گزارش: هدف متعلق به Shipt تشویق خریداران به خرید هدیه و نعمت فراموش

گفت: خریدار شخصی—مانند هر Uber Postmates یا DoorDash راننده شما تا کنون پرداخت شده است و نه یک کارمند است اما پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل یک دندانه دار در جهان همیشه در حال گسترش “فرفره اقتصاد است.” اما با توجه به هشت خریداران صحبت کرد که به مادربرد (برخی از آنها به صورت ناشناس برای ترس از اقدامات تلافی جویانه), کار برای Shipt تبدیل شده است و مشکل تر از آن را به ارزش.

آنها شرح داده شده خود را پرداخت کاهش نیاز به رقابت با تعداد بی شماری از دیگر خریداران در بازار اشباع شده و به طرز مرموزی مسدود شده—و یا “غیر فعال” در مجموع—به ظاهر فقط برای بودن مهم این شرکت در Facebook مرجع تخصصی. (این Shipt خریداران از مینیاپولیس, Facebook, گروه حق حذف اعضای “در هر زمان” و “بدون هشدار.”)

فجیع ترین کارگران می گویند برنامه “تشویق” آنها را به “رویه هدیه خواهم با تشکر از شما کارت, کاکائو داغ گل و بادکنک بر روی سفارشات” با خود پول جیب—شاید حتی راه رفتن سگ و یا سطل زباله را. فقط یک چیزی کمی بیشتر به “ارمغان می آورد سحر و جادو” افزایش مشتری خود اعتبار و غاز Shipt الگوریتم برای ارسال آنها سودآور تکالیف.

“ایجاد یک حس کاذب از آنچه انتظار” یک از خریداران دالاس گفت: مادربرد. “این مجموعه تا دیگر خریداران به نگاه بد اگر آنها نمی, آیا کسانی که همه چیز ما حتی کارکنان.”

یک سخنگوی با Shipt آشکار را انکار می کند, این, گفته, هدیه ویژه و درمان شد و تمام چیزهایی که کارکنان را از اراده خود.

اما در این مقاله پس از شکسته نوعی از رسانه های اجتماعی سد به عنوان دیگر فعلی و سابق خریداران آغاز شده وزن در توییتر. هر چند Shipt کارگران هرگز نیاز به ارسال هدیه به برخی گفت: فشار برای انجام این کار چیزی بود که در نهایت ساخته شده آنها را از بازی.

یک دیدگاه ارسال شده یک تصویر از یک ایمیل از شرکت به خریداران آن دعوت آنها را به “Shipt با تشکر از شما کارت” و ارسال “دست نوشته با تشکر از شما به مورد علاقه خود را Shipt اعضای.”

Screenshot posted to Twitter. Shipt confirmed that it does have branded merch available for shoppers to buy if they want it.

تصویر ارسال شده به توییتر. Shipt تایید کرد که آن را مارک merch در دسترس برای خریداران به خرید اگر آنها آن را می خواهم. توییتر

دیگران شروع به tweeting, تصاویری از کارمند خبرنامه که به طور معمول مورد ستایش مردم برای رفتن “بالاتر و فراتر از آن” با خرید گل و بادکنک و دونات. در ضمن یک مشتری احتمالا بی اطلاع از زمان tweetstorm در این سرویس به تازگی عکسی در برخی از “دریافت خوب به زودی” مایلار بالن و گفت: Shipt خریدار بود سخاوتمندانه “خریداری [آنها را] خودش” برای مادر بزرگ او را “خوبی بسته است.”

“من Shipt تحویل زن من Galentine هدیه به عذر خواهی برای در حال اجرا کمی دیر با سفارش یکی از مشتری است.

یک تعداد انگشت شماری از تویتر که در حال حاضر رسما به تحریم هدف تا آن severs روابط با این شرکت است. استفاده از استفراغ emojis بود… لیبرال. “Shipt… بیشتر شبیه fuckt,” یک نفر گفت.

Twitter

توییتر

یک بیانیه رسمی از شرکت تحویل محروم از هر نوع دستوری ضمنی و یا در غیر این صورت به رفتن به این طول.

“Shipt را توصیه نمی کند خریداران خرید هدیه برای اعضاء از جیب خود و یا تکمیل نعمت برای اعضای” آن را گفت. “اگر خریداران انجام این کار آن است که 100 درصد خود به خود و نه در Shipt درخواست و یا پیشنهاد…. بسیاری از Shipt خریداران به اشتراک گذاری داستان خود را از طریق رسانه های اجتماعی در مورد این حرکات اما Shipt انتظار ندارد دیگر خریداران به دنبال خود منجر شود.” هدف کاهش یافته است به کمک یک نظر خاص خود را دارد.

Kendra دنیلسون از مینیاپولیس است که یک Shipt خریدار برای دو سال می گوید: او هرگز از خرید هر چیزی برای یک مشتری و یا احساس مجبور به و که “رفتن بالا و فراتر از آن” را برای او به معنی درخواست مشتری پیگیری سوالات مانند دقیقا چگونه آنها می خواهند خود دلی گوشت.

“من فکر می کنم آن را یک شرکت بزرگ برای کار, برای,” او می گوید.

اما در توییتر فعلی و سابق خریداران هنوز هم اصرار آنها مقدار اولیه.

“من فقط نمی تواند باور کند که حتی پس از ما نوشته شده روی صفحه نمایش کلاه در همه جا این Shipt مقاله ارسال شده است مردم می گویند “خوب است که درست نیست/من نمی خرید هدیه/آنها را ندارد شما” اشلی جانسون بود که یکی از خریداران به نقل از مقاله توییتی در روز سه شنبه بعد از ظهر. “فقط به خاطر شما آن را نادیده گرفته به این معنا نیست که آنها نمی دستکاری دیگر کارگران به آن را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im