محققان انتشار راهکار برای مبارزه با جزر و مد قرمز و دیگر کشنده جلبک

هفتاد و پنج محققان از فلوریدا و در سراسر کشور ملاقات کرد در سن پترزبورگ در ماه اوت به ساخت یک اجماع سند در مورد مضر جلبک شکوفه.

ساراسوتا — یک سمپوزیوم ملت کارشناسان در شکوفه های مضر جلبک ایجاد کرده است یک راهکار برای پرداختن کشنده جلبک در فلوریدا.

اجماع یافته از 75 محققان با عنوان “دولت علم برای شکوفه های مضر جلبک در فلوریدا” اشاره می کند که یک نیاز مبرم برای بهتر عمومی ارتباطات و اطلاعات شکاف در پژوهش با دو تا از رایج ترین شکوفه های مضر جلبک یا “حبس” — قرمز-جزر و مد ارگانیسم Karenia برويس و جلبک های سبز-آبی نیز نامیده می شود سیانو باکتری ها.

محققان ملاقات Aug. 20-21 در سروی جیولوجی ایالات متحده امریکا در سنت پترزبورگ.

در میان موضوعات سردرگمی در استفاده از بلوم شرایط مانند قرمز “جزر و مد” “جلبک های سبز-آبی” و “سیانو باکتری ها” که عمومی نیست و به آسانی قابل درک در این گزارش آمده. آن نیز وجود دارد گفت: پیام های مخلوط مورد سلامت انسان, نگرانی, آئروسل قرار گرفتن در معرض و غذاهای دریایی ایمنی علل شکوفه, شکوفه interrelatedness و همچنین شکوفه پاسخ و اقدامات کنترل.

“هدف این بود برای مطمئن شوید که ما همه در همان صفحه” گفت: بتی Staugler در فلوریدا دریا اعطای نمایندگی برای UF/IFAS فرمت-شارلوت کانتی. “قوام فوق العاده مهم است. وجود دارد به اندازه کافی اطلاعات غلط وجود دارد و ما واقعا می خواستم به یک صدای واحد.”

اجماع سند با تمرکز بر پنج مباحث اولیه: چگونه شکوفه شروع به توسعه و end; بلوم پیش بینی و مدل سازی; چگونه شکوفه شناسایی و نظارت; چگونه شکوفه ممکن است کنترل می شود یا کاهش می یابد; و چگونه شکوفه بر بهداشت عمومی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط کارلوس Munoz

برای هر یک از این موضوعات محققان آنچه دانشمندان می دانید آنچه آنها فکر می کنم آنها می دانند که آنچه آنها نیاز به دانستن است. آنها رتبه, اولویت های پژوهشی برای حبس در فلوریدا و در میان نگرانی های بالا بودند در حال توسعه مدل است که می توانید جداگانه nonpoint منابع آلودگی مداوم نظارت بر داده ها و بهبود دانش عمومی و اثرات بهداشتی.

جنوب غربی فلوریدا را تجربه کرده است Karenia برويس شکوفه 57 از گذشته 66 سال با اثرات گسترده به ماهی حیات وحش و انسان است.

“اجتناب است یک عامل کلیدی در کاهش تاثیر تحریک تنفسی و بهداشتی مرتبط با خطرات” در این گزارش آمده. “در حال حاضر اجتناب نفت خام حل شده است.”

موجود ملی اقیانوسی و جوی انجمن HAB بولتن فراهم می کند که یک county گسترده ارزیابی روز به روز جزر و مد قرمز و عوارض در فرد سواحل درست است تنها 20% از زمان گزارش متحده است. آن را به نام های جدیدتر از روش های است که با استفاده از دقیق روزانه شمارش سلول در فرد سواحل به پیش بینی ساعت به ساعت در این سواحل است.

Staugler گفت: در این همایش ارائه شده و پژوهشگران از سراسر کشور فرصتی برای شبکه و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد حبس و ارائه درک بهتری از کار خود را. آنها در مورد بهتر متمرکز پایگاه داده برای داده ها است که می تواند ساخته شده در دسترس عموم و از جمله دولت های محلی و ایالتی سازمان بهداشت و درمان که پیام ها اغلب گل آلود.

“بخشی از دلیل ما قادر به جذب مردم است چرا که ما تا به حال این بیشتر ماموریت” Staugler گفت. “بسیاری وجود دارد و نگرانی در مورد جزر و مد قرمز و جلبک های سبز-آبی است که جامعه علمی در پشت آن بود.”

این HAB سند اشاره کرد که 2017-2019 قرمز جزر و مد قسمت بود نه یک رویداد منحصر به فرد در فلوریدا که تجارب شیوع جلبک های مضر غالبا در آن دریایی تازه و آب. اما در آن گفت: موارد حبس در حال افزایش در سطح جهانی به دلیل تغییرات در جمعیت و استفاده از زمین که در حال سر در گم مستقیم و غیر مستقیم اثرات تغییر آب و هوا.

فلوریدا را تجربه کرده است افزایش درجه حرارت و کاهش آب اسیدیته تغییرات در گردش آب و افزایش بارش باران که می تواند سرعت بخشیدن به تحویل مواد مغذی. دوره های خشکسالی ممکن است منجر به شرایطی که به نفع شکوفه شکل گیری این گزارش آمده.

محققان با اشاره به نیاز به آدرس اثرات مواد مغذی در کل تازه-به-آب شور پیوسته و برای درک بهتر از mixotrophy این ترکیب از منابع مختلف انرژی و کربن است. Karenia برويس می توانید با استفاده از حداقل 13 منابع مختلف از مواد مغذی از جمله اشکال مختلف نیتروژن و فسفر.

محققان همچنین در مورد نیاز به تعیین آنچه واجد شرایط به عنوان یک شکوفه. در حال حاضر متوسط مقدار Karenia برويس بیش از 100 ، 000 سلول در هر لیتر سیگنال های بلوم شرایط.

پس زمینه غلظت — ردیابی مقادیر از جزر و مد قرمز در فلوریدا آب در طول سال. آنها می تواند باعث تحریک تنفسی و باعث کشته شدن ماهی, اما به عنوان نمونه سطح.

در این گزارش اشاره کرد که وجود دارد 12-13 گونه Karenia جلبک در سطح جهان و بیش از یک وجود دارد و در خلیج مکزیک در زمينه غلظت.

محققان دقیق امیدوار کننده کاهش تکنیک های Karenia برويس در نزدیکی ساحل اما هشدار داد که بسیاری از روش های آزمایش نشده به دلیل وجود یک درک شرکت از چه نقش جزر و مد قرمز در اکوسیستم. نگرانی وجود دارد که کاهش, مانند تلاش ساخته شده در سال 1957 می تواند ایجاد نامطلوب نتایج منفی.

اولین و آخرین در مقیاس بزرگ شیمیایی کنترل درمان Karenia برويس در ایالات متحده پراکنده در حدود 25 کیلومتر مربع مس سولفات که موفق شد به طور موقت کاهش red tide. وجود گسترده بود خسارت های ناخواسته.

“در سال 1957 درمان تقریبا به کشته شدن همه چیز” گفت: Staugler با اشاره به مرگ از زندگی دریایی. “بسیار خوب بود در کشتن red tide, اما آن را کشته و هر چیز دیگری نیز هست. کسانی که همه چیز آمد اما پس از انجام K. برويس. نبود قابل دوام به خصوص در مقیاس بزرگ است. شما نمی توانید بیرون بروید در خلیج فارس با هلیکوپتر یا عروق و اسپری سولفات.”

یکی دیگر از نگرانی های است که در اثر ترکیدن سلول های جلبک که می تواند انتشار یک هجوم گسترده brevetoxins به اکوسیستم.

این گزارش اشاره می کند که مطلوب استراتژی کاهش باید کشتن جزر و مد قرمز و سلول های reoxygenate آب و بازگرداندن آب به غیر سمی شرایط در عرض 24 تا 48 ساعت. هیچ روش واحدی برای تمام مناطق و روش های متعدد نیاز به بررسی شود.

رعایت محیط زیست در حال حاضر محدودیت آنچه می تواند انجام شود.

اولویت های پژوهشی تحت سلامت عمومی با تمرکز بر اهمیت شناسایی تمام سموم خطر و سطح سمیت از جمله microcystins مرتبط با سیانو باکتری ها, BMAA و استرس است. در این گزارش آمده است که روان و سلامت اجتماعی مشکلات نیز باید درک شود.

سیانو باکتری ها بر خلاف دیگر گیاهان شناور می تواند تنظیم شناور برای زنده ماندن در آب ستون. به آن نیاز دارد نیتروژن و فسفر و یا نیتروژن اتمسفر به زنده ماندن.

بر اساس این گزارش سیانو باکتری ها نظارت خواهد بود افزایش یافته است در سال 2020 به عنوان یک نتیجه از کمک های مالی از دولت قوه مقننه.

یکی از اهداف این گزارش به نقض فقدان دانش و به طور کلی تصورات غلط در مورد حبس — بزرگ توسط گذرا مردم در داخل و خارج از فلوریدا — با ایجاد دسترسی گسترده به اطلاعات است.

UF/IFAS فرمت ایجاد کرده است یک وب سایت با “پرسش و پاسخ در مورد مضر جلبک شکوفه” به صورت آنلاین در: https://water.ifas.ufl.edu/harmful-algal-blooms/faq/questions-and-answers/.

“بسیاری از ما نمی دانیم در مورد این شکوفه گونه اما ما باید به رسمیت شناختن وجود دارد مقدار زیادی از کار باید انجام شود” Staugler گفت. “این گزارش نشان می دهد که وجود دارد این است که بسیاری از ما می توانید موافقت کنید اما آن را نیز نشان می دهد که ما باید خیلی بیشتر کار را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>