RIP Bill Withers, کارشناسی ارشد, دقیق, فانک, روایت

جدوگاه که درگذشت این هفته از عوارض قلبی در سن 81 متولد شد در دال چنگال, West Virginia, کوچک, شهر معدن و مطرح در نزدیکی بکلی یک شهر کوچک. پس از دبیرستان به عضویت نیروی دریایی شروع به سرهم بند با آهنگ و اواخر 60s به, بود خود بودجه دموی در حالی که مشغول به کار در L. A. هواپیما-مجمع گیاهان. او یک نوازنده و یا یک به طور کامل اعتماد به نفس تازه کار, و اگر او در بر داشت یک قهرمان در چند نوازنده ری جکسون که بازی ترومبون و نوشت ترتیبات برای چارلز رایت بزرگ وات 103 خیابان ریتم گروه خود را شکست بزرگ بود شروع به نگاه به عنوان به احتمال زیاد به عنوان یک ترافیک مربا دال چنگال.

“من تا به حال شروع به دوم حدس من تصمیم به ترک نیروی دریایی پس از نه سال از خدمات” جدوگاه می نویسد: در یادداشت بوش به سال 2005 چاپ مجدد او اولین آلبوم فقط به عنوان من. “من تا به حال سمت چپ من. آپارتمان من شده بود دزدیدند. کار من این بود که تهدید به اخراج و من تا به حال طلبانه دوبله, A&R, ‘متضاد و کار برکنار شده است.’ ‘ریگ یا نه من تا به حال Blues.”

برای اولین بار چهار آلبوم جدوگاه شد گل سرسبد عمل برای ساسکس سوابق مستقل اجرا شده توسط کلارنس Avant یکی از دوران نادر آفریقایی-آمریکایی موسیقی execs. اولین بودجه نبود ته اما Booker T. Jones امضا به تولید با بسیاری از میلی گرم را در دو. استفان عکسهای گرفته شده با سرب گیتار به جای استیو Cropper و در چند کاهش جیم Keltner جایگزین درامر ال جکسون جونیور رشته های هدفمند آراسته. حتی بهتر پيگيری هنوز لایحه تهیه شده توسط جدوگاه با preternaturally دلسوز گروه: Benorce Blackmon در دوم گیتار ری جکسون بر روی صفحه کلید و ترتیبات ملوین Dunlap در باس و جیمز Gads دیگر وات باند آلوم (درامز). (در ضربی bobbye می سالن پورتر بخشی از همان گروه است که در دیگر جدوگاه آلبوم.)

ساسکس آلبوم پر, با, لایه, آهنگ های ماهرانه گردد و اجرای برنامه های ساخته شده بر روی ایده های موسیقی بسیاری از نویسندگان از جدوگاه کالیبر و عصر می خواهم به gussy ، آنها مدل های تواضع و فروتنی ، “خوب, این چیزی است که من می تواند انجام دهد” جدوگاه به نظر می رسد, می گویند مایکروسافت بیش از ناهار خود را سطل “اما این نوع سادگی ممکن است کار برای شمادیدن که چگونه شما را به می گویند.”

“هارلم” که باز می شود فقط به عنوان به من و گسترش یافته است در زندگی در کارنگی هال ایجاد موسیقی درام و فقط با شروع در یک A7 chord و حرکت در نیمی از مراحل اخم با اخم در حالی که تصاویر تعلق و تغییر فصول (شما احساس شب درجه حرارت در ماه جولای لعنت رادیاتور سرد به لمس در ژانویه) گروه دادن هر سه ماهه توجه داشته باشید علامت تعجب. برای بیش از چند دهه, پیانو, دانش آموزان را به تلو تلو خوردن بر “تکیه بر من” در حالی که آنها در حال اجرا در C مقیاس بزرگ است. تقریبا به نظر می رسد بیش از حد ساده اما پس از آن شما سعی می کنید به آن را احساس واقعی و آن را در مورد به عنوان آسان به عنوان پیاده سیسیل تیلور.

همه که سه-آکورد-و-این-حقیقت عاشقانه طاقت فرسا که آن را مخالف پیچیدگی به عنوان یک قاعده اما “استفاده از من” فقط دو آکورد و آن را در واقع یک دروغ سنج تست. این آهنگ در مورد بزرگ, زن clavinet قلاب به تنهایی برای تلفن های موبایل مانند بسیار جنس خوب پس این است که طول عمر-برجسته کردن رابطه جنسی—متاسفانه امکان یک رابطه بد. “شما به من در یک جمعیت از طبقه بالا مردم” جدوگاه آواز می خواند “و سپس شما عمل واقعی بی ادب به من” برآمده و در چند ثانیه بیمار-ساخت تحقیر بودن ماهرانه اما عمدا خوار توسط یک شریک ، اما پس از آن—و افسوس که این هم ممکن است آشنا باشد—راوی هنوز هم می خواهد برای رفتن به خانه با هم (“عزیزم! عزیزم! من نمی توانم به اندازه کافی!”) چه دردناک, پورنو آهنگ. چه deathless شیار. گوش دادن به درامر جیمز Gads استاندارد خود تنظیم funk صلیب-استیک (بازی لبه دایره زنگی با چربی پایان از چوب در حالی که استراحت دست خود را بر روی درام (سر) خود را آرام اما گالوانیزه طبل چگونه او باز می شود و او را می بندد سلام کلاه مانند متقاطع بین عاقلانه دربان و سنت پیتر.

جدوگاه نیست فقط داستان—او صحنه آنها شروع در رسانه های res و انتخاب تند چشمگیر جزئیات: یک رهگذر را rivalrous خیره اضطراب نگاهی زمین پاک ، او نوشت: در مورد کار مردم در همبستگی و بدون احساسات. جزئیات ساده اما هرگز طرفدار forma. مادر بزرگ دست بازی یک دایره زنگی آسانسور به صورت درد و تورم و شما آنها را در هر زمان. او می داند که قدرت مناسب نام: سرباز در “من نمی توانم نوشتن چپ دست” می خواهد خود را amanuensis به دریافت پیام خود را به Rev. هریس نه فقط هر واعظ. او می داند که به روایت و زمانی که به اجازه دهید شخصیت ها صحبت می کنند: “Mattie با شما نمی شلاق که پسر/آنچه شما می خواهید به سرعت حرکت کردن او ؟ /او نمی drop بدون هسته سیب.” این است که چگونه شما خودتان را به باغ.

به عنوان جانت mls australia نوشت: در سال 1976 را Rollijng سنگ Illustrated History of Rock, حالت از خواننده/ترانه سرا … همیشه بیشتر از یک کلی دیگری از مشروع سبک موسیقی.” جدوگاه به نظر نمی رسد در mls australia فصل را در خواننده و ترانه سرایان و شاید او کاملا مناسب: او با بازی ادبی گاهی اوقات سرگذشتی آهنگ ها و نواختند, گیتار آکوستیک, اما او نبود اعترافی نویسنده (اما پس از آن نه رندی نیومن). و او ندارد backstory در آهنگ, چاپ و نشر, اگر او می خواست یک. غالبا “خواننده و ترانه سرا” به عنوان کوتاه مدت تجاری subgenre دیده می شد به عنوان یک چیز سفید (تمرین, البته, توسط نوازندگان در عشق با موسیقی) اغلب یک affluently غیرمتعارف چیز سفید و جدوگاه نوشت: در مورد طبقه کارگر سیاه تجربه. او یک خواننده و ترانه سرا, بلکه funk troubabor و معوج, اهدا hitmaker با یک محل کوچک ومحصور برای صورتحساب. جیم کروچه کمتر هنرمند اما یک هنرمند عالی بود روح قوم و خویشی هر چند جدوگاه را ویرایش جهنم از Leroy قهوه ای و ممکن است چیزی در بر داشت زیر کارتون.

جدوگاه ” آخرین آلبوم بیرون آمد و در سال 1985. او نبود درجا سالینجر-نوع بازنشستگی, اما آن را غیر معمول y و به نظر می رسد تا حدودی منزجر زود هنگام خروج برای یک هنرمند بزرگ. سوابق خود را برای کلمبیا—او چپ ساسکس در اواسط 70s—نیست به عنوان معجزه به عنوان اوایل کار اما پر از گنجینه های. “روز دوست داشتنی” تمایل به تحقق بخشیدن به آن عنوان و چند تن از پاپ آواز ترین و لذتبخش یادداشت های پایدار. او در یک مکالمه باریتون نه فلش خواننده اما فرمانده, همه, همان, با یک بازیگر هدیه در خور خود را تغزلی حساسیت.

چند جدوگاه’ بازدید نهایی شد, ساخته شده در همکاری با برخی از هنرمندان که ترکیب jazz, R&B, انجیل, پاپ و فانک خواهد آمد به نام “جاز صاف.” برجسته است و “جان ” سایه” از صلیبیون’ 1980 آلبوم راپسودی و بلوز و نوشته شده توسط گروه را درخشان کیبورد جو نمونه با جنینگز. این یک ادای احترام به اوایل جاز و آن میراث شخصی در خط با Stevie Wonder را “Sir Duke.” “سواری با Fats Waller در سوپر رئیس” جدوگاه آواز می خواند او گفت: “موسیقی واقعی بقیه است به نظر می رسد.” Bill Withers هرگز از بقیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>