نقد و بررسی: در نقطه جنوب غربی سبک چوب شور (تالار زمان)

نقطه را به یک همراه و همدم ثابت در آپارتمان من آوردن کیف به عنوان هدیه میزبان و آنها در حال رفتن به تولد برای همکاران. من حتی یک نقطه خاص سیر dip recipe. بله آنها کمی گران قیمت در مقایسه با استاندارد شور راد, اما در نهایت آنها یک محصول حق بیمه است که من مایل به پرداخت حق بیمه قیمت برای لذت بردن از.

بنابراین زمانی که آنها اعلام کرد جدید خود را در غرب و طعم سپتامبر گذشته من در زمان خود به محل کار شل مانند جبرئیل فرشته از میان وعده جامعه برای به اشتراک گذاشتن خبر خوب:

آنها مبهم در مورد تاریخ انتشار اما من چشم و گوش باز است.

تصور کنید که در کمال تعجب من زمانی که من در بر داشت تنها کیسه های آبی رنگ در میان دریایی از نقطه قرمز بسته بندی دو هفته پیش در لوند در بالای شهر! من برداشت که کیسه برای $5.99 و رهبری, صفحه اصلی, هیجان زده سعی کنید آنچه که من بر این باور خواهد بود سرد در مرتع پرورش احشام Doritos از حق بیمه شور جهان است.

پس از باز کردن کیسه شما شایسته دریافت آمار از فلفل و سیر. چوب شور خود را بسیار به شدت پوشش داده شده با ادویهخیلی بیشتر از اصلی است. این میله نور, آجر قرمز, شاید, از, فلفل و گوجه فرنگی خشک شده, ادویه مخلوط. من در زمان یک نیش می زنند.

مردمی آن را به ارمغان می آورد من مطلقا هیچ شادی به اطلاع شما که در نقطه جنوب غربی سبک شور بسیار بسیار بد است.

محض مقدار نمک و طعم دهنده طاقت فرسا است. عطر و طعم خود را می تواند بهترین توصیف به عنوان “نمک را با یک زبانه دار و در عین حال تند خو سیر سوزاند.” دو میله در من انجام شد.

اما فکر آن بود fluke من خریداری شده یکی دیگر از کیسه آیندگان فقط به روبرو می شوند همان تجربه است. وجود دارد به سادگی بیش از حد عطر و طعم با هیچ یک از اصلی ظریف غنای برای مقابله با نمک.

من نمی توانم استرس به اندازه کافی چقدر شور در نقطه جنوب غربی چوب شور هستند. ما در معرض خطر یک حمله هسته ای می تواند پرتاب چند از این گلو پایین خود را برای کمک به محافظت از خود غده تیروئید.

سلب مسئولیت – 1. آیا این را امتحان کنید. 2. این مواد به سادگی به لیست “نمک” بنابراین ما نمی تواند به طور کامل مطمئن شوید که از نقطه’ iodization.

زیرا ما در میان یک بیماری همه گیر و من می خواهم نفرت برای این به هدر برود من به قصد سرکوب آنها و استفاده از آنها به عنوان پودرهای سوخاریشاید در یک سینه مرغ و یا به عنوان جایگزینی برای croutons در یک مزه را روی سالاد سزار? آنها استفاده می شود. زباله نه نقطه نیست!

What hath Dot wrought?

چه چيز نقطه ساخته? آماندا سفید

من هنوز هم تنها کمترین توجه برای نقطه و او موفق میانه شور امپراتوری; من آرزو می کنم او چیزی جز موفقیت است. من فقط چسبیده به طعم اصلی و من پیشنهاد می کنم شما هم همین طور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>