گزارش: اخراج قایق داخل کشتی بازرگانی کلید افسر پلیس به حال الگوهای سوء

افسر پلیس Jeffrey D. Vogt بود که درگیر در تصادف که منجر به کشته شدن خیر Margery و چارلز Barancik بارها و بارها تجاوز پلیس به طور کلی سفارشات و شهر قوانین و مقررات با توجه به تحقیقات داخلی.

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید — این قایق داخل کشتی بازرگانی کلید افسر پلیس در برخورد مرگبار که منجر به کشته شدن دو برجسته ساراسوتا خیر, Margery و چارلز Barancik و کسی که از کار اخراج شد و پس از تحقیقات داخلی تا به حال سابقه سرعت خاموش کردن خود داش-cam و نقض پلیس و شهر قوانین.

افسر سابق Jeffrey D. Vogt, 50, بود سرزنش برای دسامبر. 18, 2019, تصادف به دلیل چارلز Barancik بود که در گسل برای نقض حق از راه خودروی پلیس. اما یک بررسی از Vogt رانندگی از سپتامبر. 1, 2018 به شب از تصادف نشان می دهد او نقض کلی سفارشات 21 بار با سرعت بیش از 30 کیلومتر در ساعت بالا نوشته شده با سرعت حد — و 24 بار برای خاموش کردن خود را در اتومبیل های صوتی/ضبط ویدئو از جمله شش بار در ترافیک متوقف می شود.

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید رئیس پلیس پیتر جورجیا دستور داد تحقیقات داخلی به سقوط Feb. 5 و آن را اختصاص داده بود به سروان. کریس اسکینر.

جورجیا کاهش یافته است به نظر این گزارش از طریق پلیس سخنگوی وزارت تینا Adams.

Vogt سفر تقریبا دو برابر حقوقی محدود کردن سرعت — 84 مایل در ساعت در شب او در برخورد با یک ماشین حمل Baranciks در حالی که در پاسخ به یک حریق یک ساراسوتا اداره پلیس تحقیقات را نشان می دهد.

بررسی حادثه ورود به سیستم را نشان می دهد Vogt آغاز کشنده در تماس عازم جنوب خط از خلیج مکزیک رانندگی در شمال خلیج جزایر جاده در 5:56 بعد از ظهر در 43 مایل در ساعت. او چراغ اضطراری شد و او به طور فعال در حال عبور وسایل نقلیه. این ویدئو به پایان می رسد و 31 ثانیه بعد و رزومه دوباره بعد از 10 ثانیه.

Vogt سفر 79 مایل در ساعت با چراغ های اضطراری و بدون ترافیک است که بلافاصله قابل مشاهده در مقابل او. شش ثانیه بعد او خود رسیده سرعت بالا 84 مایل در ساعت و با اعمال ترمز خود را قبل از برخورد با یک آبی تسلا رانده شده توسط چارلز Barancik.

تاثیر کشته 91 ساله چارلز Barancik فورا; همسر خود را Margery Barancik, 83, مدت کوتاهی پس از آن.

Vogt شده بود یک افسر پلیس برای کمتر از دو سال با توجه به فلوریدا بخش از اجرای قانون است. او پیوست قایق داخل کشتی بازرگانی کلید اداره پلیس در ماه جولای 2018 و تایید شد به عنوان یک افسر پلیس و یک ماه بعد.

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید اداره پلیس رویه کلی دستور دولت است که “افسر(ع) نباید بیش از این نوشته محدود کردن سرعت در بیش از سی (30) مایل در هر ساعت بیش از سرعت ارسال شده و این حداکثر سرعت تنها باید اعمال در طول ایده آل شرایط رانندگی.”

با توجه به تحقیقات داخلی Vogt از سوار 80 مایل در ساعت یا سریعتر شش بار در ماه های قبل از تصادف از جمله سرعت بالا از 86 و 87 مایل در ساعت. او به طور متوسط 79.2 mph در پاسخ های خود را قبل از سقوط برای تماس های از قبیل منازل به قصد سرقت تصادفات, arching سیم در پاسخ به عنوان پشتیبان برای متوقف وسایل نقلیه اختلالات باتری هشدار دهنده آتش رها 911 تماس و پزشکی قسمت.

طی یک بررسی از Vogt در ماشین, ضبط محقق نشد ویدئوها اغلب متوقف شد با چراغ اضطراری هنوز هم فعال می شود در حالی که در پاسخ به این رویداد است.

به طور کلی سفارشات دولت “افسران باید اطمینان از ضبط ویدئو فعال است برای ضبط مداوم از تمام حوادث زمان به عنوان افسر دخالت کامل است.”

اگر ضبط دستگاه خاموش ماموران قرار است برای ضبط یک توضیح مختصر برای غیر فعال کردن قبل از خاموش کردن و یا متوقف کردن ضبط.

Vogt عمل سه گشت وسایل نقلیه در طول این پاسخ که مورد بررسی قرار گرفتند.

محققان بررسی رانندگی از دیگر افسران استفاده می شود که همان سه خودرو حدود دو ماه قبل از سقوط مرگبار در بر داشت و تصویری سیستم ها به درستی کار می کند و ویدئوها پایان دادن به درستی.

Vogt مصاحبه شد دو ماه پس از سقوط مرگبار و ارائه یک بیانیه است.

Vogt گفت اسکینر او پاسخ داد در حالت اضطراری به زنگ خطر آتش سوزی در قایق داخل کشتی بازرگانی, باشگاه, جاده, در شب سقوط. او تبدیل به چراغ اضطراری در برای عبور وسایل نقلیه و بعد از او گذشت.

او گفت که او در حالت اضطراری تمام وقت است.

وقتی پرسید که آیا او آگاه بود به سرعت خود را در زمان پاسخ Vogt گفت که او باور نمی کند او قرار بود که سریع تحقیقات داخلی می گوید. او نمی خواست برای نقد و بررسی این ویدئو.

اسکینر خواندن خلاصه های خود را قبل از پاسخ و Vogt تکرار اظهارات خود چندین بار به اسکینر که او تبدیل به چراغ اضطراری در برای عبور وسایل نقلیه و پس از آن تبدیل ویدیو.

پرسید: اگر او به طور معمول سوار در بیش از 30 مایل در ساعت در حالی که پاسخ در اورژانس حالت Vogt جواب داد: “من می خواهم بگویم گاهی اوقات اما نه به طور معمول.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>