نقد و بررسی: ‘ضربه Man Down’ یک کوئن-مانند کمدی سیاه و سفید شما می توانید جریان در طول قرنطینه

خوش شانس-ish برای ما living la vida loca در جریان سنی است. بنابراین در حالی که بزرگ studios Hollywood shuffle خود را در سال 2020 انتشار برنامه ها و AMC تئاتر فرو ریختن به زمین شرکت هایی مانند آمازون و پیدا کردن خود را منحصر به فرد ابتدا (ahem) به ارائه شیرین, سینمایی, امداد. را که اسپیلبرگ?

جدیدترین فیلم از بزوس کرگدن است کوئن-esque کمدی به نام یک مرد را. این داستان دو خواهر پوشش یک قتل هر چند آن را تبدیل به یکی از کسانی که “بیشتر وجود دارد که در این عجیب و جالب جدید انگلستان شهر” فیلم بسیار سریع است. هیچ چیز وجود دارد به عنوان شوم به عنوان قرعه کشی اتفاق می افتد اما مواد مخدر درنده فحشا و کمی بازی ناپاک نشان می دهد this ain’t تاکستان مارتا یا بچه. و در حالی که آن را نه چندان مشتق به عنوان تنها بود فارگومین writer-مدیران Bridget وحشی کول و دانیل Krudy به وضوح در زمان یک صفحه از وطن ما پسران.

ضربه مرد را لگد کردن با یک تفسیر از آن eponymous sea shanty انجام شده توسط یک گروه از ناهنجار ماهیگیران. یونانی-کر بحث همیشه حلقه کمی بیش از حد indie برای من اما به عنوان یک تن گذارنده شما نمی توانید انکار اثربخشی grizzled مدرن Mainers حوله ای از گفته آنها به عنوان زنجیر ماهی.

ما به زودی به معرفی تعداد کمی از ما بازیکنان کلیدی هر چند ما با توجه بسیار کمی زمینه برای اولین بار در. پریسیلا و مری بث کانلی (Sophie Lowe and Morgan Saylor) سوگواری مرگ مادر خود را در حالی که مراسم آشتی ترتیب دادند-شهر راز خانم اینید (محترم شخصیت بازیگر مارگو مارتیندیل) خونسردی به تماشای این فیلم برای اولین بار قتل گشوده است. مری بث می شود ستمکار چکش در مادر او را از خواب بیدار و بعد از یک مرافعه با پریسیلا سر نوار را به برخی از تصمیم گیری های بد.

مری بث رود خانه با یک غریبه (Ebon خزه-Bachrach) و لکه های خون و مو پوشش تنه اتومبیل خود را. او پیچ و مهره, تلاش برای پنهان کردن اسکله اما متوجه می شود او نیاز به گرفتن امور به دست خود او و harpoons او را تعقیب از طریق گردن. در حال حاضر بزرگ sis Pris نیاز به کمک به پاک کردن همه چیز با او قابل اعتماد چاقو.

هیچ رمز و راز به عمل, به طوری سرگرم کننده را در تماشای خواهران سعی کنید برای پوشش دادن آهنگ خود را. این نادر است برای دیدن تریلر تکیه تقریبا به طور انحصاری در استعداد زن و رویکرد ارائه می دهد بیش از چند تازه زاویه. “یک lotta مردم دست کم گرفتن زنان” انید می گوید. “همین دلیل است که آنها را با مقدار زیادی.”

وحشی کول و Krudy نیست تلاش می شود بیش از حد نرم و صاف کردن هر چند که اجازه می دهد تا داستان به گریز برخی از پیچیده و دشوار نوع دستگاه. شما می توانید ببینید بزرگتر تولید بازی کمی بیشتر با red herrings یا کشیدن از تعلیق. به جای ضربه Man Down کلیپ همراه در سرد ساعت و نیم.

سمت تلنگر است که این فیلم می تواند احساس خیلی ساده و سنگین-دست. در حالی که من باید به فکر می کنم وجود دارد برخی از خود آگاهی به مسمومیت چخوف تفنگ استعاره, من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم ظریف رویکرد را مناسب روایت کمی بهتر است. قرار داده و در برابر فارگو یا Thelma & Louise—بدون شک الهام بخش—این تلنگر احساس می کند وجود ندارد.

بنابراین ضربه مرد را نمی توان به یاد ماندنی, چلپ چلوپ, اما شما می توانید انجام دهید به مراتب بدتر برای یک دمدمی جرم فیلم. و هی آن را مانند شما در حال رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی.

ضربه Man Down

مدیر: Bridget وحشی کول و دانیل Krudy
بازیگران: David تابوت دیوید Pridemore آدم گرگ Mayerson
تاریخ: R

که در آن: آمازون نخست در حال حاضر جریان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>