حذف جریمه دیر به ارمغان می آورد افزایش مراجعان در ساراسوتا کتابخانه

سیستم کتابخانه اضافه شده است تقریبا 8,000 جدید cardholders در سال گذشته

ساراسوتا کانتی — یک زن بود نه استفاده از کتابخانه در هشت سال چون او بدهکار $50. یک مرد که اغلب به ارمغان آورد فرزندان خود را به اتاق کودکان نمی تواند اتمام کتاب های آنها شده است می خواهم به خواندن چرا که او نمی تواند استطاعت به پرداخت جریمه دیر.

در بیانیه او به ساراسوتا کانتی در کتابخانه این مرد گفت که فرزندان او بودند “broken-hearted زمانی که آنها را مجبور به ترک بدون کتاب آنها می خواستند به خانه می برد. در حال حاضر که ما در حال خوب-رایگان, ما هنوز هم برای ساعت ها نشستن در کتابخانه, اما آنها را ترک با لبخند در چهره خود را همراه با خود کتاب انتخاب شده است.”

پس از ساراسوتا کانتی حذف جریمه دیر سپتامبر گذشته تقریبا 300 نفر که قبلا بدهکار جریمه بازگشت به کتابخانه. کتابخانه ها در شهرستان ها نیز اضافه شده 7,796 جدید cardholders و قرض داده تقریبا 18,000 بیشتر کتاب های الکترونیکی و کتاب های صوتی از ماه اکتبر 2019 به فوریه سال 2020 از قرض داده شد سال گذشته شهرستان سوابق نشان می دهد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

برقراری یکشنبه ساعت در سلبی در مرکز شهر ساراسوتا و ونیز را فرانسیس T. بورن پیچ اناری کتابخانه های عمومی نیز محبوب بوده است. سلبی و پیچ اناری دیده می شود نزدیک به 1000 یکشنبه بازدید از اواخر ماه ژانویه است.

به طور کلی کتابخانه های شهرستان در ادامه به محبوب باقی می ماند. وجود دارد 1.7 میلیون بازدید کننده در سال گذشته با 2.6 میلیون آیتم های چک کردن. وجود دارد 250,000 فعال cardholders.

سیستم کتابخانه به تصویب رسید جدید هیچ خوب سیاست امیدوار به ایجاد این کتابخانه ها در دسترس تر برای همه ساکنان. شارژ هزینه های اواخر منفی بر خانواده های کم درآمد و می تواند به جلوگیری از آنها را از با استفاده از کتابخانه در همه رنه دی Pilato مدیر کتابخانه های شهرستان تاریخی و منابع گفت: شهرستان کمیسیون در این هفته.

حدود یک چهارم از حساب های که مسدود شد به دلیل جریمه های متعلق به کودکان — یک محرک بزرگ در تصمیم گیری.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

در مجموع $368,340 پاک شد از کاربران حساب های کاربری. کتابخانه است نه از دست دادن پول با سیاست جدید — آن را خواهد ساخت ، سال گذشته سیستم کتابخانه صرف بیش از هفت برابر بیشتر در کارکنان منابع برای جمع آوری جریمه از درآمد دریافت شده از آنها.

در سراسر کشور بیش از 370 کتابخانه ها در ایالات متحده هستند خوب رایگان. در فلوریدا ساراسوتا کانتی پیوست, Hillsborough, آگهی میامی-Dade سیستم کتابخانه با خلاص شدن از جریمه. Pasco County قطع اواخر جریمه در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>