چه چیزی آن را مانند به یک چرخ تور ساراسوتا در وسط بهداشت جهانی بحران ؟

آیا شما تا کنون شنیده عبارت “یک توریست در شهر خود را؟” من استفاده می شود برای دیدن که در Instagram در قبل از بار و رول چشمان من. این جهان بزرگ وجود دارد خارج وجود دارد, بعد از همه, و من همیشه احساس می کردم که خارج از منطقه راحتی ضروری برای رشد شخصی است.

اما قبل از این بود که coronavirus. قادر به سفر مثل قبل مجبور است مردم را به تبدیل شدن به بیشتر از نزدیک آشنا با محیط اطراف خود. در حال حاضر به عنوان خوب از یک زمان به عنوان همیشه به دنبال ماجراهای راست در حیاط خلوت خود را.

که در روح من تصمیم به بررسی و کشف ساراسوتا تورهای یک شرکت محلی ارائه می دهد که چرخ تورهای ساراسوتا از طریق لنز از تاریخ ارواح psychics سیرک و بیشتر.

Tammy هاوزر شرکت مدیر عامل شرکت به من گفت هفته گذشته که او در حال اجرا است و او تورهای چرخ در کاهش ظرفیت پس از بازگشایی در ماه ژوئن. او گفت که او نیز ارائه تورهای خصوصی به مشتریان که نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن یک چرخ با مردم آنها را نمی دانم برای قیمت بالاتر.

در فکر بودم که چه کسی را برای رفتن بر روی یک چرخ تور در وسط یک بیماری همه گیر با مردم آنها را نمی دانم. آن را صادقانه برای تلفن های موبایل خطرناک است. آیا شما واقعا می خواهید به در یک چرخ تنفس هوای همان غریبه کامل, حتی اگر شما به درستی فاصله?

و معلوم می شود این یک خطر است. هاوزر به نام من در روز دوشنبه بود که من در پایان این ستون و به من اطلاع داد که کسی در این سفر من در آزمایش مثبت برای COVID-19 حتی اگر فرد ندارد ، به عنوان یک نتیجه, تورهای چرخ مکث خواهد برای دو هفته.

روز جمعه قبل از ما می دانستند که هر که هاوزر اذعان کرد که کسب و کار سخت بود اما او نشان داده است افرادی که نیش می زنند. برای شکستن حتی چرخ که معمولا صندلی 39 به حداقل 10 مهمان. او همچنین با استفاده از نور UV بهداشت روش برای آماده سازی تمام چرخ دستی های برای تور.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

هاوزر گفت که او نیز تا به حال به تغییر سیاست لغو متناسب با زمان. اگر یک تور می شود لغو شد به دلیل حضور کم و سپس هر کسی که قرار بود برای رفتن به یک اعتبار که هرگز منقضی می شود مگر اینکه شما خرید تور بیمه که در این صورت شما هزینه کامل دریافت. کسانی که کتاب را از طریق مشاورین نیز دریافت کامل و استرداد وجه در صورت لغو تور. و شما می توانید پول خود را به عقب اگر شما نشان می دهد تا با حرارت.

وجود دارد و نه مردم در 90 دقیقه شهر تور گشت و گذار از جمله یک خانواده چهار از لانگ آیلند است که تا به حال فقط نقل مکان کرد و به ساراسوتا و متی و Kelsie لوئیس بودند که هزینه یک هفته بازدید از خواب نیمروز کلیدی از کارولینای جنوبی است. دیگر از آن, از آن من بود هاوزر و هرالد تریبون عکاس توماس بندر. ما در دستان راننده اتوبوس Siggi شهری و راهنمای تور پت Canavan یک دوبلین, ایرلند, مادری که منجر اردک تورهای در بوستون برای چندین سال.

هاوزر در زمان درجه حرارت پس از ورود. هر کس نیاز به پوشیدن ماسک. Canavan عینک خود را برای مدتی در تور قبل از درخواست کنندگان اگر مشکلی بود آن را برای او را به آن را خاموش. خیلی از نمایشی است که در مورد استفاده از حالات چهره خود را بعد از همه.

ما شروع به در کشف ساراسوتا تورهای ستاد در خیابان 4 قبل از رفتن را از طریق Gillespie پارک به Westcoast سیاه تئاتر وسعت منطقه رزماری و پس از آن تا شمال تمیمی دنباله دار که در آن ما شاهد جان و Mable Ringling موزه هنر ساراسوتا جنگل باغ جدید دانشگاه فلوریدا به Asolo مجموعه تئاتر ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی و البته به سبک ونیزی معماری مارول است که در Ca’ d’Zan جان رینگلینگ ،

سپس ما رفت و برگشت جنوبی در تمیمی دنباله عبور افسانه ای مای تای توقف Bahi کلبه در راه به سایت های مانند ون Wezel هنرهای نمایشی سالن ساراسوتا ارکستر و آبی بتکده ساختمان قبل از Canavan مطمئن ساخته شده به اجازه دهید همه بدانند سعی کنید تست انبه کافه که او گفت: محل مورد علاقه خود را در شهر برای گرفتن صبحانه.

سپس آن را بیش از جان Ringling جاده به سنت Armands دایره که در آن Canavan با اشاره به ایتالیایی مجسمه به طور خاص یکی از Ringling خود را. سپس آن را به Bayfront گذشته “تسلیم بی قید و شرط” هنگامی که Canavan نشانهای تازه واردان و بازدید کنندگان ما در سراسر شهر بود بحث در اطراف مجسمه سازی.

در آن نقطه به عنوان ما را از طریق سوختگی دادگاه من احساس مانند بچه در جلوی کلاس با من دست مطرح شده است. خوشبختانه Canavan بود بازی و بازی کردن از شور و شوق کودکانه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

کشف و به اشتراک گذاری و بحث در مورد آخرین دهانه و تغییرات در هرالد تریبون را ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی گروه FB

از سوختگی دادگاه ما رفت تا به خیابان اصلی که در آن Canavan با اشاره به Gator باشگاه که تا به حال جان بسیاری از جمله به عنوان یک اتهام فاحشه خانه و speakeasy. ما رفت ساراسوتا خانه اپرا و فلوریدا استودیو تئاتر. سپس آن را به پایین خیابان نخل شرق در Ringling بلوار و سپس به شرق خیابان اصلی گذشته ساراسوتا کانتی زندان و دادگاه است که Canavan گفت: طراحی شده توسط دوایت جیمز Baum همان معمار به عنوان Ca’ d’Zan.

چه چیز دیگری من یاد بگیرند ؟ من یاد گرفتم که John H. Gillespie اولین شهردار ساراسوتا و معرفی گلف به این منطقه است. من همچنین خاطر نشان کرد که شاید این امر می تواند زمان خوبی برای خرید ملک در Gillespie پارک — مثل الان — قبل از توسعه دهندگان آن را تا قاپ زنی.

من یاد گرفتم در مورد ویلیام ویتاکر بود که کلام در آوردن پرتقال به دولت آفتاب. من یاد گرفتم در مورد ریشه های افسانه ای ما شب سال نو آناناس رها بود که در ابتدا تصور می شد به عنوان یک راه برای ترویج توسعه به نام آناناس مربع در خیابان اصلی و لیمو خیابان که نمی به طور کامل تحقق.

من یاد گرفتم در مورد Calusa بومی آمریکا قبیله ساکنان اصلی این سرزمین که من شرمنده می گویند من نمی دانم که در مورد قبل است. و من یاد گرفتم که Ringling بلوار به نام نه پس از جان Ringling اما پس از برادرش چارلز.

من می توانید بروید و در مورد چیزهایی که من آموخته است. من با داشتن بسیار سرگرم کننده است که من صادقانه را فراموش کرده در مورد کوروناویروس حتی اگر معلوم می شود من در حال حاضر شده بود در معرض آن است. داشتن درجه حرارت خود را گرفته و در آغاز این سفر را رد نمی کند قرار گرفتن در معرض یک ناقل بدون علامت.

اما اگر شما احساس بی قرار در خانه و آگاه از خطرات آشکار آمده است که از بودن در اطراف مردم و سپس انجام یک تور از ساراسوتا ممکن است به شما یک تازه کشف شده قدردانی برای این شهرستان است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

کسانی از ما که صرف شده است زمان بیشتری را در خانه — که به اندازه کافی خوش شانس برای جلوگیری از و یا زنده ماندن COVID-19 — در حال حاضر پیدا کردن خودمان نیاز به چه معنی است به ما. من یاد گرفته ام که تا آنجا که سفر خوب است, آن را به همان اندازه مهم است به درک خود را در خانه و همیشه نمی توان برای آینده به دنبال چیزی که وجود دارد می تواند یکی درست در زیر بینی خود را که شما بیش از حد نابینا برای دیدن.

شاید یک توریست در شهر خود نیست چنین چیزی بد.

لورا Finaldi هرالد تریبون خرده فروشی و گردشگری خبرنگار را می توان در 941-361-4951 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید و Instagram @lauraefinaldi. پیوستن به او ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی اخبار صفحه را در Facebook در facebook.com/groups/sarasotamanateeretail/.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de