جمهوری خواه می گوید مینیاپولیس شهردار یعقوب فری ‘don’t touch me’ [تصویری]

جمهوری خواهان در اینجا به شما را نجات دهد.

یک گروه از خانه اوباما در جلسه اعضای معرفی مبارزه با جرم و جنایت در دستور کار به نام “ایمنی در شهرهای ما” — یک عنوان گیج کننده از هیچ یک از مردم وجود دارد در واقع تعداد مینیاپولیس یا سنت پل به عنوان خود را در شهرستان. اگر آنها را مجبور به خدمت در کنگره این جمهوری خواهان ممکن است بیش از حد می ترسم به آن را ببینید.

“ما فکر می کنیم که هر کس حق دارد به احساس امنیت در این شهرها” خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt (R-تاج) گفت: با توجه به استار تریبیون. “این که آیا شما در اینجا زندگی می کنند کار به اینجا مراجعه کنید در اینجا هر وضعیت ممکن است ما احساس می کنیم که شما یک راست به امن در این شهر است.”

پیشنهاد شناور در طول کنفرانس مطبوعاتی خواهد افزایش هزینه های حمل و نقل مترو پلیس و اداره جنایی دلهره باند و مواد مخدر سازمان ملل ،

در یکی از نشانه خواهان به فکر مردم فکر می کنم از شهرهای دوقلو به عنوان یک مقصد توریستی از یک خانه پیشنهاد دیگری را تهدید به قطع کمک های دولتی برای شهرستانها که فراهم نیست “کافی” پلیس در خارج کنسرت ها و رویدادهای ورزشی است.

Rep. جان Koznick (R-Lakeville) به تصویر کشیده حمل و نقل عمومی در مترو به عنوان ترسناک و جرم و جنایت زده و گفت: “نمی توان مصرف خانواده من و دختران من در سیستم حمل و نقل” مگر اینکه “همه چیز تغییر” با توجه به روباه 9.

همچنین در حضور و غیاب به ارائه پشتیبانی باب Kroll رئیس پلیس فدراسیون مینیاپولیس که مانند قانونگذاران جمهوری خواه از طرفداران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و زندگی در مینیاپولیس.

زمانی که جمهوری خواهان انجام شد مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: آنها می خواهم تحریف جرم و جنایت در منطقه مترو و تبدیل آن به یک مسئله حزبی.

بعد فری مواجه تشکر. مت Grossell (R-Clearbrook) سابق Clearwater County Sheriff معاون بنابراین در رابطه با جرم و جنایت در خیابان او را به انجام کمی خود را. (شاید شما شنیده ام از Grossell را boozy شب خواستار کارکنان در مناطق بیمارستان تولید یک جفت… Crocs?)

فری و Grossell را مختصر و مفید ارز دستگیر شد KARE 11 خبرنگار جان Angie. فری ناراحت شد جمهوریخواه در اتهامات او را پشتیبانی نمی کند و پلیس های اضافی در مینیاپولیس نیروی. Grossell به نوبه خود گفت که فری بود که دروغ گفتن-و جامعی در, شهردار, برای نوازش او را در پشت.

به وضوح واقعی unaddressed روند در جرم و جنایت خشونت آمیز است که این بیماری همه گیر در شهردار-در-قانونگذار حمله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>