تشکر. مریم Franson اجرا می شود ‘COVID Memes,’ Facebook صفحه. خوب او بود.

Franson است که در مورد به مهار همه چیز را در یک بیت در این زمان حساس از قرنطینه و coronavirus – و یا به عنوان او آن را به نام در توییتر در اواسط ماه مارس “#ChineseVirus.”

Novel coronavirus was first reported in the Wuhan region of China, a fact that has spurred widespread reports of anti-Asian bias across the United States.

رمان کروناویروس اولین بار گزارش شده در منطقه ووهان چین یک واقعیت است که موجب گسترده گزارش های ضد آسیایی, تعصب در سراسر ایالات متحده است. توییتر

شاید او در حال عقب کشیدن است. روز چهارشنبه به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تمدید دولت stay-در-خانه سفارش از طریق مه 4 Franson با قاطعیت اعلام کرد: “من نه ماندن در منزل” در توییتر. پس نگران پاسخ در پاسخ او قانونگذار با اصلاح بیانیه می گویند او “انجام [او] بخشی به فاصله اجتماعی.”

Well, that was fast.

خوب است که سریع بود. توییتر

Franson تا به حال یکی دیگر از خروجی زمانی که او می خواست به اجازه سست. این COVID الگوهای رفتاری Facebook page – که تا همین اواخر Franson شد صفحه مدیر – پر بود از مردمی اجازه خاموش بخار.

Facebook

Facebook

صفحه ویژه, جوک در مورد مردم از ووهان ظاهرا داشتن علاقه شدید به چیزی برای خوردن خفاش ها و الگوهای رفتاری مورد دولت و رسانه ها توصیف virus به عنوان خطرناک تر از آن واقع است.

شهرستان صفحات رسیده به Franson برای اظهار نظر در روز پنج شنبه و او پاسخ نمی. به جای صفحه به طور ناگهانی ناپدید شد. سپس کسی که شناسایی خود را تنها به عنوان یک COVID Memes عضو به نام “جان” نامیده می شود به سوال این خبرنگار در صورتی که “تا به حال ساخته شده یک شوخی در [خود] زندگی است.”

برای برخی از دکمههای تا محتوای شما می توانید از نماینده مریم Franson Facebook صفحه که در آن او بیشتر چوب به این ادعا که “یک ساعت از سی ان ان به مراتب بیشتر از خطرات بهداشت عمومی از تمام میله در تمام شهرهای کشور” و “اقتصاد ما در حال رفتن به تملق گفتن از یک کلوچه اگر ما صبر کنید تا زمانی که ممکن است برای بازگشت به کار.”

قبل از COVID Memes, گرفته, پایین, شهرستان صفحات در زمان چند اسکرین شات از الگوهای رفتاری Franson ارسال شده به صفحه. مطالعه کردن آنها را در زیر.

itemprop
Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>