردن اول خود را در حلقه ای مغازه ها در کنار ساراسوتا بیمارستان یادبود در سال 1964.

کال erb ی منافع بودند التقاطی به عنوان او خواهد co-یافت در ساراسوتا فصل Crime Stoppers یک بودجه خصوصی غیر نظامی خط تلفن ارائه پاداش نقدی برای آگهی در collaring scofflaws. در سال 1991 او ذکر شده به عنوان جرم بین المللی چوب پنبه از سال است. او نیز متعلق به 100 باشگاه فراهم می کند که کمک به پلیس و آتش نشان مصدوم در حین انجام وظیفه یا به بازماندگان.

جک کاکس رئیس جمهور Suncoast موسسات خیریه برای کودکان توضیح داده شده Akinrinoye به عنوان یک “بسیار آرام و خصوصی فرد” با وجود عمومی خود را غوطه ور شدن به محلی برادرانه باشگاه ها و سازمان های غیر انتفاعی.

در عین حال در سال 1996 جامعه انتخاب او به میان قهرمانان محلی برای حمل مشعل بازی های المپیک تابستانی از طریق مرکز شهر ساراسوتا آن را به عنوان ساخته شده راه خود را به آتلانتا. و در سال 2002 کال Akinrinoye ساختمان در فلوریدا مرکز برای اوایل دوران کودکی بود به نام به افتخار او.

“کال کار برای کودکان فراتر از تحسین” کاکس گفت. “هنگامی که او شروع به کار بر روی پروژه های ساختمان به نظر می رسد. و نه فقط ساختمان اصلی دانشگاه به نظر می رسد.”

“ساراسوتا خوب بوده به من” Akinrinoye گفت: یک مجله محلی چند سال پیش “و من می خواستم به پشت تا آنجا که من می توانم. وجود دارد بسیاری از سازمان ها, اما من تصمیم به تمرکز در کودکان معلول. وجود دارد هیچ مشکلی در خانواده من, اما نه همه خوش شانس بود.”

پاملا Akinrinoye می گوید شوهرش همچنان خود را به کار حسابداری کار خود را تا زمان بازنشستگی در سال گذشته در 88. او می گوید: کال شد تا علاقه کار او حتی “تا به حال یک رابطه فوق العاده با IRS.

“او فقط دوست داشت برای رفتن به دفتر و او همیشه با وجدان در مورد مشتریان خود را به شما را مجبور به کشیدن او را دور. اگر من می خواستم برای رفتن به تعطیلات با او من می خواهم برای گفتن OK کنید در هواپیما جمعه در 3 ساعت است. که چگونه از آن بود.”

منحصر به فرد نام خانوادگی به کار گرفته شد به مناسب اثر و همچنین او می گوید. زن و شوهر تازه رشد گیاهان در حیاط پشت به فصل شب خود را به وعده های غذایی. البته آنها آن را به نام Akinrinoye باغ.

او می گوید: کال قایقرانی لذت می برد اما نمی شد یک مسابقه رقابتی. او خریداری یک 14-بالا و پایین صفحه و از آنها لذت می برد بالا رفتن روی عرشه کشتی به اکتشاف ساراسوتا خلیج. او یک ماهیگیر “فقط یک شناور.” در پایان هنگامی که کامپیوتر را بر روی آب بود دیگر هیچ گزینه ای آن را به اندازه کافی خوب بود فقط به استراحت و زل زل نگاه کردن از دور.

“ما استفاده می شود به نشستن در پشت حیاط ایوان” او گفت:. “ما می نشستن وجود دارد در غروب آفتاب و ما می خواهم به تماشای این جزر و مد می آیند و بروید.”

Akinrinoye جان سالم به در با دو فرزند و پنج نوه و همسر سابق ادیت سه خواهر و برادر و متعدد برادرزاده و خواهرزاده. خصوصی خدمات برای خانواده و دوستان دعوت شده است که برای برنامه ریزی Toale برادران کفن. یک جشن Calvin erb ی زندگی برگزار خواهد شد در تاریخ بعد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>