انرژی های تجدید پذیر می تواند قدرت جهان تا سال 2050

تقریبا همه جهان تقاضا برای برق برای اجرای حمل و نقل و برای گرم کردن و سرد خانه ها و ادارات و همچنین به ارائه قدرت خواستار شده توسط صنعت می تواند ملاقات با انرژی های تجدید پذیر در اواسط قرن.

این اجماع از 47 همکار بررسی مقالات پژوهشی از 13 گروه مستقل با مجموع 91 نویسندگان که گرد هم آورده شده است توسط دانشگاه استنفورد در کالیفرنیا است.

برخی از مقالات نگاهی گسترده ای در سراسر جهان اضافه کردن با هم پتانسیل برای هر فناوری برای دیدن اگر هر کشور یا کل مناطق می تواند زنده ماندن در انرژیهای تجدید پذیر.

ویژه امتحانات از جزیره کوچک کشورهای جنوب صحرای آفریقا و کشورهای مانند آلمان نگاه برای دیدن آنچه که در حال موانع پیشرفت و چگونه آنها می تواند برداشته شود.

در هر صورت این یافته ها که این فن آوری وجود دارد برای رسیدن به 100% تجدید پذیر قدرت اگر اراده سیاسی برای رسیدن به آن می تواند محشور.

“به نظر می رسد که هر بخشی از جهان در حال حاضر می توانید پیدا کردن یک سیستم است که لبه های سوخت های فسیلی در هزینه”

مجموعه ای از مقالات است قدرتمند رد به کسانی که می گویند که انرژیهای تجدید پذیر هستند قابل اعتماد نیست و یا نمی تواند گسترش به اندازه کافی سریع به بیش از سوخت های فسیلی و انرژی هسته ای.

پس مناسب اقدامات بهره وری انرژی در محل هستند ترکیبی از باد خورشیدی و قدرت آب با اشکال مختلف از ظرفیت ذخیره سازی می توانید به اضافه کردن 100 درصد از انرژی مورد نیاز در هر بخشی از این سیاره است.

دانشگاه استنفورد یکی از مقالات خود را در بالای لیست. این مطالعات اثرات سبز جدید مقابله پیشنهادات در شبکه, ثبات, هزینه ها, مشاغل, بهداشت و درمان و آب و هوا در 143 کشور جهان است.

با جهان در حال حاضر نزدیک به 1.5°C حرارت آن می گوید: هفت میلیون نفر توسط آلودگی هوا سالانه و محدود سوخت های فسیلی منابع بالقوه جرقه درگیری استنفورد است محققان می خواستم برای مقایسه کسب و کار به عنوان معمول با 100% انتقال به باد-آب-انرژی خورشیدی بهره وری و ذخیره سازی تا سال 2050 – با حداقل 80 درصد تا سال 2030.

با گروه بندی کشورهای جهان با هم به 24 منطقه co-عامل پايداری شبکه و راه حل های ذخیره سازی عرضه می تواند مطابقت تقاضا توسط 2050-2052 با 100% تکیه بر انرژیهای تجدید پذیر. مقدار انرژی مورد استفاده قرار گیرد به طور کلی می توان با 57.1% هزینه خواهد سقوط یک مقدار مشابه و 28.6 میلیون بیشتر در دراز مدت تمام وقت شغل ایجاد خواهد شد از زیر کسب و کار به عنوان معمول است.

هوای پاک جایزه

قابل توجه اجماع در میان محققان این است که شاید تعجب آور از آب و هوا و شرایط آب و هوایی بسیار متفاوت در عرض های جغرافیایی مختلف. به نظر می رسد هر چند که به عنوان هزینه انرژیهای تجدید پذیر به ویژه باد و انرژی خورشیدی است سقوط, و انرژی راه حل های ذخیره سازی ضرب در هر بخشی از جهان در حال حاضر می توانید پیدا کردن یک سیستم است که لبه های سوخت های فسیلی در هزینه.

که علاوه بر بهره مندی از هوای پاک به خصوص در کشورهای آسیایی مانند هند و چین باعث می شود انرژی های تجدید پذیر به مراتب مفید تر در هر تحلیل هزینه منفعت.

ظاهر بسیاری از مقالات آینه اجماع است که آب و هوا دانشمندان موفق به دستیابی به هشدار در جهان رهبران سیاسی آن زمان در حال اجرا است برای آنها را به عمل به نگه داشتن درجه حرارت زیر سطح خطرناک است.

پس در مجموع راه حل های ارائه شده پوشش کشورهای تولید بیش از 97 درصد از جهان گازهای گلخانه ای آنها ارائه یک طرح برای دور بعدی سازمان ملل متحد مذاکرات آب و هوا برگزار می شود در گلاسکو در ماه نوامبر. در COP-26 عنوان کنفرانس است که به نام سیاستمداران خواسته خواهد شد که به ایجاد تعهدات جدید برای جلوگیری از تغییرات آب و هوایی خطرناک.

این استنفورد فایل آنها را نشان می دهد که همه آنها نیاز است که اراده سیاسی برای آنها را قادر به رسیدن به ثبات آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>