گزارش از جلبک های سبز-آبی ‘بیش از حد به زودی’ به لینک قایق داخل کشتی بازرگانی فاضلاب نشت

شکستن که ریخته حدود 26 میلیون گالن فاضلاب به ساراسوتا خلیج رخ داده در یک بخش از لوله بر توسعه نیافته حرا به صف زمین

گاو دریایی شهرستان — mangroves نگاه و فریاد — لخت و بدون برگ سبز باد به خش خش.

تایر علائم rutted زمین گل هنوز هم درخشان در آفتاب تابستان و چسبیده به قایق داخل کشتی بازرگانی کلید عمومی با این نسخهها کار مدیر اسحاق Brownman سنگین کار ، Horseflies buzzed و فرود بر روی پیراهن خود.

Brownman با اشاره به پیش رو نسبت به جایی که — یک هفته پیش — خدمه تخلیه حداقل یک استخر شنا با ارزش از فاضلاب قبل از تعمیر قایق داخل کشتی بازرگانی کلید اصلی انتقال فاضلاب لوله.

“این حرا منطقه بسیار باتلاقی” گفت: Brownman با اشاره به منطقه ای که در آن یک خط فاضلاب پارگی ارسال فاضلاب خارج می گردند به ساراسوتا خلیج. “شما واقعا نمی تواند به ارمغان بیاورد کامیون ها و یا تجهیزات سنگین در اینجا برای ایجاد ثبات در این.”

شکستن که ریخته حدود 26 میلیون گالن فاضلاب به ساراسوتا خلیج رخ داده در یک بخش از لوله بر توسعه نیافته حرا به صف زمین در نوار پوینت در گاو دریایی شهرستان سرزمین اصلی. نشت سایت در حدود یک زمین فوتبال از ظهر ساراسوتا خلیج.

گزارش pileups از جلبک های سبز-آبی به نام Lyngbia گزارش شده است آنجا شمال پریکو جزیره در گاو دریایی شهرستان و تا آنجا جنوبی به عنوان رابرتز خلیج سلیمان در نزدیکی ونیز, اما آنها هنوز رتبهدهی نشده است که مربوط به نشت.

“ما در حال پریدن به نتیجه گیری که تا به چیزی برای انجام با این نشت چرا که می تواند غیر مسئولانه” گفت: Brownman.

‘ناهنجاری’ در خط لوله

در سال 2016 شهر از قایق داخل کشتی بازرگانی کلید استخدام شرکت مشاوره گریلی و هانسن به ارزیابی حدود چهار مایل طولانی 20 اینچ قطر لوله چدن نشکن نیروی اصلی است که حامل جزیره سد جامعه فاضلاب از استاد آسانسور ایستگاه “D” در خلیج فارس جاده به گاو دریایی شهرستان آب جنوب غربی احیای تسهیلات در برادنتون.

در حالی که مطالعه را افزایش نمی دهد نگرانی قابل توجهی در آن پیدا نکرد چند کوچک ناهنجاری ها در مناطق از خط لوله که نمی تواند توضیح داده شود.

ناهنجاری بود در نزدیکی که در آن لوله را شکست Brownman گفت.

گریلی و هانسن نشان داد که لوله بود بهتر از حد انتظار بیماری با یک تخمین باقی مانده عمر حداقل 20 تا 25 سال است. این گزارش همچنین شناسایی دو بخش لوله با ناهنجاری است که نیاز به ارزیابی بیشتر.

جریان خوانش در هر دو آسانسور ایستگاه در هر دو طرف از ساراسوتا خلیج شروع شد و در تاریخ 17 ژوئن و در ادامه به نوسان برای نزدیک به دو هفته است. چون اکثر فاضلاب نشت شناسایی توسط ساکنان گاو دریایی شهرستان و قایق داخل کشتی بازرگانی کلید تاسیسات مقامات در ابتدا فکر می کردند که با دیدن تجهیزات و یا متر مسائل.

آن نبود تا 29 ژوئن که گاو دریایی شهرستان و قایق داخل کشتی بازرگانی کلید ابزار خدمه برش راه خود را با قمه از طریق حرا و ضخامت پوشش گیاهی است.

پس از کشف نشت آن گزارش شده است به فلوریدا اداره حفاظت از محیط زیست و کار شروع به پاک کردن یک مسیر به اندازه کافی بزرگ برای کامیون های بزرگ است.

آن زمان 18 ساعت برای ساخت این جاده تخلیه لوله منطقه برش لوله و تعمیر. در 12 روز تخمین زده می شود که 25.8 میلیون گالن فاضلاب به بیرون درز به ساراسوتا خلیج. مقدار واقعی از فاضلاب که از دست داده بود به منطقه آبراه هنوز ناشناخته است.

گزارش از جلبک های سبز-آبی

قایق داخل کشتی بازرگانی کلید کار با DEP و یک مشاور برای تعیین علت و تاثیر نشت. شهر مورد نیاز است برای انجام سه دور از آب نمونه برداری در هفته است. مدفوع باکتری های سطح بالا در سایت های نمونه در نزدیکی بیشر گاردنز با توجه به نتایج آزمون دوشنبه منتشر شد با قایق داخل کشتی بازرگانی کلید.

یک مشاور زیست محیطی را توصیه شهر در چه نتایج آن چیست و توصیه.

“ما در نمونه برداری و اجازه را-پیدا-کردن-چه-می افتد چه-رفتن-در مرحله” گفت: Brownman.

هنوز, آن می تواند پیچیده برای تعیین چه چیزی باعث جلبک شکوفه.

“این دشوار خواهد بود برای نشان دادن علت و معلول بين فاضلاب نشت و شکوفه جلبک است که ما شاهد بوده ام” گفت: جاستین شکوفه بنیانگذار Suncoast Waterkeeper یک گروه زیست محیطی است که نگه زبانه ها در ساراسوتا خلیج و منطقه دیگر آبراه.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش کرده است هیچ مسائل کیفیت آب در منطقه سواحل است. Suncoast آب حافظ محیط زیست که به تماشای بیش از ساراسوتا خلیج و دیگر آبراه نیز جمع آوری نمونه آب.

نمونه در خط ساحلی نزدیک به نشت سایت بسیار بالا است. دورتر از, در خلیج, اما هنوز هم در نزدیکی این سایت یک نمونه دوم آمد در یک محدوده در نظر گرفته امن/خوب است. ساراسوتا کانتی نمونه از منطقه سواحل آمد خوب است. به طوری که گاو دریایی نمونه در جزیره ماریا آنا.

نمونه های جمع آوری شده در نزدیکی نشت در Longbar پوینت در هفته گذشته نشان می دهد سطح بالایی از مدفوع محتوا. Suncoast Waterkeeper را نیز جمع آوری نمونه از Lyngbia به آزمایش می شود در فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون در سنت پترزبورگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>