گزارش: زن باشگاه مینیاپولیس لغو ‘شب با گریسون کیلر’

باشگاه 630-صندلی تاریخی تئاتر می تواند با استفاده از برخی از بازسازی. دستور شب شد و شام و “نادر عملکرد” با توجه به Facebook رویداد شامل سوپرانو ماریا Jette پیانیست دن step eductl program و سابق رادیو میزبان گریسون کیلر.

این دیرین میزبان A Prairie Home Companion رو بوت از رادیو دولتی مینسوتا پس از او متهم به “رفتار نامناسب” با یک همکار. کیلر ادعا کرد که او می خواهم صرفا با قرار دادن یک دست بر پشت او به کنسول و عذرخواهی کرد و پس از او “عقب کشیدم.” پس از آن تحقیقات توسط MPR در بر داشت یک “سال” الگوی مشابه اتهامات علیه او.

کیلر را حفظ کرده است که رفتار خود را بخشی از یک رابطه رضایت و او همچنان به نوشتن و انجام است. با توجه به WCCO او ظاهر می شود, انفرادی در داکوتای باشگاه جاز این هفته است. اما در آینده خود را نشان می دهد در زنان باشگاه از همه جا, تبدیل چند سر.

نه در یک راه خوب.

“بسیار نا امید در تصمیم گیری به گریسون کیلر میزبان هر چیزی در زن باشگاه” یکی از بررسی در باشگاه Facebook صفحه: ارسال شده در روز سه شنبه. “آن را گیج کننده و نشان دهنده ناامید کننده عدم قضاوت است.”

“احساس می کند مانند یک پانچ به روده” یکی دیگر اضافه شده است.

نورا McInerny, یک نویسنده و پادکستر که به تازگی داد تا او مقاله نویس در Mpls.St.پل مجله پس از آن در ماه ژانویه نسخه ویژه کیلر بر روی جلد توییتی در مورد کیلر را گیگ که در همان روز.

اما به نظر می رسد مانند برخی از نوع پیام ممکن است دریافت شده است که از شنبه شب. در یک گزارش که پخش چهارشنبه WCCO گفت: زن در باشگاه خواهد انتشار “بیانیه” در مورد کیلر برنامه ریزی شده است ظاهر برخی از زمان امروز. ایستگاه ندارد به صبر طولانی که: به روز رسانی به نسخه آنلاین از داستان گفت: این رویداد شده بود “به نام خاموش.”

یک سخنگوی با زن باشگاه با تایید این شهرستان صفحات شنبه صبح اما نمی گویند چرا که تصمیم گیری ساخته شده بود.

در یک بیانیه کوتاه به WCCO, کیلر گفت: باشگاه دعوت کرده بود و او می خواهم پذیرفته شده است. (او همچنین همان محل قبل از.)

بلیط برای جمع آوری کمک زد 250 دلار برای شام و یک نمایش (150 دلار بود که از معافیت مالیاتی) و یا هر دو 100 دلار یا $75 برای طبقه یا بالکن بلیط. در اینجا چگونه کیلر توصیف نشان می دهد او می خواهم برنامه ریزی شده:

“در حال حاضر که ما در یک سن خاص و دیگر نیازی به سرد ما قادر به آشکارا عشق برخی از چیزهایی که ما در جوانی و پختگی ما تا به حال به نگه داشتن راز است. Maudlin ballads مانند ‘فقیر در جنگل,’ آهنگ عشق بی مرگی, ‘عشق قدیمی آهنگ شیرین,’ شعر است که allusive یا سورئال اما حق بیرون می آید و می گوید آنچه در آن است به می گویند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de