و در عین حال هیچ سطح fandom می تواند غلبه بر حد وسط از سونیک خارپشت فیلم.

بازی های ویدئویی سازگاری چنین وحشیانه سابقه این نوع از ذهن دمیدن آنها همچنان به دریافت ساخته شده است. می شود آن را Street Fighter, Resident Evilیا توم ریدر گردش چیزی در مورد متوسط فقط به نظر نمی رسد به ترجمه. با که در ذهن من در واقع باید به سونیک خارپشت برخی از اعتبار. در حالی که آن را یک فیلم خوب آن را حداقل watchable—و در مقایسه با چیزی مثل Mortal Kombat: Annihilationآن نیز ممکن است انگل.

این فیلم باز می شود در یک سیاره دور. آبی نوزاد جوجه تیغی فشرده از طریق پر جنب و جوش فلورا و آشنا حلقه-de-حلقه سبز تپه منطقه به عنوان یک صوتی (Ben Schwartz) به یاد می آورد او خوشحال مى شود ، سالاد روز خراب هنگامی که یک گروه از بچه ها بد کشف قهرمان ما قدرت باور نکردنی و پس از lil bb صوتی باید سفر در سراسر جهان و پنهان کردن در شهر های کوچک مونتانا.

آن را تنها و بیکس وجود اما سونیک باقی می ماند امن و مخفی برای سال. سپس یک روز او اجرا می شود کمی بیش از حد سریع, علل, الکتریکی خروش و سیاهان از کل شمال غربی اقیانوس آرام. در انجام این کار, او تساوی توجه از شر دکتر Robotnik (جیم کری).

بنابراین, این زمینه گذاشته است به صورت نسبتا بدون عارضه بچه های ماجراجویی. Sonic the Hedgehog می کند بارها و بارها لمس مفاهیم از انزوا و خانواده و پیدا کردن محل خود را در جهان. اما اجرای آن احساس کمبود نسبت به مثلا یک پیکسار تلنگر. من تصور می کنم حتی youngins می تواند حس رنگ توسط اعداد پایه و اساس است.

تمرکز در اینجا به نظر می رسد بیشتر در جوک, اما صوتی ارائه نمی دهد بسیار در راه واقعی می خندد. آن را بزرگ داشتن بچه ها در این نمایش از آنجا که آنها در حال کوک کمدی barometers. و اگر من خنده نیست و آنها نه خنده من می دانم که ما یک مشکل است.

من نمی توانم نه عشق Ben Schwartz. این شخص یک کمدی نابغه و مصاحبه احساس می کند درست در پول است. من فقط آرزو می کنم او بدست می خواهم بیشتر به کار با از توجه به کسری شوخی. همان می رود برای Carrey که هدایت از اوایل’90s شیدایی اما تنها می تواند انجام این کار بسیار با این اسکریپت. هنوز هم من نمی توانم تصور کنید که چگونه بدون زرق و برق صوتی شده اند که بدون کری و شوارتز.

البته شما نمی توانید بحث در مورد این تصویر بدون آوردن عظیم VFX تعمیرات اساسی ما مردم از اینترنت تقریبا مجبور به اتفاق می افتد. صوتی طراحی مجدد است لیگ بهتر از گربه ها-esque ترسناک نشان می دهد ما در اولین تریلر و رفع احتمالا صرفه جویی در این فیلم (به درجه ای از آن می تواند در نظر گرفته شود “ذخیره”). اگر چه یکی از ناخواسته اثرات جانبی از تغییر این است که من صرف تمام زمان اجرا تصور چه چیزهایی را شبیه با اصلی دندانه دار طراحی شده است.

توییتر یک چاه مستراح اما آن را به خوبی برای دیدن است که آن را در واقع می تواند تاثیر مثبت تغییر دهید. این می تواند بزرگ اگر که قدرت استفاده شد, من نمی دانم, نجات جمهوری—اما هی بهتر به دنبال اجرا از آسیاب سونیک خارپشت فیلم خیلی خوب است بیش از حد.

صوتی جوجه تیغی
کارگردان Jeff فاولر
منطقه تئاتر در حال حاضر در حال پخش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im