به یاد سال 1936 — سال خورشید سعی در کشتن ما

ما می خواهم شما را سرزنش نیست اگر شما نزدیک به انتهای طناب خود را در اطراف چهار شنبه.

ما دیده ایم بدتر است. با توجه به وزارت منابع طبیعی مینه سوتا مینه سوتا را شدیدترین موج گرما در تاریخ ثبت شده به طول انجامید از جولای 5 تا 18 ژوئیه 1936.

تمام ملت خفه شد پتو از فشار بالا که تحت پوشش همه چیز را در شرق رشته کوه های راکی. غرب بود لعنتی هوایی مستقیم از سونورا کویر و شهرهای دوقلو دیدم 90-درجه هوا – و یا بالاتر برای یک ذهن بیحس کننده 14 روز متوالی. هشت نفر از کسانی که روز صعود بالاتر از 100 درجه است.

آن می تواند در یک زمان بدتر. رکود بزرگ بود در نوسان کامل است. زمینه زده شد در حال حاضر با خشکسالی است. روز گرم و خشک هوا تنها باعث بدتر شدن اوضاع شده و طول آن جهنمی دو هفته آن را scarecly بارید قطره.

البته هیچ کس در سال 1936 تا به حال تهویه هوا. حتی طرفداران محدودی کالا. مینه سوتا تاریخی جامعه عکس, St. Paul ساکنان وسیع بر روی نیمکت پارک یا تخمگذار در پتو پیک نیک یک شبه به فرار خفه کننده سکون در خانه های خود.

مردم سعی به کمی سرگرم کننده با شرایط غیر قابل کنترل. دو مرد شاغل در تصفيه آب در خوک چشم تصمیم گرفت به دیدن اگر آنها می تواند سرخ کردن تخم مرغ در بتن می باشد. بر اساس مقاله ای که به نظر می رسد در مطبوعات پیشگام در زمان آنها کاملا می تواند.

در روز سه شنبه, جولای 14, 1936, مینیاپولیس استار تریبیون اشاره کرد که مینیاپولیس, مدرسه, مدیره موکول کرده بود شب گذشته نشست چرا که آنها نمی تواند تحمل به نشستن در یک اتاق سوزان برای ساعت.

“شهر مینیاپولیس به رسمیت شناخته شده جمعه که آن را در فیلم” کاغذ گمان خشگی.

زمان این داستان آمده بود از گرما در حال حاضر ادعا کرد چند زندگی می کند.

“تقاضا به صورت عمومی و خصوصی آمبولانس در سراسر شهر [مینیاپولیس] فوق العاده بود” که همان نسخه از این تریبون به عنوان خوانده شده. “به طور متوسط از هر هشت دقیقه یک آمبولانس نورد به بیمارستان عمومی دوشنبه با یک یا بیشتر از گرما قربانیان است.” بسیاری مرده بودند پس از ورود. در پایان روز بسیاری از دست داده شده است که در این مقاله تنها می تواند گزارش نام نه آدرس.

به عنوان بسیاری از 240 نفر در این شهر می میرند قبل از آن را بیش از. Morgues بودند “بسته بندی شده.” آنها پیوست صفوف 900 مرده در کل کشور و از 5000 در سراسر کشور.

“هر اندازه گیری توسط این یکی از مینه سوتا بدترین حوادث آب و هوا در رکورد” وزارت منابع طبیعی اخیر پست در سال 1936 موج گرما می گوید.

تا خنک بماند و به یاد داشته باشید به مراقبت از یکدیگر. فقط به خاطر اینکه ما را ندیده دوست دارد از سال 1936 موج گرما پس معنا نیست که ما هرگز خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>