‘ایران’ و ‘شورش’: مینه سوتا, سیاستمداران بزرگ دیوانه در مورد کلمبوس مجسمه

آن تصور می شد چند سال پیش در سال 1927 در طی یک جلسه از مترقی باشگاه دولوت. در آن زمان مهاجران ایتالیایی بودند به طور گسترده ای تحقیر و تبعیض از جمله در مینه سوتا آهن محدوده. گرفتن یک بنای تاریخی و یک روز اختصاص داده شده به این معروف ایتالیایی به نظر می رسید مانند یک راه خوب به ترکیب, ایتالیایی, هویت به هویت آمریکایی.

در آن زمان آمریکا هویت بود و تا حدودی باریک تر اروپایی پهنای باند. پذیرفته شدن به عنوان “آمریکایی” نیز در مورد پذیرفته شدن به عنوان سفید. که به طور فزاینده ای در حال گسترش به مهاجران مانند ایتالیایی ها و مردم از شرق اروپا است. آن را شامل نمی شود اما افرادی که در اینجا قبل از Columbus — و در نتیجه دچار استعمار نسل کشی و جنایت علیه بشریت او شرکت کردند و در جاهای دیگر که به دنبال در اینجا.

روز چهارشنبه گروهی از معترضان برخی از آنها داکوتای و Ojibwe کشیده 10-پا کلمبوس خود را پایه با یک طناب و فرستاده او را clattering به زمین. دولت گشت troopers نگاه در فاصله و دخالت نمی کنیم. پیروزی جشن گرفته شد با سنتی رقص و آواز است. سپس باقی مانده بودند carted دور.

برخی از تماشاچیان شوکه شده بودند توسط چگونه سریع آن بود.

برخی از شوکه شده بودند ما حتی تا به حال یک مجسمه که در کنگره و در همه. مانند ما نباید روشن باشد که مرد را برای شاهزاده در برخی از نقطه ؟

معاون فرماندار پگی فلاناگان خودش یک عضو از زمین باند Ojibwe با انتشار بیانیه ای اعتراف او نمی تواند ادعا می شود غم انگیز است.

“من,” او گفت:. “این یک یادآوری ثابت است که سیستم های ما ساخته شده است و یا برای مردم بومی و یا افرادی که از رنگ اما در بسیاری از موارد به حذف و پاک کردن و از بین بردن ما هستند.”

دیگر سیاستمداران خود را ابراز ناامیدی و اهانت به بی قانونی آشکار بر روی صفحه نمایش. هیچ کدام کاملا دفاع کلمبوس به عنوان یک شخصیت تاریخی یا نیاز به مجسمه خود را به فضل کاپیتول زمینه. به جای آنها نگران “اموال عمومی.”

تشکر. استیو Drazkowski (R-Mazeppa) یک مرد که یک بار سعی کردم برای اطمینان از اقدامات دولت و اسناد و مدارک تنها می تواند ارائه شده به زبان انگلیسی به نام Flanagan موقعیت به طور خاص گفت این بیمار است.”

سناتور. دیو Tomassoni (D-Chisholm) رفت تا آنجا که به پیشنهاد “غرامت” پرداخت می شود. (اگر ما در حال نگه داشتن نمره کلمبوس است که احتمالا تا کنون در سوراخ او نمی خواهد بود قادر به کشف دست خود را در مقابل صورت خود را.)

برای کسانی که نگران آن است که حذف مجسمه از بین بردن کلمبوس محل در تاریخ دولت حسابرس جولی Blaha پیشنهاد وجود دارد احتمالا, روش موثر تر از دنبال کردن این اطلاعات از خیره شدن به یک مرد ساخته شده از برنز. تشکر. جیم نش (R-واکونیا) را با مهربانی به آن.

سابق جمهوریخواه کنگره Jason Lewis, مردی که ایستاده بود و از بالا سمت راست به تماس مدونا یک فاحشه در هوا برای یک زندگی کاملا خشم.

تا اين زمان هرزه و مدیر سابق برای Open%20up%20a%20business%20without%20the%20blessing%20of%20the%20Governor%20or%20Antifa%20Ellison%20and%20you%E2%80%99ll%20be%20fined%20%2425,000%20and%20slapped%20with%20a%20lawsuit%20though%20-%20thankful%20our%20Governor%20knows%20what%20real%20criminal%20behavior%20looks%20like%20%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%20https://t.co/8KmH3fgdJ6

&کارها را می توانید;%20Rep.%20Mary%20Franson%20(@RepMaryFranson)%20ژوئن%2010,%202020

%20“target=”_blank”>COVID Memes, Facebook صفحه مری Franson (R-Alexandria).

خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt به نام افرادی که می خواهم به پایین کشیده کلمبوس “تظاهر” که فعال شد توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz —

و تعجب که چگونه آن را فشار می دانستم که این آینده شد.

(آن را به حال شده است ارسال به Facebook به عنوان یک رویداد عمومی.)

آن را نمی خواهد کامل خلاصه بدون یک کلمه از رهبر اکثریت سنا پل Gazelka (R-شرق Gull Lake) که معتقد به یک رویداد که در آن هیچ کس به جز 10 پا برنز نشین صدمه دیده بود مجموعه “سنت خطرناک.”

اما ما شما را با دور و دور وسیعترین سکته مغزی استفاده می شود به رنگ این حادثه که می آید نه از مینه سوتا اما از حزب جمهوری خواه ایالت تگزاس تد کروز که با اشاره به معترضان به ما قول:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>