در عجله به جای ناامن و غیر قابل اعتماد دستگاه رای گیری الکترونیکی پس از روسیه را به دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری آمریکا, دولت و مقامات محلی را درهم برای به دست آوردن بیشتر قابل اعتماد تجهیزات برای انتخابات امسال زمانی که آمریکا و سازمان های اطلاعاتی ترس حتی بدتر مشکلات.

اما به جای انتخاب ساده دست مشخص شده برگه کاغذ که بیشتر مقاوم در برابر دستکاری چون کاغذ هک نمی, بسیاری از در حال امید بستن برای گرانتر تکنولوژی است که کارشناسان امنیت رایانه در نظر بگیرید تقریبا به عنوان خطرناک به عنوان قبلی بی اعتبار سیستم های الکترونیکی.

به نام انتخابات-مارک دستگاه ماشین آلات دارای صفحه نمایش لمسی که برای ثبت نام رای دهندگان انتخاب است. بر خلاف صفحه نمایش لمسی-تنها ماشین آلات آنها چاپ پرونده های کاغذی که در حال اسکن نوری خوانندگان. کارولینای جنوبی رای دهندگان از آنها استفاده خواهد شد در روز شنبه اولیه.

گران ترین راه حل در دسترس آنها حداقل دو بار به عنوان گران قیمت به عنوان دست مشخص شده کاغذ رای گیری گزینه است. آنها شده اند با شور و نشاط و ترویج توسط سه رای گیری فروشندگان تجهیزات که کنترل 88 درصد از بازار ایالات متحده است.

برخی از محبوب ترین رای گیری مارک ماشین آلات ساخته شده توسط رهبران صنعت سیستم انتخابات و نرم افزار و سلطه سیستم های رای گیری ثبت نام رای در نوار کدهای که چشم انسان نمی تواند کشف کند. که یک مشکل محققان می گویند: رای دهندگان می تواند در نهایت با چاپ است که به درستی هجی کردن نام از نامزدهای آنها برداشت اما به دلیل هک کدهای میله را منعکس نمی کند کسانی را انتخاب کند. چون بار کد چیست, جدول رای دهندگان هرگز می دانم که برگه های رای خود بهره مند نامزد دیگری.

حتی در ماشین آلات است که آیا استفاده از بارکد رای دهندگان ممکن است متوجه نیست که اگر یک هک یا برنامه نویسی خطا لت و پار انتخاب های خود را. یک دانشگاه میشیگان مطالعه مشخص شد که تنها 7 درصد از شرکت کنندگان در یک مسخره انتخابات مطلع نظرسنجی کارگران هنگامی که نام خود به چاپ رسید مطابقت ندارد به نامزد آنها رای دادند.

ES&S رد آن حالات. سخنگوی Katina گرنجر گفت: این شرکت در رای گیری-ماشین آلات معدن’ دقت و امنیت “شده اند از طریق هزاران ساعت آزمایش و ده ها هزار نفر از موفق انتخابات است.” Dominion کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

حدود 1 در 5 رای دهندگان آمریکایی خواهد بود با استفاده از رای گیری-ماشین آلات معدن در این سال در مقایسه با کمتر از 2 درصد در سال 2018 با توجه به تایید رای گیری که آهنگ های رای گیری فن آوری است.

محوری شهرستانهای مهم ایالت پنسیلوانیا و اوهایو و کارولینای شمالی را خریداری رای گیری-ماشین آلات معدن. بنابراین باید بخش زیادی از تگزاس و همچنین کالیفرنیا لس آنجلس و همه از گرجستان دلاور و کارولینای جنوبی است. ماشین آلات’ گواهینامه اغلب ساده تر شده است در عجله برای دریافت ماشین آلات در محل برای ریاست جمهوری شرکت کنند ،

رای گیری مارک دستگاه نمی شد تصور اولیه رای ریخته گری ابزار بلکه به عنوان گزینه های در دسترس برای افراد معلول است.

منتقدان آنها را به عنوان آسیب پذیر به نرم. در سال گذشته DefCon هکر کنوانسیون در لاس وگاس در آن زمان diy در “رای گیری ایجاد کرد’ حتی هشت ساعت برای هک دو نفره رای مارک دستگاه.

دستکاری کنار برخی از این جدیدتر رای گیری مارک ماشین آلات تصادفا به شدت واقعی رای. که اتفاق افتاده ترین چشمگیری در ماه نوامبر هنگامی که ES&S top-of-the-line ExpressVote XL عرضه در یک county Pennsylvania.

حتی بدون ویژگی های مشکلات دستگاه های جدید می تواند منجر به دیگر خطوط به طور بالقوه کاهش مشارکت مردم است. رای دهندگان نیاز به زمان بیشتری برای بازیگران آرا و دستگاه را با هزینه های بالا باعث شد که انتخابات به محدودیتی که چگونه بسیاری از آنها خرید.

“وجود دارد تعداد زیادی از دلایل رد امروز رای گیری مارک دستگاه — جز به صورت محدود استفاده به عنوان دستگاه های کمکی برای کسانی که قادر به علامت یک رای کاغذی خود می گوید:” Doug Jones, یک دانشگاه آیووا کامپیوتر دانشمند که همکاری این رای گیری تاریخچه فناوری “شکسته اند.” ‘

اما انتخابات ریاست جمهوری افغانستان با دیدن رای مارک دستگاه به عنوان پیشرفت بیش از paperless صفحه لمسی است که استفاده از 27 درصد از رای دهندگان در سال 2018 است. آنها را دوست دارم چون صفحه لمسی آشنا هستند به رای دهندگان به نگاه و احساس مانند آنچه در آنها استفاده شده است برای نزدیک به دو دهه و مقامات می توانید با استفاده از یکی از روش رای گیری برای همه.

مایکل اندرسون, انتخابات, مدیر پنسیلوانیا, لبنان, شهرستان, گفت: “رای دهندگان آن را می خواهم.” شهرستان ارائه می دهد رای دهندگان هر دو دستگاه – دست-مشخص شده اند.

“هنگامی که ما به آنها یک رای کاغذی اولین چیزی که آنها به ما می گویند این است که” ما در حال رفتن به عقب در زمان,’,” او گفت:.

ایالت نیویورک کمیسیون انتخابات شرکت-صندلی داگلاس کلنر اولیه بود منتقد بدون کاغذ دستگاه رای گیری الکترونیکی. اما او با اعتماد به نفس در یک رای گیری مارک دستگاه ImageCast تکامل توسط Dominion خبره برای استفاده در خود دولت است. او گفت: پادمان ساخته شده را به دستگاه ها و پروتکل های امنیتی را هک تصویر تکامل “فوق العاده بعید است.”

اما جونز است که در میان کارشناسان است که فکر می کنم امروز رای گیری مارک دستگاه تضعیف این ایده بسیار از حفظ در یک کاغذ رکورد است که می تواند مورد استفاده در ممیزی و بازگو. این ایده پشتیبانی می کند 2018 ملی آکادمی علوم گزارش که از نعمت دست مشخص شده برگه شمارش توسط اپتیکال اسکنر. برخی از 70 درصد از رای دهندگان آمریکایی با استفاده از آنها را در گذشته دو انتخابات ریاست جمهوری و انجام خواهد شد تا دوباره در ماه نوامبر.

یکی ایالتی کلرادو است ممنوعیت کدهای نوار از رای گیری مارک دستگاه رای گیری آغاز 2021.

انتخابات مدیران که رد دست مشخص شده برگه کاغذ به عنوان کهنه و ناخوشایند و یا سنگین باید چند گزینه فراتر از رای گیری مارک دستگاه. آنجا که $300 میلیون رای گیری تجهیزات و خدمات صنعت بسیار منزوی و تثبیت شده.

صنعت چهره عملا هیچ فدرال مقررات حتی اگر انتخابات فناوری تعیین شد زیرساخت های حیاتی در ژانویه 2017. فدرال گواهینامه راهنمایی برای رای گیری دستگاه طراحی 15 سال و داوطلبانه است. پیشرو فروشندگان باید در برابر عموم افشای شخص ثالث تست نفوذ از سیستم های خود را.

“آن را در خود تقویت سیستم است که آن را نگه می دارد منجمد در یک محل در گذشته گفت:” ادی پرز سابق توسعه محصول و مدیر هارت InterCivic به شماره 3 رای گیری تجهیزات شرکت با OSET موسسه غیر انتفاعی است که به ترویج اعتماد رای گیری راه حل. “آنها نمی خواهید را به هر گونه تغییرات در تجهیزات مگر اینکه آنها را کاملا به.”

جمهوریخواهان کنترل سنا را رد کرد تا لایحه که در میان چیزهای دیگر نیاز به رای دهندگان قابل دنباله مقاله و نیاز به ضد گلوله postelection ممیزی. جمهوری خواهان می گویند دولت فدرال نباید تجاوز در آمریکا قدرت برای نظارت بر انتخابات است.

Northampton County, در پنسیلوانیا شرقی لبه آینه به حالت انتخاب در سال 2016 توسط رای گیری برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پس از دو بار انتخاب باراک اوباما ، آخرین روز انتخابات, شد زمین صفر در بحث بر سر رای گیری مارک دستگاه.

شهرستان جدید ExpressVote XLs شکست مضاعف.

برای اولین بار برنامه نویسی misconfiguration مانع رای برای یکی از سه نامزد در یک قاضی نژاد از ثبت نام در نوار کدهای مورد استفاده برای شمارش آرا. تنها غایب رای گیری رای ثبت شده برای این نامزد انتخابات گفت: این شهرستان اجرایی لمانت مک کلور. مشکل دیگر این بود که miscalibrated صفحه لمسی است که می تواند “تلنگر” آرا و یا به سادگی آن را دشوار برای رای دادن به نامزد مورد نظر با توجه به معیوب صفحه نمایش هم ترازی. آنها در حدود یک سوم از شهرستان 320 دستگاه که هزینه مالیات دهندگان $8,250 هر.

یک نظرسنجی قاضی به نام لمس صفحه نمایش “زباله.” برخی از رای دهندگان در ایمیل های به دست آمده توسط AP در پرونده درخواست گفت: رای خود را اختصاص داده بودند به اشتباه نامزدها. دیگران نگران صف های طولانی در انتخابات آینده.

رای دهندگان نیاز به سه برابر زمان به طور متوسط به حرکت ES&S انتخابات مارک دستگاه نسبت به پر کردن دست و برگه های رای مشخص شده و در حال اجرا آنها را از طریق اسکنر با توجه به دولتی صدور گواهینامه و اسناد و مدارک.

ES&S گفت: کارکنان خود را تا به حال flubbed برنامه نویسی و موفق به انجام مناسب preelection تست از ماشین آلات و یا به اندازه کافی قطار انتخابات کارگران که گرفتار خطا است.

کمیسیون انتخابات شد کبود اما قادر به بازگشت به ماشین آلات برای بازپرداخت زیرا آنها انتصاب.

“من احساس می کنم مثل من شده است بازی” کمیسر Maudeania Hornik گفت: در آخرین جلسه با ES&S نمایندگان. او بعدها گفت: AP او رای دادند برای دستگاه های باور آنها می تواند راحت تر از دست مشخص شده برگه کاغذ به خصوص برای سالمندان است.

“آنچه که ما نگران این است که چه اتفاقی می افتد بعدی زمان اگر یک برنامه نویسی اشکال — و یا یک هک یا هر چیز دیگری — و آن را انجام داده در راه است که نه واضح است ؟” گفت: Daniel Lopresti یک کمیسر و دانشگاه Lehigh دانشمند کامپیوتر.

ES&S انتخابات تجهیزات شکست خورده است و در جاهای دیگر. ناقص نرم افزار در انتخابات مارک دستگاه تاخیر در شمارش آرا توسط 13 ساعت در کانزاس’ بزرگترین شهرستان در طول ماه اوت سال 2018 فرمانداری اولیه. یکی دیگر Johnson County, این یکی در ایندیانا اوراق شرکت کامپیوتری رای دهندگان چک در سیستم پس از روز انتخابات اشتباهات که در همان سال باعث شد صف های طولانی.

“من نمی دانم که ما تا کنون دیده ام یک انتخابات کامپیوتر — یک رای گیری کامپیوتری که نرم افزار انجام شد به یک استاندارد بالا گفت:” دانکن Buell, یک دانشگاه کارولینای جنوبی دانشمند کامپیوتر است که در بر داشت خطاها در نتایج تولید شده توسط ES&S دستگاه رای گیری الکترونیکی.

رای گیری یکپارچگی فعالان باید شکایت کرد به دنبال جلوگیری از استفاده بیشتر در پنسیلوانیا از ExpressVote XL. سازمان های مردمی از جمله شايع ترين علت در حال مبارزه برای جلوگیری از صدور گواهینامه در ایالت نیویورک است.

ES&S دفاع ماشین. در دسامبر. 12 پرونده در پنسیلوانیا طرح دعوی در دادگاه شرکت, اجرایی دین Baumer گفت: ExpressVote XL هرگز به خطر بیافتد و گفت: نقض ماشین “هستند عدم امکان عملی.”

ES&S لابی سخت در پنسیلوانیا برای ExpressVote XL, هر چند نه همیشه قانونی است.

پس از ES&S برنده 29 میلیون قرارداد در فیلادلفیا در سال گذشته در یک شتابزده تهیه است که شهر را در کنترل برخی از حفر. او مصمم است که ES&S’ معاون رئیس جمهور از امور مالی تا به حال موفق به گلزنی در یک اجباری, کمپین سهم, فرم, فعالیت های مشاوران که صرف بیش از $400,000 از جمله ساخت کمپین کمک به دو کمیسیون درگیر در اعطای قرارداد. ES&S موافقت به پرداخت یک رکورد $2.9 میلیون مجازات به عنوان یک نتیجه. آن گفت: اجرایی را شکست فاش شد “ناخواسته.”

فیلادلفیا قسمت تضاد با ادعاهای ES&S مقامات از جمله توسط مدیر عامل شرکت تام برت در Jan. 8 شهادت به کنگره, که این شرکت را ندارد کمک های مبارزات انتخاباتی.

سوابق نشان می دهد ES&S کمک $25,000 از 2014-2016 به دولت جمهوری رهبری کمیته که به دنبال توافق کنترل از قانونگذاران ایالتی.

ES&S نیز پرداخت شده برای سفر به لاس وگاس از یک “هیئت مشاوران” از بالا و مقامات انتخابات از جمله از کارولینای جنوبی در شهر نیویورک و دالاس ایالت تگزاس با توجه به سوابق مشترک با AP از آزادی درخواست اطلاعات.

فیلادلفیا پرداخت بیش از دو برابر مقدار آن ExpressVote XL دستگاه در هر رای دهنده ($27) به عنوان آنچه Allegheny County, صفحه اصلی به پیتسبورگ پرداخت (12 دلار) برای دست مشخص شده برگه کاغذ و اسکنر — به علاوه رای گیری نشانگر برای معلولان — از همان فروشنده است.

Allegheny County انتخابات هیئت مدیره را رد کرد و رای مارک دستگاه به عنوان بیش از حد مخاطره آمیز برای همه اما غیر فعال رای دهندگان. معاون صندلی, دولت, قاضی کاترین مرغ-کشتی فرنگی با ابراز تاسف در طول یک ماه سپتامبر شنوایی نیاز به جایزه ES&S این شهرستان کسب و کار در همه داده شده و رفتار آن در فیلادلفیا و در جاهای دیگر.

اما دیگر هیچ فروشنده ارائه یک گزینه مشخص شده با به اندازه کافی رای گیری انعطاف پذیری پیکربندی برای شهرستان 130 شهرداری.

در حالی که امنیت سایبر خطرات را نمی توان حذف مرغ-کشتی فرنگی گفت: شهرستان خواهد حداقل باید “توانایی بازیابی” از هر گونه فساد: دنباله مقاله را از دست مشخص شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im