Wulfing نوشت: از بیدار شدن از خواب در 26 جولای به صدای جانسون با داشتن یک تشنج, و به نام 911 گفتن یک اپراتور جانسون دیابتی و مبتلا به قند خون پایین. او می گوید: whentheyarrived امدادگران به اعتقاد جانسون با مواد مخدر و خواسته خود را به آنها بگویید: “آنچه که او را در.”

با توجه به Wulfing اورژانس کارگران برای Hennepin بهداشت و درمان (که قبلا HCMC) بیمارستان نادیده گرفته و تلاش های او برای اطلاع از جانسون دیابت و به جای radioed پلیس برای کمک.

“من یک مرد EMS کارگر است که رفتار خود را چگونه آنها صحبت شد به [Johnson] (با صدای بلند و با عصبانیت فرمانده) و فیزیکی خود خویشتن داری نبود کمک و که او نیاز به قند” Wulfing نوشت. “به جای گوش دادن به او جامعی در من به “رفتن اجازه پلیس در مقابل درب” را به عنوان او تا به حال فقط به نام MPD برای پشتیبان گیری.”

در این دوره از درمان جانسون Wulfing می گوید اورژانس کارکنان اداره هر دو آشنا و همراه است. کتامین است همان قدرتمند آرام بخش دارو HCMC امدادگران و MPD افسران انتقاد برای استفاده از بی ارزش دستگیرشدگان در سال 2018… و دوباره در سال 2019 زمانی که سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) یافت می شود بیمارستان های زنجیره ای کارکنان ادامه داشت دوپینگ مردم به عنوان بخشی از یک مرموز و غیر داوطلبانه مطالعه حتی پس از

Wulfing همچنین معتقد است که دوز کتامین با توجه به جانسون (500 میلی گرم) است و همان مقدار که منجر به مرگ های اخیر الیاس McClain در شفق قطبی ،

جانسون صرف دو روز در بیمارستان در بخش مراقبت ويژه “در ونتیلاتور” در طول آن زمان Wulfing و دیگران نمی تواند او مراجعه می نویسد Wulfing.

“این اتفاق افتاد چرا که حداکثر 6′ 5″ سیاه” Wulfing نوشت. “من سفیدی بود به اندازه کافی به او را نجات دهد از Hennepin بهداشت و درمان اورژانس و MPD را فاحش نژادپرستی و تهدید کننده زندگی تصمیم گیری. من معتقدم که خشونت پلیس و نژادپرستی است که بیشتر از یک خطر سلامت حداکثر از نوع I دیابت است.”

Wulfing نیز می گوید: دکتر توماس وایت مدیر گروه طب اورژانس در Hennepin, بهداشت و درمان موافقت کرده بود که جانسون حادثه به کار گرفته شد متفاوت چون از نژاد او.

در بیانیه ای به استار تریبیون, سخنگوی, گفت, Hennepin, بهداشت و درمان “مورد بحث نیست فردی مراقبت از بیمار عموم, اما زمانی که یک بیمار یا اعضای خانواده به نگرانی های ما پاسخ سوالات خود را در مورد تصمیم گیری پزشکی که ساخته شده بودند.”

مینیاپولیس سخنگوی اداره پلیس جان سالمند گفت: شهرستان صفحات بخش “آگاه” Wulfing داستان و که آن را “تحت بررسی داخلی.”

روز یکشنبه تشکر. محمد نور (DFL-مینیاپولیس) نامیده می شود برای رسیدگی به “اخلال در حادثه” گفت: این ادعا drugging جانسون: “این غیر قابل قبول است که این مرد که بود تجربه یک اورژانس پزشکی داده شد این مواد مخدر خطرناک است که می تواند در شرایط تهدید کننده حیات — به عنوان آن را در این مورد است.”

جزئیات Wulfing کامل Facebook پست در اینجا:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de