نقد و بررسی: پیکسار ‘بعد’ یک عجیب و غریب, کون, سفر قهرمان

بعد تصور جهانی که در آن جادوگری و تعجب می کنم که باید با توجه به مدرن affectations. سنتاور pixies و تک شاخ فراوانند اما گسترده جادوگری از گذشته شده است جایگزین تلویزیون و ماشین و دبیرستان. سحر و جادو نیست به طور کامل از بین رفته هر چند چیزی دو برادران جن در حال یادگیری راه عجیب و غریب.

بی دست و پا یان Lightfoot (Tom Holland) است mope-اش را جشن تولد 16th زمانی که مادر او (جولیا لوئیس-دریفوس) نشان می دهد در حال حاضر از مرحوم پدر: یک جادوگر کارکنان. Big bro جو (کریس پرات) می داند همه چیز در مورد سحر و جادو با تشکر Dungeons & Dragons-نوع بازی به طوری که او را بیش از آماده همراه با املا که به پدر خود و بازگشت به زندگی برای روز.

اما جو نمی داشتن ذاتی هدیه جادویی بنابراین ایان به آن بروید. او شروع به التماس کردن پدر خود را—اما البته همه چیز بلا استفاده و تنها پدر منتزع و خاکی می خواهم پاهای آن را به عقب. با تیک تاک ساعت, ایان و جو سوار در مبارزات انتخاباتی حماسی به پایان طلسم و خود را پدر تمام

وجود دارد چیزی در مورد این خوب قدیمی از مد افتاده تلاش فیلم که واقعا بازدید نقطه. کمپبل monomyth ساختار استفاده شده است به مرگ اما فیلم مانند به بعد چکش صفحه اصلی که موفقیت هر سفر قهرمان boils پایین به رمان اعدام است. حتی بدون تعجب آور ترین به طور کلی طرح به بعد‘s تبدیل می شود و عاطفی نتیجه بالا بردن آنچه که می توانست یک رنگ توسط اعداد داستان ماجراجویی.

آیا ایان و جو در حال مقابله با یک manticore-تبدیل-رستوران انجام نبرد با مسخره رو اژدها یا فقط مبارزه با هر یک از دیگر به عنوان عجیب و غریب زن و شوهر خواهر و برادر هستند و مستعد برای انجام, به بعد قرار می دهد سرگرم کننده چرخش در مبارزات. پیکسار احتمالا می تواند به کاوش هیبریدی خود را اساطیر کمی بیشتر اگر چه نیز وجود دارد چیزی طراوت در مورد یک زیر-دو ساعت زمان اجرا—به ویژه پس از Coco/”یخ زده” کوتاه آمد ،

به بعد بیشتر به آن حس تازگی با بازی با عناصر عجیب و غریب در یک راه دیگر, مدرن, فیلم بچه ها نیست. ریخته گری جادوها خود را مرده بابا یک چیز است اما پیشرو خود را قطع پاها از طریق باستان خطرات با جمع شدن دسته سه تایی سگ است که سطح دیگری از عجیب و غریب. این کار هم به دلیل این خنده دار است و از آنجا که مثل همیشه پیکسار دلایل آن بیشتر غیر معمول کیفیت با مجموعه “انسان” روابط. جو و ایان خویشاوندی می تواند احساس کلیشه در زمان, اما آن را همیشه احساس واقعی است. و هنگامی که قانون سوم بازدید عاطفی خود را گشاد گشاد راه رفتن خود را از عشق برادرانه می شود واقعا خاص است. (پیکسار هرگز ترس از لحظات دشوار بنابراین نمی شود جای تعجب نیست وقتی که اشک شروع به جریان.)

بعد ممکن است بزرگترین فیلم پیکسار تا به حال منتشر شده اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از سحر و جادو. این یک بازگشت به انجمن خوش آمدید اصلی داستان سرایی.

بعد

کارگردان: Dan Scanlon

تئاتر: تئاتر منطقه در حال حاضر در حال پخش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>