ادامه روایت در محافل محافظه کار است که در این شهر انجام می شود. ناآرامی در پی جورج فلوید قتل به دست پلیس بحث defunding شهرستان اداره پلیس مختصر سربازان ارتش در تفنگ و خشونت و… که که که. لطفا از آخرین فرد در حال فرار از مینیاپولیس به خاموش کردن چراغ.

این thinkpiece از فکری Takeout یک نشریه از سمت راست متمایل شارلمانی موسسه.

“مردم در حال فرار برای ایمنی” اواخر جولای پست به نام “جدید مهاجرت شروع می شود ؟” ادعا می کند. مینیاپولیس و دیگر “آبی دولت مترو” را تبدیل به قلمرو خطرناک برای افرادی که به دنبال “بالا بردن خانواده خود را به عنوان محافظه کاران و مسیحیان است.”

منابع ذکر شده شامل یک کشیش و چند نفر در خیابان… در داکوتای جنوبی.

دیگران تصرف در گزارش های اخیر از مرکز شهر شورای اسلامی که در بر داشت که در گزارش دوقلو شهرستانها کسب و کار:

10 حومه شهرها و یا خارج از دولت و کارفرمایان را لغو جستجوها برای فضای اداری در مرکز شهر
8 مرکز شهر شرکت کرده اند انتخاب به نقل مکان به حومه با استناد به نگرانی های ایمنی
27 مرکز شهر شرکت هستند یا با توجه به و یا به طور جدی به دنبال فضا در حومه به مرکز شهر ترک

این شورا به راحتی کاهش یافته است به نام یک کسب و کار در هر یک از این گروه است. یک مالک صحبت WCCO برای پیگیری داستان منتشر شده در روز گذشته ،

چشم مشتاق را ببینید ممکن است وجود دارد… بیش از یک عامل در اینجا. ما به شما کمک کند آن نقطه.

“این است که تا کنون بزرگترین چالش است که من تا به حال در 20 سال از داشتن کسب و کار در مرکز شهر” گفت: Erik Forsberg که صاحب مدافع شیطان و دو نفر دیگر در مرکز شهر رستوران ها. آنها بسته شده است پس از COVID-19 آغاز شده و جرم ضرب شده است.

حتی هنوز هم همه از این است یک, تلافی از آنچه (outstate) قانونگذاران جمهوریخواه کنگره شده است که این ادعا قبل از قیام: که شهرهای دوقلو جرم است همیشه در آستانه تبدیل مینیاپولیس و سنت پل به شهر ارواح. آن نشده است اما شاید این جدید ترین قسمت آخرین کلش. شاید بزرگ شهری و در نهایت تصمیم گیری آن را در حومه شهر و یا مجسمه نیم تنه از اینجا.

منطقه مینیاپولیس ملکی غیر انتفاعی انجمن صنعت تصمیم گرفت کسی احتمالا باید اجرای برخی از اعداد بر روی آن است.

که به اثر در یک مطالعه منتشر شده در هفته گذشته این گروه تجزیه و تحلیل این شهر مسکن فعالیت مبتنی بر چهار پایه اقدامات: لیست جدید, درصد از, اصلی, لیست, قیمت, دریافت, روز در بازار و نمایش آن. آنها نمونه یک “انواع” از جوامع و در مقایسه مینیاپولیس ارقام به دیگر شهرهای مترو برای تعیین اگر به عنوان رسانه های اجتماعی ادعا می کند, مردم در حال فرار است.

در یک کلمه: نو. فعالیت در ماه ژوئن بود که تقریبا پایدار است. مطمئن شوید که بیشتر خانه ها شد و قرار داده تا برای فروش در ماه ژوئن نسبت به ماه مه گزارش یافت اما “افزایش که قابل مقایسه با دیگر شهرستانها است و هنوز هم در زیر 2019 [مینیاپولیس] سطح است.”

فروشندگان دریافت می کردند و پذیرش ارائه می دهد — در به طور متوسط از 100 درصد از لیست قیمت — در “نزدیک به رکورد” است. حتی اگر بالاتر از مقدار عادی از مردم شد به قرار دادن خانه های خود را برای فروش این گزارش می گوید: این احتمال وجود دارد “تقاضای سیری ناپذیر” برای مینیاپولیس ملک خواهد صدای بوقلمون در اوردن آنها را در یک ضربان قلب.

“به طور خلاصه یک بررسی دقیق تر از داده ها را پشتیبانی نمی کند ادعا می کند که شهر مینیاپولیس دیدن است نامتناسب افزایش در فعالیت فروشنده و… را در هفته پس از ناآرامی” این گزارش می گوید.

در نظر گسترده تر این قضیه صادق است. در طول این دهه مینیاپولیس جمعیت رشد سریع تر از هر زمان پس از 1950s. این که بسیاری از خانواده ها – به خصوص سفید و طبقه متوسط آنهایی که آغاز شده با استفاده از کم هزینه خانه در حلقه بیرونی پریدند و به سمت حومه شهر.

همانطور که اشاره شد در ما های اخیر گزیده ای از تام وبر کتاب جدید مینیاپولیس: شهری بیوگرافی:

در سال 1950 مینیاپولیس به اوج. در آن سال فدرال سرشماری جمعیت این شهر شد 521,718. این بالاترین-ثبت جمعیت در مینیاپولیس تاریخ و زمان تنها یک سرشماری قرار داده و این شهرستان بیش از نیم میلیون مارک.
از آنجا جمعیت این شهر آغاز شده از یک دهه کاهش لطف های پس از جنگ جنبش مردم به حومه شهر و از غرب به طور کلی.
آن را نیز سخت به درک چگونه سفید شهر بود که در سال 1950: باور نکردنی 98.4 درصد است. کمتر از هشتاد و پنج در صد مردم در مینیاپولیس ذکر شده در نژاد خود را به عنوان سیاه و سفید, آمریکا, هندی, مادر آسیایی و جزایر اقیانوس آرام و یا دیگر. که به تدریج تغییر کرده است. در سال 2010 این آمار شمارش مینیاپولیس سفید جمعیت در 63.8 درصد است.

جمعیت ضربه پایین در اطراف 370,000 در ’90s اما در دهه های آینده این رشد حدود 4 درصد است. این روند تنها در دهه گذشته به عنوان دیده می شود در شماره جدید شورای شهر منتشر شده هفته گذشته.

پس از سرشماری سال 2010 جمعیت مینیاپولیس رشد کرده از 382,578 به برآورد 435,885 در سال 2019 7 درصد افزایش قرار می دهد که این شهر در بالاترین سطح جامعه از سال 1970. شهر نیست که مردم مشکل شده است; مقرون به صرفه مسکن.

داده ها به نظر می رسد نشان می دهد که مردم می خواهم به اینجا. و در حال حاضر آنها نبوده است رفع ترک.

در گزارش خود به این منطقه مینیاپولیس ملکی ادعا کرد که “امیدوار” است که “سیاست ما بحث های عمومی و گفتمان تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای ریشه در حقایق و داده ها.”

ما می خواهیم همان می گویند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de