رستوران closings تحمیل خسارت های ناخواسته در فلوریدا تولید کشاورزان

فلوریدا سبزیجات و میوه کشاورزان هستند فقط تعداد کمی از بسیاری از آمریکایی ها در تلاش برای پیدا کردن منبع درآمد بعد از رستوران ها مجبور شدند به

PARRISH — تیفانی بیلی احساس خوش بینانه در مورد آینده او 10 ساله و کسب و کار Honeyside مزارع زمانی که او کاشته اولین سبزیجات فصل سه ماه پیش.

بیلی رشد ارگانیک گوجه فرنگی و کلم برگ کاهو و سایر سبزی در هفت هکتار در شمال گاو دریایی شهرستان. او به طور معمول به فروش می رساند آن دسته از سبزیجات به طور مستقیم به برخی از این منطقه رستوران ها و بازارهای در جنوب غربی فلوریدا — Geckos لیلا ساراسوتا بازار کشاورزان مورتون را لذیذ بازار است.

برداشت جدید آماده بود برای بیرون آمدن از زمین و تحویل به طور مستقیم به منطقه آشپزخانه و یا محلی قفسه در اواسط ماه مارس.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

چند روز بعد رژیم صهیونیستی. ران DeSantis تعطیل تمام رستوران ها و کافه ها در دولت به جز برای بایگانی اطلاعات و تحویل. سفارش از رستوران ها به طور معمول بیش از 80 درصد از Honeyside مزارع’ فروش کسب و کار متوقف شد و تقریبا به طور کامل.

“این یک تاثیر فوری; وجود ندارد بسیار هشدار” بیلی گفت.

به عنوان اتاق ناهار خوری در سراسر ایالات متحده رفته تیره برای جلوگیری از گسترش coronavirus اول به احساس تاثیر بودند در رستوران کارکنان و صاحبان. اما درد نیز منشعب به هزاران نفر از کوچک و بزرگ کشاورزان در سراسر فلوریدا مانند Honeyside مزارع که تکیه بر رستوران ها برای اکثر یا تمام فروش خود را.

اجتماعی فاصله و عفونت ویروس نیز شکسته بخش های کلیدی از آنچه به طور معمول بین المللی مواد غذایی و تحویل سیستم از رشد تولید در کشورهای دیگر به گوشت پردازش گیاهان در کشورهای دیگر به کامیونداران و دیگر سیستم های توزیع.

مرتبط: لیست رستوران ها برای بایگانی اطلاعات تحویل در ساراسوتا برادنتون-ونیز

تولید و فروش در سوپر مارکت ها نیز کاهش یافت به عنوان مشتریان انتخاب کنسرو شده و منجمد دیگر nonperishable موارد بیش از تازه است.

در همین حال هزاران هکتار از میوه ها و سبزیجات رشد در فلوریدا در حال شخم بیش از به آتش کشیده شد و یا از چپ به پوسیدگی چرا که کشاورزان نمی توانند فروش خود را تولید کند. کشاورزان نیز آزادسازی شیر و شکستن تخم مرغ به عنوان تعطیلی در ادامه به از بین بردن تقاضا برای این محصولات.

بسیاری از تولید کنندگان را اهدا تولید به بانک های مواد غذایی, اما وجود دارد محدودیتی در چه سازمان های غیر انتفاعی می تواند قبول کند و ذخیره سازی یک موضوع است برای فاسد شدنی میوه ها و سبزیجات است. با برخی از اندازه گیری موفقیت دیگران در حال فروش به طور مستقیم به مشتریان و یا ramping تا U-انتخاب میوه تعطیلات آخر هفته.

با وجود اين تلاش ها به عنوان آنجا که 80 درصد از فلوریدا تولید به هدر رفتن. کشاورزان به طور معمول از دست دادن بین 10 تا 12 درصد است.

از دست دادن خلق یک اثر دومینو از طریق صنعت کشاورزی فلوریدا دومین اقتصادی راننده. آن بازده $155 میلیارد دلار در درآمد و پشتیبانی از حدود دو میلیون شغل است. بسیاری از multigenerational مزارع در معرض خطر هستند از بسته شدن برای خوب است.

“ضرر و زیان شده اند سویفت, سرسام آور و ویرانگر” گفت: لیزا Lochridge مدیر امور عمومی فلوریدا میوه و سبزیجات ارتباط دولت پیشرو در خدمات تخصص و محصول سازمان است.

یک نقطه روشن?

Albritton مزارع میوه در ساراسوتا کانتی مانند دیگر کوچک-مقیاس عملیات باید ramped تا تو انتخاب زغال اخته تعطیلات آخر هفته به فروش furit که در غیر این صورت پوسیدگی در دولت بوش است.

این اوج فصل رشد برای زغال اخته و معمولا در این زمان مزرعه را نقل مکان کرد و در مورد 170,000 پوند است. فقط 38,000 پوند برداشت شده است و به فروش می رسد به یک بسته بندی, خانه, خروج از سهم شیر از مزرعه سود از چپ به پوسیدگی در این زمینه است.

Albritton به حال حدود 1000 نفر نشان می دهد تا به آخر هفته گذشته حدود 10 برابر جمعیت است که آن را به طور معمول می بیند در طول فصل گفت: سارا Albritton که خانواده رشد کرده مرکبات پس از سال 1880.

“اگر ما سه مطلب آخر هفته مثل این که ما ممکن است قادر به شکستن حتی” Albritton گفت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

Albritton نیز اضافه شده کنار جاده ای در محل Proctor جاده به فروش prepicked زغال اخته.

وجود دارد حداقل 85 مزارع در فلوریدا که فروش به طور مستقیم به مشتریان که تعداد رو به رشد هر روز.

دیگر مزارع محلی مانند Honeyside در حال بازسازی خود را به عنوان آنلاین تحویل مواد غذایی کسب و کار و استقبال رسانه های اجتماعی برای ارتباط با مشتریان جدید است.

“که واقعا در افق ما چند هفته پیش گفت:” بیلی. “ما توانسته ایم به سرعت فروش آنلاین و قیف حدود نیمی از ما تولید از طریق این خرید و فروش آنلاین و آنها بوده ام در حال رشد بوده است.”

هنوز درآمد حدود 20 ٪ از آنچه پیش بینی شده برای این سال بیلی گفت.

در حالی که فروش به طور مستقیم به عموم مردم پدید آمده است به عنوان یک نقطه روشن برای کوچکتر کشاورزی لباس موسسات بزرگتر تنها می تواند فروش یک کسری از برداشت گفت: ژن Mcavoy, دانشیار مدیر روابط ذینفعان در دانشگاه فلوریدا/موسسه غذا و کشاورزی علوم است.

یکی از بزرگ بسته بندی در خانه در ایممکلی به فروش می رسد بزرگ جعبه کدو و کلم و سبزی های دیگر مخلوط در یک جعبه برای $20. توسط 10 صبح یک خط از ماشین کشیده شده در بیش از یک مایل حدود پنج ساعت است.

“که برای تلفن های موبایل مانند یک چیز فوق العاده است, اما او تنها به فروش می رسد 25000 پوند از سبزیجات” Mcavoy گفت.

“در یک روز عادی او کشتی 10 نیمه کامیون,” او گفت:. “این فقط یک قطره در سطل است.”

جونز Potato Farm, Inc., که دارای یک ترکیب از 4500 هکتار در لی Hendry ، Glades و گاو دریایی شهرستان را ترک کرده است از 1500 هکتار از لوبیا سبز برای پوسیدگی در این زمینه است. آن را بیش از حد گران قیمت برای برداشت.

“هزینه آن 6 دلار رسید را انتخاب کنید و آن را بسته” گفت: صاحب آلن جونز. “هنگامی که شما در حال صحبت کردن هزاران نفر از بوشل برسد که مقدار زیادی از پول به هدر رفته است.

Sysco یکی از جونز’ بزرگترین مشتریان و خرید در هر نقطه از سه تا چهار سفارشات یک هفته. آن قرار داده شده یک سفارش در ماه مارس است.

چون جونز نیز با Frito-Lay, فروش سیب زمینی در سراسر کشور در مقیاس او بیشتر و محافظت از آن روز به بعد عرضه و تقاضا است که دیگر سبزیجات کشاورزان هستند.

یکی ذینفع محلی است بانک های مواد غذایی.

“در خارج این یک نعمت غیر مترقبه گفت:” ساندرا فرانک ارشد اجرایی در تمام ادیان بانک مواد غذایی. “پوشش نقره ای اگر وجود دارد یکی این است که بیشتر مردم در حال دریافت بیشتر تولید از همیشه قبل از.”

همه ادیان بانک مواد غذایی در ساراسوتا و گاو دریایی دیده می شود 72 درصد افزایش در مقدار تولید و توزیع از ژانویه تا پایان ماه مارس نسبت به سال قبل است. غیر انتفاعی است, بررسی راه هایی برای انتخاب و حفظ تمام تولید برای استفاده در آینده چیزی از آن نیست قبل از انجام.

در ضمن کمک های مالی از مرغ و گوشت گاو و گوشت باقی می ماند ،

یک راه حل ؟

Coronavirus آمد به عنوان یکی از دو پانچ به فلوریدا تولید کنندگان که تا به حال تجربه ضرر و زیان قابل توجهی کمتر از دو دهه تحت توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی. در طول زمان بسیاری از چند نسل مزارع ناپدید شده اند.

در طول همه گیر وارداتی زغال اخته در ادامه به سیل ایالات متحده بازارهای کشاورزان را مجبور به رقابت با قیمت های پایین تر گفت: Lochridge مدیر امور عمومی فلوریدا میوه و سبزی در ارتباط است.

در ماه گذشته 20 فدرال قانونگذاران از فلوریدا و کشاورزی دولت کمیسر نیکی سرخ شده با ارسال نامه اصرار ایالات متحده کشاورزی منشی سانی Perdue شامل فلوریدا کشاورزان در فدرال مواد غذایی خرید و توزیع برنامه تا مازاد محصولات کشاورزی می تواند کمک به تغذیه و مواد غذایی نا امن.

برخی از 37 میلیون آمریکایی دچار گرسنگی قبل از همه گیر با توجه به تغذیه امریکا یک شبکه در سراسر کشور بانک مواد غذایی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در روز جمعه 19 میلیارد دلار coronavirus طرح امداد به طور خاص برای کشاورزان و دامداران. موجود در این طرح انتظار می رود که هر دو پرداخت مستقیم به افراد و برنامه ای برای خرید مواد غذایی از ایالات متحده کشاورزان و دامداران برای توزیع در سراسر کشور از طریق بانک های مواد غذایی.

فلوریدا میوه و سبزی انجمن و دیگران در حال تلاش برای فشار آوردن به فروشگاه های مواد غذایی و سوپر مارکت ها به اولویت بندی دولت تولید بیش از اقلام وارداتي است.

“این بیماری همه گیر است درخشید کانون توجه بر اهمیت آمریکایی کشاورزان قرار دادن سالم, مواد غذایی مغذی در ما جداول” Lochridge گفت. “هنگامی که یک مزرعه می بندد آن نمی گردد. ما باید قادر به تغذیه کشور خود ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>