رایلی Cosgrove به ارمغان می آورد کمدی به سرسبز با Thots & نماز سری

“پدر من یک وکیل است و از من خواست به یک وکیل و یا چیزی مولد اما در عوض من فقط باید ارتباطات درجه و سوزاک” Cosgrove توضیح می دهد. “بنابراین واقعا وجود دارد هیچ چیز دیگری شما می توانید علاوه بر standup comedy.”

سوزاک کنار Cosgrove یکی از جالب ترین و صریح ترین کمدین در شهرهای دوقلو صحنه امروز. او خود را شروع کردم در کمدی در زبان مادری خود آیووا در سال 2013 است. اما آن را تا زمانی که او وارد در مینیاپولیس در سال 2017 است که او اختصاص داده شده خود را به در حال توسعه به عنوان یک طنز است.

“من تا به حال برای دریافت از کون, آیووا,” او می گوید. “من این کار را انجام امینی, اما من خیلی لعنتی افسرده بودن در آیووا که من در گرفتن آن است که به طور جدی. زمانی که من به مینیاپولیس آن شادابی من امینی, اما من هنوز هم تا به حال به کار من راه به صحنه. آن زمان در حالی که برای مردم به من به طور جدی به این دلیل مردم از مینه سوتا می تواند منزوی و عجیب و غریب است.”

در حال حاضر نزدیک به هفت سال به امینی حرفه ای Cosgrove است که نه تنها یک بازیگر او را به دیگران یک پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن کمدی. این جمعه با شکوه Cosgrove خواهد شد در حال حاضر قسط سوم خود را Thots & نماز شب کمدی.

Cosgrove برگزار خواهد شد و تیتر این رویداد همراه با کمیک Tido Maldonado اموزش آلن Jakey Emmert و سارا McPeck به علاوه یک به ویژه کشیدن عملکرد توسط Miss بتی Z.

“من می خواستم برای انجام یک نمایش از تمام زنان کمیک اما پس از آن من فکر کردم, دمار از روزگارمان درآورد. من واقعا می خواهم Jakey و من واقعا می خواهم Tido.'”

در علاوه بر این به یک قوی صف کمیک نشان می دهد بهره مند خواهد شد Aliveness پروژه های محلی و سازمان های غیر انتفاعی ارائه منابع به افرادی که با HIV. اما فقط به این دلیل که نشان می دهد این است که برای یک علت های خوب به این معنا نیست Cosgrove قصد دارد در شماره گیری خود را به-هیچ-fucks-سبک کمدی.

“من می خواهم به استفاده از برخی از ویژوال قطعه برای نشان دادن” او توضیح می دهد. “مثل مادر من ترک توجه داشته باشید برای تمیز کردن خانم که واقعا خنده دار, بنابراین من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن آن است. مامان سفید, ممتاز, فرزندان, کس. منظورم این است که او یک دموکرات اما او دریافت نمی کند تا قبل از 11 a. m. و او مست و شش شب در هفته. بنابراین این ایده از او ترک توجه داشته باشید برای تمیز کردن بانوی خنده دار است.”

در حالی که خود را نشان می دهد ممکن است کمتر glitzy از برخی دیگر را نشان می دهد در شکوه Cosgrove معتقد است موفقیت خود را در نهایت خواهد شد تا به مخاطبان.

“من سعی کنید و لذت ببرید و فقط عمل مانند یک ادم سفیه و احمق” او می گوید. “و اگر مردم نمی خنده به این دلیل است که آنها تا به حال یک فقیر دوران کودکی است. و این خود مشکل است.”

اگر شما بروید:

Thots & نماز
7 p. m. روز شنبه, مه 6
$10; 18+
اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر به

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>