گزارش: افسر سفر 84 مایل در ساعت قبل از کشنده Barancik سقوط

تحقیقات نشان می دهد قایق داخل کشتی بازرگانی کلید افسر پلیس که قرار بود نزدیک به دو برابر حقوقی محدود کردن سرعت جلوتر از تصادف که به کشته شدن دو ساراسوتا خیر.

ساراسوتا — یک قایق داخل کشتی بازرگانی کلید افسر سفر تقریبا دو برابر حقوقی محدود کردن سرعت — 84 مایل در ساعت در شب او در برخورد با یک ماشین حمل برجسته ساراسوتا خیر چارلز و Margery Barancik یک تحقیقات پلیس نشان می دهد.

تاثیر چارلز کشته Barancik فورا; همسر خود را Margery Barancik درگذشت در مدت کوتاهی پس از آن.

ساراسوتا پلیس ترافیک محقق افسر T. عدل که بررسی سقوط نوشت: در گزارش خود که قایق داخل کشتی بازرگانی کلید افسر پلیس Jeffrey D. Vogt شد سفر به جنوب در یک شهر مشخص شده از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید فورد اکسپلورر در 2100 جلوگیری از خلیج مکزیک درایو زمانی که او در برخورد با یک تسلا رانده شده توسط چارلز Barancik.

Vogt در انجام وظیفه و پاسخ به حریق در یک محل اقامت در زمان تصادف.

با توجه به حادثه گزارش Vogt اضطراری چراغ عملیاتی شدند اما آژیر نمی شد.

این Baranciks بودند خود را ترک مالکیت مشترک در خلیج جزایر انجمن بیرون کشیده و پشت عبور کامیون های آتش نشانی. پشت آن بود Vogt را بزرگترین قایق داخل کشتی بازرگانی کلید خودروی گشت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

تحقیقات نشان می دهد که افسر رانندگی 84 مایل در ساعت زمانی که او ناودان به سمت راننده از تسلا تاثیر که به کشته شدن چارلز Barancik فورا. همسرش, Margery در صندلی مسافر در بیمارستان بستری شد به عنوان یک “ضربه هشدار” و در اثر جراحات او یک روز بعد SPD گفت.

این قایق داخل کشتی بازرگانی کلید افسر نیز صدمه دیده بود اما جراحات خود بودند نه تهدید کننده زندگی.

تصادف رخ داده در تقریبا خطی کشش از خلیج مکزیک درایو 10 مایل طولانی بخشی از دولت جاده 789 از سنت Armands کلید نوک جنوبی جزیره ماریا آنا.

وجود تجهیزات ساخت و ساز در ضلع شمالی تقاطع است که مسدود شده و از نظر هر دو راننده.

سقوط تحقیقات نشان داد چارلز Barancik بود که در گسل برای نقض حق از راه خودروی پلیس.

بیش از حد سریع برای شرایط

خلیج مکزیک درایو غیر-کنترل دسترسی به جاده های شریانی جاده بی شماری ارائه نقاط دسترسی همراه تمام طول قایق داخل کشتی بازرگانی کلید از, وآمد و مردم ادغام از طرف خیابان.

شمال به جنوب جاده موازی به بیش از نه مایل از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید دنباله مملو از خطرات مانند پیاده واکر در عابر مکرر دوچرخه سواران و کندتر از میانگین ترافیک.

جاده نا امن است مهم نیست که چگونه سریع شما در حال سفر اما فلوریدا وزارت حمل و نقل می گوید: 84 مایل در ساعت است مخاطره آمیز با سرعت بالا-ظرفیت جاده ها است.

مشخص شده سرعت در امتداد جاده ای شناخته شده برای آن بالا دید پلیس گشت زنی در محدوده 35 تا 45 مایل در ساعت.

“شانس داشتن افراد پیاده یا وسایل نقلیه آینده بر روی امکانات آن را غیر ممکن به آن را هر چیزی تقریبا نزدیک شدن به آن سرعت” FDOT سخنگوی برایان ریک گفت. “آن پایین می آید به چگونه سریع شما می خواهید برای رفتن و چقدر شما می خواهید به خطر زندگی شخص دیگری است.”

ریک گفت: تنها محدود-دسترسی به بزرگراه ها که در آن نقاط دسترسی مایل از هم جدا می تواند ترافیک کار با خیال راحت در سرعت 80 مایل در ساعت. تگزاس است که دولت تنها در کشور با یک دولت جاده محدود کردن سرعت 80 مایل در ساعت.

ریک تصدیق میکند که تیم های واکنش اضطراری سفر بیش از محدودیت سرعت ارسال شده و اگر این وضعیت خواستار آن, اما قایق داخل کشتی بازرگانی کلید خطرات.

“هر 30 فوت است که در جلوی خانه,” او گفت:. “شما نمی خواهید برای رفتن بیش از حد سریع است.”

این داستان در حال توسعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su