بعد از جنایت علیه بشریت بود که تیم ملی خودکشیاین نوع از شوک. که juiced-up Dirty Dozen سرحال بدترین ورود در DC تمدید جهان—و این که چیزی گفته باشد. اما هی پول و که فیلم مشبک نیم میلیارد دلار در سراسر جهان… پس چرا که نه ؟

پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn) تا مدتی پس از خنگ حوادث خودکشی تیم ملی. و بله, آن را به عنوان kooky و پیچیده به عنوان کامل به عنوان نشان می دهد. از طریق صدای خارج از قاب و کمی از دیوار چهارم-شکستن هارلی (مارگوت رابی) به اطلاع مخاطبان که بذله گو لگد او را به محدود کردن. بدون دوست پسر یا خدمه برای اولین بار برای همیشه هارلی می رود و حتی بیشتر از ریل. شما می دانید: چماقی شدن, مست, در منفجر کردن یک کارخانه مواد شیمیایی.

هنگامی که کلام او را بزرگ فروپاشی بازدید خیابان هارلی متوجه می شود او دیگر آقای J حفاظت—به این معنی که هر Gothamite او تا کنون ستم است که در حال حاضر به کشتن او. که شامل بچه پولدار/مالک باشگاه/supervillain Roman Sionis (Ewan McGregor) همچنین شناخته شده به عنوان ماسک سیاه و سفید. خوشبختانه Sionis را مرید Zsasz (Chris Messina) می شود pickpocketed از دست دادن الماس به ارزش ثروت که هارلی ماهرانه مجهز به عقب بر گردیم. اما زمانی که او می یابد گوهر را دامنگیر شد توسط یک جوان یتیم (الا جی بسکو) همه چیز (حتی بیشتر) پیچیده است.

پرندگان شکاری دارای چند مسائل هر چند آن پیچیدگی های غیر ضروری در صدر لیست. در علاوه بر این به هارلی معامله ما همچنین یک منبع کامل داستان برای Huntress (Mary Elizabeth Winstead) مرتب کردن بر اساس-از گوشت خارج subplot برای کارآگاه رنه مونتویا (Rosie Perez) و یک فرصت هدر رفته با قناری (Jurnee Smollett-Bell) که بیت بخشی در اینجا belies او Justice League وضعیت. البته این قرار است به پرندگان شکاری فیلم—و نه یک هارلی انفرادی تفرج—بنابراین آن را حس می کند را به تیم های مختلف قطعه با هم. این درست است که همه چیز درهم و برهم در اعدام و در نتیجه به طور کامل از دست. تمرکز هرگز واقعا برگ هارلی و داستان غیر خطی انجام نمی دهد این فیلم هر نعمت.

فراتر از آن, پرندگان شکاری تلاش می کند تا راه بیش از حد سخت به Deadpool. R امتیاز اجازه می دهد تا به صورت فوق العاده-دانلود کتاب طنز-y خشونت اما بعد از جامد اوایل تن-setters عمل می شود بی مبالات و حتی خسته کننده است. Devil-may-care به روش کاملا همه چیز را تضعیف هر عمق واقعی که نمی ماده اگر پرندگان شکاری فقط گفت: “برو به آن اجازه دهید احمقانه و مسخره است.” اما به عنوان با تیم ملی خودکشیوجود دارد این مجبور “you’re my جدید خانواده” درخواست تجدید نظر عاطفی است که می رود در برابر فیلم های داخلی خود منطق است.

است که می گویند یک bonkers/داستان عمیق نمی تواند کشیده. Batman: The Animated Series را به طور قابل توجهی بهتر از نسخه Joker-هارلی تقسیم تقریبا 30 سال پیش. که افزایش یک سوال در مورد پرندگان شکاری: اگر برادران وارنر است که واقعا decommitting از سخت مشترک جهان (به عنوان بذله گو نشان می دهد) چرا که نه بذله گو بزرگ بد به جای سیاه و سفید ، این یک چیز برای پرندگان به خود آمده و در برابر تصادفی بتمن تبه اما تصور کنید که چگونه عمیقا توانمند سازی آن خواهد بود برای هارلی به مقابله با او دیرین بدرفتار و کشتن بذله گو به جای. اگر تنها.

با توجه Joker‘s موفقیت و رابی سنگین در دست تولید من تا به حال زیاد امیدوار است که DC در حال حرکت بود در مسیر درست است. متاسفانه پرندگان شکاری مانند احساس بیشتر از همان. خبر بد برای افرادی مثل من; خبر خوبی برای افرادی که مانند دیگر DCEU فیلم.

پرندگان شکاری است بهتر از خودکشی تیم ملیاما این که یک کم پایین میاره.

پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn)
مدیر: کتی یان
تئاتر: تئاتر منطقه در حال حاضر در حال پخش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de