محققان کشف ضبط شدن کره زمین در قطب جنوب بیش از 3 دهه گذشته

یکی از دور افتاده ترین و مکان های جدا شده بر روی زمین – قطب جنوب – گرم است بیش از سه برابر نرخ جهانی برای 30 سال گذشته یک مطالعه جدید گزارش. این گرم شدن کره زمین مرتبط است به تسریع ذوب یخ در جای دیگر در قطب جنوب است که می تواند سوخت بیشتر به افزایش سریع سطح آب دریا در سراسر جهان است.

اگر چه گرم شدن کره زمین در قطب جنوب است که در درجه اول از الگوهای آب و هوایی در آن شده است به شدت توسط انسان ایجاد می شود تغییر آب و هوا با توجه به مطالعه است. دو عامل “مشغول به کار در پشت سر هم به این یکی از قوی ترین روند گرم شدن زمین” مطالعه” ،

“این مطالعه به وضوح نشان می دهد که دور از منطقه است و هیچ مانعی برای آن مستعد ابتلا به تغییر سریع آب و هوا” گفت: مطالعه همکاری نویسنده گرت مارشال از بررسی قطب جنوب, در بیانیه ای.

مطالعه منتشر شد دوشنبه در کارشناسی مجله طبیعت تغییر آب و هوا.

مطالعه منجر نویسنده Kyle Clem یک محقق در دانشگاه ویکتوریا ولینگتون در نیوزیلند و همکارانش به تجزیه و تحلیل آب و هوا ایستگاه داده ها و مدل های آب و هوایی به بررسی روند گرم شدن در قطب جنوب. مطالعه خود نشان داد که قوی, گرم شدن بیش از قطب جنوب کشور بود که عمدتا رانده شده توسط یک گرم گرمسیری اقیانوس آرام آب هزاران مایل دور.

“این” کلم با سی ان ان گفت. “این است که دور افتاده ترین مکان بر روی این سیاره. اهمیت این است چگونه دماهای نوسان و تغییر بیش از قطب جنوب, داخلی و مکانیسم های که آنها را به هم مرتبط هستند 10,000 کیلومتر (6,200 مایل) در شمال این قاره در مناطق گرمسیری اقیانوس آرام” Clem گفت.

قطب جنوب گرم با حدود 1.1 درجه F در هر دهه بیش از سه دهه گذشته مطالعه گفت.

“ما باید فرآیندهای طبیعی است که همیشه رفتن به محل مصرف در میان گرمایش جهانی و انسانی نفوذ در سیستم آب و هوایی” کلم با سی ان ان گفت. “هنگامی که این دو با هم کار کنند و آن را کاملا قابل توجه است.”

با میانگین فصل تابستان دمای منهای 18 درجه F به گفته ناسا, هیچ کس نمی خواهد اشتباه قطب جنوب به صورت یک بهشت گرمسیری. کارشناسان می گویند نرخ گرم شدن در پایین جهان مشکل است:

“واقعی را-صفحه اصلی پیام از Clem و همکاران (مطالعه) است که هیچ جایی ایمنی بدن به تغییر آب و هوا” نوشتن دانشمندان شارون Stammerjohn و تد Scambos از دانشگاه کلرادو در همراه مقاله در طبیعت تغییر آب و هوا.

“مگر ما اقدامات لازم برای پهن کردن منحنی جهانی تولید دی اکسید کربن جنوبگان سهم به جهان گرمتر و افزایش سطح آب به طور بالقوه می تواند فاجعه بار با توجه به بازخورد قوی و نقاط اوج ذاتی در سیستم های قطبی.

“وثیقه آسیب نمی خواهد فقط شتاب گرم شدن و ناپدید شدن سواحل, اما همه چیز برای ما ارزش است که ما حفظ” آنها بنویسید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>