Rhymesayers’ فروشگاه رکورد پنجم عنصر به طور دائم

امروز در Facebook, محلی, hip-hop برچسب Rhymesayers اعلام کرد که پنجمین عنصر بالای شهر بوتیک این عمل از سال 1999 خواهد بود بازگشایی هر زمان که بیماری همه گیر کوروناویروس به پایان می رسد.

پست پیشنهاد کرد که این تصمیم predated فعلی بهداشت بحران: “سال گذشته در حالی که بحث ما در گام های بعدی برای سال 2020 و دهه آینده ما شروع به توسعه برخی از خلاق استراتژی های جدید برای خدمت بهتر به نیازهای هنرمندان ما و جامعه ما و ما هیجان زده برای شروع این کار است.”

علاوه بر این, the Fifth Element سایت نیز تعطیل در مارس 1, که در آن نقطه Rhymesayers merch در دسترس خواهد بود به جای آن بر روی برچسب ، تا زمانی که آنها در حال ارائه 25 درصد تخفیف برای تمام موارد با کد با تشکر از شما.

این دومین تصمیم مهم به مقیاس عمومی آن حضور Rhymesayers ساخته شده در این سال است. در ژانویه برچسب اعلام کرد که آن را نمی خواهد بود برگزاری Soundset آن سالانه جشنواره موسیقی در این سال است.

این خوب است opportuniity به شما یادآوری می کنند که شما هنوز هم می توانید فروشگاه در بسیاری از محلی مورد علاقه خود را ضبط فروشگاه های آنلاین. ما چند پیشنهاد در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>