جمهوری خواهان می خواهند پال خواستار قطع بودجه دولت کتابخانههای عمومی با کشیدن داستان ساعت

کودکان و نوجوانان عشق را حلق آویز کردن با sparkly غیور شخصیت و وجود دارد هیچ چیز sparklier یا spunkier از کشیدن. بزرگسالان در ضمن دوست دارم از بچه های خود آن را خوب به مختلف, خلاق, رنگارنگ و سرگرم کننده است.

اما حتی اگر این برنامه wildly محبوب آن مخالفان و آنها با استفاده از هر ابزار در اختیار خود را به خلاص شدن از شر آن. که شامل یک سیل از ميانگين (و اغلب اطلاعات غلط) اینترنت نظرات اذیت و آزار تماس به کارکنان کتابخانه و حتی یک حامی رخنه فاق عکس از یک مجری در حالی که آنها در تلاش بودند برای انتخاب یک کتاب کردن کف.

اما آخرین یورش می آید از این کنگره در قالب یک لایحه به نام HF 4323. آن co-نویسندگان – پنج قانونگذاران جمهوریخواه کنگره: مظنونان حمله به دانشگاه گلن Gruenhagen (گلنک), Sondra اریکسون (پرینستون) اریک لوکرو (Dayton) جان Poston (Lake Shore) و شنی روحانی (کوهست) – می خواهید به قطع کمک به کتابخانه های عمومی است که میزبان این حوادث “100 درصد است.” این لایحه معرفی شد به آموزش و پرورش سرمایه گذاری بخش در روز دوشنبه.

هیچ یک از نویسندگان در پاسخ به درخواست مصاحبه پس از آن سخت است برای گفتن دقیقا چرا آنها را انتخاب انتخاب کنید در کشیدن داستان ساعت, اما اگر شما بوده ام به دنبال اینترنت زد و خورد آن را به اندازه کافی آسان به حدس زدن.

وجود دارد یک ادراک به ویژه در میان محافظه کاران که queerness است به نحوی نامناسب برای کودکان است که drag queens بیشتر احتمال دارد به آشکارا جنسی حتی درنده. همان بهانه ای شده اند baselessly lobbed همجنسگرا و ترانس مردمی برای چند دهه.

یکی دیگر از Minnesotan جمهوری خواه هرزه مریم Franson (اسکندریه), تکیه به شدت بر این استدلال در نامه ای به Perham تمرکز در ماه نوامبر. او نام آن را “ظالمانه” است که “بودجه عمومی نهاد را قرار داده و در این برنامه ها.” (این همان کسی است که به نام یک ضد قلدری لایحه طراحی شده برای محافظت از دگرباشان جنسی و ترانس بچه ها یک “حمله در کتاب مقدس و مسیحیان محافظه کار.”)

Lucero—شناخته شده در میان چیزهای دیگر, cryptically این ادعا که متنوع جهت یابی جنسی و هویت جنسیتی نیست “زیست شناسی”—ارسال شده در مورد این لایحه در Facebook در روز سه شنبه و بسیاری از به نظر می رسید به توافق برسند. آنها به نام هنرمندان “نفرت انگیز” و تشکر Lucero برای “ایستاده در برابر تلقین از فرزندان ما است.”

“موضع قوی نیست گیو e به نیروی شیطانی را [sic] و مردم!” یک دیدگاه گفت.

این همه تشویق. با توجه به Lucero پست همیشه از آنها را معرفی لایحه آنها شروع به دریافت “نفرت ایمیل” که “ادامه داد: در طول شب و تمام شب طولانی است.”

اکثر دلالان در توییتر فقط wearily تعجب که چرا این تپه این قانون گذاران تصمیم به مردن.

این پیشنهاد به احتمال زیاد برای رفتن در هر نقطه در کنترل دموکراتیک ، برخی از ناظران در حال رد آن را به عنوان جزئی از شیرین کاری تبلیغاتی و یا برخی از خدمات لب به تکرار’ محافظه کار پایه با 2020 انتخابات آینده است.

اما این خدمات لب هنوز هم می آید در هزینه. بخشی از نقطه کشیدن داستان ساعت است که برای ایجاد یک مهربانتر جهان برای دگرباشان جنسی و ترانس کودکان و نوجوانان است که ممکن است شانس خود را در شخص دیگری برای اولین بار در یکی از این حوادث است. هر بار که آن را زیر اتوبوس انداخته بسیاری از مردم در جامعه تجاوز انداخته شده تحت, بیش از حد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد که در اینجا برخی از فهرست Gruenhagen از سال 2013 هنگامی که به همجنسگرا بودن یک “ناسالم جنسی اعتیاد” است که می تواند به درمان با درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>