گزارش: الیزابت وارن در حال پایان دادن به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری پس از شکست به پیروزی در هر اوایل اولیه متحده

بوستون – الیزابت وارن یک سناتور ماساچوست که با نام تجاری از تکنولوژی های فساد-مبارزه با سیاست مترقی در یک زمان او ساخته شده یک سناتور در مسابقه برای رئیس جمهور است که پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود را با توجه به رسانه های متعدد.

CNN و MSNBC و نیویورک تایمز همه گزارش وارن به پایان خواهد رسید و او پیشنهاد داد. بار اول بود خروجی به گزارش او را ترک.

وارن خروج از مقدماتی حزب دموکرات می آید پس از یک فاجعه سه شنبه که در آن نیست پایان بالا سوم در هر خارجه ساختمان خود را خط به 19 مسابقات که او از دست داده است. او حتی خود را از دست داد, صفحه اصلی, دولت, پایان دور سوم در ماساچوست است.

وارن نفع یک شعار بزرگ “تغییرات ساختاری” برای مقابله با فساد سیاسی و پول در سیاست, در حالی که دفاع از کشت لیبرال علل مانند مدیکر برای همه, بازنشستگی بدهی دانش آموز و شکستن بزرگ فناوری مانند Facebook. در حال حاضر زمان به “زیرک در اطراف لبه,” او گفت: بارها و بارها در مبارزات انتخاباتی.

اما 70 سال دوم-دوره سناتور که رهبری ملی در نظر سنجی که اخیرا در ماه نوامبر مواجه جدی با شکست صخره ای اجرای طرح به پرداخت برای او $20.5 هزار میلیارد مراقبت های بهداشتی تعمیرات اساسی. آن را تضعیف یکی از نقاط قوت خود را – که او را در فرمان به خوبی آماده و متخصص در سیاست. “من یک برنامه برای که,” او گفت: اغلب در سخنرانی.

او هرگز بازگشت اتمام سوم در آیووا قفقاز قبل از ملال انگیز جایگاه چهارم در کشور همسایه نیوهمشایر و همان نوادا و کارولینای جنوبی است.

او خروج می آید به عنوان اصلی است که در حال حاضر دو فرد مسابقه بین جدید frontunner جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز پس از معاون سابق رئیس جمهور مسلط شنبه, جایی که او coalesced پشتیبانی در میان این حزب را تأسیس تعدیل می شود و رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی.

وارن سابق دانشگاه هاروارد استاد حقوق که منجر به مصرف کننده حمایت مالی اداره تحت ریاست جمهوری اوباما بود فشرده از رقابت دو طرف در درون حزب دموکرات رای دهندگان.

او زمانی استفاده در میان کالج تحصیل دموکرات فرسوده با برخی در این اردوگاه انتخاب دو حزبی وحدت محور پیام سناتور. ctq و شهردار سابق پیت Buttigieg به وارن زمین به رهبری “مبارزه” را در مورد تغییر است.

در همان زمان وارن از دست حزب چپ دور به ویژه جوان ترقی خواهان 18 تا 29 سال, به شدت به Sanders. این رای دهندگان به احتمال زیاد به جذب به سمت وارن اقتصادی پوپولیستی پیام, اما در ساندرز آنها برداشت دموکراتیک سوسیالیستی تبادل همان. در طول مبارزات انتخاباتی وارن تلاش جلب حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اقلیت رای دهندگان.

آن را به سمت چپ وارن بدون اعتماد پایه و در میان دریایی از مدعی است. مبارزات انتخاباتی-هزینه یورش سابق میلیاردر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار تحت فشار قرار دادند وارن بیشتر از تصویر.

بلومبرگ ، Buttigieg و Klobuchar هر تایید بایدن پس از خروج از مسابقه.

وارن اولین انتخابات آمد در سال 2012 هنگامی که او را به چالش کشیده و مقامش را از دست بدهد بهداشت ، اسکات براون, R-ماساچوست برگزار شد که سابق سنا صندلی تد کندی پس از مرگ او سه سال پیش از آن.

وارن وارد مسابقه با قهوه ای کردن دو رقم در نظرسنجی اما به پایان رسید تا برنده 54%-46% در دموکراتیک متمایل به دولت است. او دوباره انتخاب شد و به دوره دوم در سال 2016 به راحتی شکست جف زدن یک دولت جمهوری نماینده.

وارن تشویق می شد توسط بسیاری از فعالان پیشرو به ریاست جمهوری در سال 2016 است اما او در نهایت به تصویب رسید باز کردن یک خط برای دعوت به راه اندازی یک کمپین به چپ از هیلاری کلینتون ، اگر چه او از دست داده حمایت ساندرز coalesced میان حزب چپ انجام شده خود را در زمان اجرا در هزینه وارن.

وارن ورود به 2020 انتخابات بود و مقدمه توسط او به شدت انتقاد تصمیم گیری در اکتبر 2018 به انتشار DNA نتایج نشان داد که “شواهد قوی” او تا به حال میراث بومیان آمریکا قدمت شش تا 10 نسل.

آن را تلاش برای به دست آوردن جلوتر از ادامه حملات او را در انتخابات ریاست جمهوری برای این ادعا میراث بومیان آمریکا در گذشته است. جمهوری خواهان و تهمت بی وقفه مسخره وارن به عنوان “پوکاهونتاس.” مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده 1 میلیون دلار کمک مالی به یک موسسه خیریه از وارن انتخاب اگر نتایج DNA ثابت کرد او ادعا می کند.

اما انتشار نتایج DNA تنظیم کردن یک واکنش خود را از گروه های بومی آمریکا از جمله چروکی ملت که ناودان او تصمیم به استفاده از تست DNA به ادعای میراث بومیان آمریکا به عنوان “نامناسب و اشتباه است.” آنها گفتند: وارن “تضعیف منافع قبیله ای با او ادامه داد: ادعای قبیله ای میراث.” وارن بعد از آن عذرخواهی کرد.

این موضوع بیش از وارن نسب به سال 1980 زمانی که به عنوان یک استاد حقوق در دانشگاه تگزاس شروع کرد لیست خودش را به عنوان یک اقلیت استاد در انجمن آمریکایی دانشکده های حقوق. هیچ شواهدی وجود دارد که او ذکر شده خودش را به عنوان بومی آمریکا در طول زمانی که او بود که در استخدام دانشگاه پنسیلوانیا و بعد از آن دانشگاه هاروارد.

شناخته شده به تنه زدن بر روی صحنه به آدرس او حامیان پر انرژی وارن او شروع به سخنرانی بحث فروتن تربیت در اوکلاهما ازدواج با او یار دبیرستان و سریع طلاق که در سمت چپ او یک مادر در تگزاس است. او فارغ التحصیل از دانشگاه هوستون و بعد از ازدواج به بروس مان بود که استخدام در دانشگاه هاروارد به عنوان استاد حقوق و چند سال پس از وارن.

وارن بازیگران خودش را به عنوان یک مادام العمر “جنگنده” از زمان خود را در حال رشد به چالش قهوه ای به عنوان او ساخته شده مورد او دموکرات بهترین مجهز به “مبارزه” برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

او خاطر نشان کرد رای دهندگان از شعار “با این وجود او همچنان ادامه داشت” که اکثریت سنا میچ مک کانل ساخته شده با اشاره به وارن اعتراض به مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب جف جلسات به عنوان دادستان کل. آن را تبدیل به یک تجمع گریه برای بسیاری از دموکرات ها.

به عنوان او تصادفا خارج از دروازه Warren, بهینه سازی او زمین نیز خواستار خودش نیز نامزد که می تواند متحد تکه تکه ائتلاف دموکراتیک در انتخابات عمومی ، آن را به نظر می رسید ظریف حفاری در ساندرز که در مواجهه با سوال در مورد توانایی های خود را برای متحد کردن همه جناح حزب در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر چه وارن پیشنهاد برای رئیس جمهور کاهش یافت کوتاه, او هنوز هم می شود در نظر گرفته میان پیشرو لیبرال در مجلس سنا که در آن او هنوز چهار سال در سمت چپ در دوره دوم.

در روزهای اخیر وارن را رد کرد و سوالات در مورد چشم انداز تاریک و دلگیر در نیوهمپشایر اصرار کمپین ساخته شده بود برای “طولانی” با بیش از 1000 کارگر در سراسر 31 متحده است. که پیام تقویت شد در یادداشتی از مدیر کمپین راجر لاو ساعت قبل از انتخابات بسته در نیوهمپشایر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>