شادی! St. Paul خوشحال گنوم بازگشت به عنوان “گنوم” در جولای

امید آشپز برایان اینگرام و همسر و شریک کسب و کار سارا اعلام کرده اند آنها تنفس زندگی جدید به یک سنت پل افسانه ای است که اجرا می شود عمیق تر از مواد غذایی و آشامیدنی خدمات و درهای خود را خوش آمدید مهمان بسیار به زودی.

فضایی که آنها در حال کار با واقع در 498 سلبی خیابان در کلیسای جامع هیل محله بود در اصل باز به عنوان شرکت موتور شماره پنج راه بازگشت در سال 1882 قبل از آن را تبدیل به (در میان چیزهای دیگر) مبارک گنوم. عزاداران خداحافظی به اواخر سال gastropub را خوشگذران و فضای گسترده انتخاب آبجو در ماه دسامبر گذشته زمانی که نوار بسته پس از 14 سال در کسب و کار.

“در ادامه با میراث مبارک گنوم همراه با تاریخچه آتشنشانی و نمایندگی گنوم ارائه حفاظت ما احساس گنوم نام خیلی پرو گفت:” آشپز Ingram.

(جدید) گنوم است که انتظار می رود در اواخر ماه ژوئیه شامل یک شام باشگاه مفهوم و آشپز محور منو خوب تنظیم توسط جاستین ساترلند که آورده بود به عنوان گنوم مدیر آشپزی. اخم نکنید: کسانی که 100 شیپور خاموشی خواهد بود به خوبی مورد استفاده قرار ریختن هنر و صنعت brews های غیر الکلی دلخوشیها, کوکتل, و بیشتر. شاید بیشتر intriguingly ذکر شده بود از هر دو یک دوم داستان باغ آبجو و جدول سمت raclette سرویس دومی که می تواند به اثبات جذاب اواسط همه گیر…

در همراهی با یکی دیگر از Ingrams’ جوانه زدن سنت (اولین بودن افتتاح رستوران در firehouses: امید واقع در خیابان اصلی ایستگاه اتش نشانی شماره سه!), این رستوران همچنان به گسترش شور و شوق خود را برای بازگشت به جامعه است. از طریق غیر انتفاعی امیدبه گنوم هم اهدا خواهد شد حداقل سه درصد از درآمد حاصل از فروش به علل خیریه.

“به عنوان یک نگهبان خوب ما می خواهیم همچنان به تمرکز بر روی جامعه اطراف ما – ارائه یک محل برای افرادی که به گرد هم می آیند لذت بردن از کیفیت مواد غذایی و برخی از سرگرم کننده – همه در حالی که کمک به دیگران” گفت: Ingram.

هر کجا که او باستان اتش نشانی را über گنوم مطمئنا ریاست و ماندگار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>