گزارش: NHL فصل ممکن است راه اندازی مجدد با یک St. Paul hub

از طریق 69 (niiiice) بازی ها, مینه سوتا وحشی در حال نشستن بر روی 77 امتیاز 10 در کنفرانس غرب و به راحتی در فاصله قابل توجه از یک کارت وحشی نقطه اگر آنها را به شدت. است که اگر آنها حتی که شانس.

وجود دارد برخی از خبر خوب اینکه: شایعه است وحشی ممکن است بازی تمام کسانی که بازی را در خانه خود ، خبر بد این است که شما غیر ضروری هاکی فرد خواهد stil باید به تماشای آن را از صفحه اصلی.

ESPN گزارش NHL کمیسر گری Bettman مصاحبه با Sportsnet جایی که او مورد بحث آزمایشی, برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد بازی لیگ در برخی از نقطه. در زیر طرح مورد بحث که “فرض وجود دارد نمی تواند طرفداران در ساختمان” Bettman می گوید تیم را جمع آوری و در تعداد کمی از شهرستانها — شاید چهار و شاید فقط دو — به پایان مانده از برنامه خود را.

عرصه در این شهرستانها خواهد میزبان سه بازی یک روز که بدان معنی است که آنها نیاز به حداقل چهار “NHL-کالیبر رختکن” و یک تمرین تسهیلات.

اضافه شده Bettman: “این مکان خاص را می توان در هر نقطه که نیست یک نقطه داغ [برای coronavirus].”

سلام برای تلفن های موبایل مانند St. Paul, Minnesota, آن را نمی کند? با استناد به لیگ منابع ESPN می گوید وحشی (همراه با Edmonton Oilers و Carolina Hurricanes) هستند “اوایل علاقه مندی ها” به عنوان یک پتانسیل میزبان تیم.

آن را بسیار به رفتن اما از آن شده است بیش از یک ماه از هر کسی شاهد یک بازی زندگی می کنند از هر نوع, بنابراین شما نیز ممکن است تزریق این شایعه به رگ های خود را طرفداران ورزش. این تا حد زیادی افزایش شانس شما دیدن زندگی واقعی هاکی ستاره در خیابان و داشتن او داد “اقامت جهنم دور از من!” مناسب برای صورت خود را. شما حتی ممکن است در برخورد با یک چوب!

تصمیم گیری در مورد تیم تجدید قوا برای سه هفته اردوی, اجازه دهید به تنهایی رقابتی بازی ها خواهد بود ساخته شده در مشاوره با “پزشکی مردم و افرادی که در دولت در تمام سطوح مختلف” Bettman می گوید.

این ایده کمی عجیب و غریب فن-مینی رایگان فصل است که در واقع سناریوی خوش بینانه است. بدبین ؟ لغو بقیه فصل به طور منظم و پلی آف جام استنلی عبور دستکش انگشت به امید شرایط بهتر در اکتبر زمانی که 2020-21 فصل برنامه ریزی شده است برای شروع.

و اگر شما نیاز به یک یادآوری که چرا این امر می تواند سرد اینجا حسن نیت ارائه میدهد, NHL, هستند, وحشی را بالا 10 نمایشنامه تا کنون در این فصل:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im