رقبا را از پیش بحث عکس به عنوان بلومبرگ چهره های عمده آزمون

لاس وگاس — مبارزه بین مایک بلومبرگ و پیشرو دموکراتیک نامزد فوران ساعت قبل از چهارشنبه شب مناظره بررسی آنچه که انتظار می رود تنش شب به عنوان تاجر میلیاردر در دیدار رقبای خود را روی صحنه برای اولین بار.

هر دو برنی ساندرز’ و جو بایدن در زمان مبارزات هدف در بلومبرگ سابق بالا بردن سوال در مورد 78 سال سلامت و دومی اشاره به وارونه در بلومبرگ است مواضع در مسائل کلیدی است.

این حملات تاکید جدی دموکرات ها در حال سابق نیویورک شهردار مبارزات انتخاباتی در حال حاضر که او پرورشی به دو رقمی پشتیبانی در نظر سنجی های ملی و واجد شرایط برای آینده دو بحث. بلومبرگ که به طور رسمی ثبت نام به عنوان یک دموکرات در سال 2018 است مواجه نسبتا کمی ملی موشکافی در خود جای تعجب swift افزایش از حزبی megadonor به بالا ردیف ریاست جمهوری مدعی.

در سی ان ان روز شنبه صبح ساندرز’ ملی دبیر مطبوعاتی Briahna شادی خاکستری تلاش برای مقابله با پرسش های اطراف ورمونت سناتور بهداشت با اشاره به بلومبرگ که او گفت: تا به حال نیز “دچار حملات قلبی در گذشته است.” ساندرز دچار حمله قلبی در پاییز گذشته منتشر شد و نامه از پزشکان شهادت به سلامت خود را. اما بلومبرگ هرگز دچار حمله قلبی; او منتشر پزشکان نامه سال گذشته که گفت که او تحت کرونر استنت جراحی در سال 2000.

خاکستری بعد از رفت و برگشت او در بیانیه ای گفت در توییتر که او “misspoke” در مورد بلومبرگ سلامت.

به طور جداگانه این بایدن در زمان مبارزات انتخاباتی در بلومبرگ بیش از تبلیغات شهردار سابق در حال اجرا است که از ویژگی های عکس از او با همکاری نزدیک با رئیس جمهور باراک اوباما. این بایدن کمپین ارسال شده در یک ویدئو به توییتر برجسته نظرات گذشته بلومبرگ ساخته شده انتقاد اوباما در مراقبت های بهداشتی و آب و هوا را تغییر دهید و او را متهم به عدم به آدرس نژادپرستی در طول مدت خود را. این ویدئو همچنین شامل یک کلیپ بلومبرگ اعلام کرد “من یک دوست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او به نیویورک icon.”

بلومبرگ به حال تا این اواخر تا حد زیادی موفق به فرار موشکافی از رسانه ها و حملات از مخالفان خود را با اجتناب از اوایل اولیه متحده و به جای تمرکز بر مبارزه در 14 متحده که رای در مارس 3 سه شنبه مقدماتی. و کمپین های عظیم — با بیش از 2 ، 000 کارکنان در سراسر کشور و بیش از 400 میلیون دلار صرف تبلیغات در حال حاضر — تاکنون داده او را به اندازه کافی افزایش را به نفع خود بالا مشخصات تاییدیه و دو رقمی پشتیبانی در پای صندوقهای رای است.

اما چهارشنبه شب بحث در لاس وگاس که در آن مهر را به صورت خاموش در برابر پنج مخالفان که در روزهای اخیر آنها مشتاق به او را در مطرح خواهد شد بزرگترین آزمون و در عین حال خود را از غیر مومن استراتژی مبارزات انتخاباتی.

“او در حال رفتن به یک غول هدف خود را از همه طرف گفت:” دموکراتیک استراتژیست برایان Brokaw. “آن را یا همه با هم آمده درخشان و یا می تواند سقوط از هم جدا بسیار به سرعت.”

بحث می آید در یک نقطه محوری در مبارزات انتخاباتی. برخی از وزش دموکرات ها به طور فزاینده ای به دنبال بلومبرگ به عنوان یک جایگزین برای مترقی Sanders.

بلومبرگ بوده است در حال اجرا مبارزات انتخاباتی متمرکز کار خود را در پیشرو اولویت های مانند تفنگ خود را-کنترل و تغییر آب و هوا وکالت. مبارزات انتخاباتی خود را منتشر شده یک لیست از بیش از یک دوجین بحث مهمانان ساعت قبل از 9 p. m. EST رویداد شامل بازماندگان خشونت اسلحه از چند متحده است. آنها شامل یک مرد در حال حاضر در سال 2017 تیراندازی در لاس وگاس که در سمت چپ 58 کشته و صدها نفر دیگر مجروح شدند.

ریسک بالا برای هر نامزد به روی صحنه تنها چند روز قبل از نوادا ریاست جمهوری قفقاز سوم مسابقه در دموکرات ها’ هرج و مرج 2020 اولیه فصل است. پس از بیش از یک سال از مبارزه وجود دارد کمی وضوح در فوری خود را به جستجو برای یک نامزد به اجرا در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

دیرین استقرار مورد علاقه بایدن سابق دو دوره معاون مبارزه به نفس زندگی جدید را به خود آور, کمپین که وارد شب در پایین متوسط درهم و برهم کردن پشت سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq. ساندرز یک سناتور ورمونت پدید آمده به عنوان مترقی بال روشن ترجیح پس از دو مسابقه به عنوان ایالت ماساچوست الیزابت وارن در تلاش به دست آوردن مجدد انرژی در سراسر مبارزات انتخاباتی خود را.

برخی از دموکرات ها از ترس این که شرایط در حال آماده لخت پنجه نزاع و جدال در تلویزیون ملی است که می تواند حک جدید زخم را به یک تقسیم حزب دموکرات است که باید در نهایت گرد هم می آیند در این پاییز اگر این امید به انکار جمهوری خواه رئیس جمهور یک دوم.

بلومبرگ رقبای در حال حاضر نشان داد آنها را تکیه به خود مواد منفجره نظرات به نژاد و جنسیت در علاوه بر این به آنها اتهام که او با استفاده از ثروت به دست آمده از یک حرفه ای در وال استریت در تلاش برای خرید ریاست جمهوری است. بلومبرگ افزایش در نظر سنجی های ملی سوخت شده است تقریبا به طور انحصاری توسط بی سابقه ملی کمپین تبلیغاتی به دقت کنترل کمپین حوادث و وسیع ملی سازمان است که به احتمال زیاد در حال حاضر هزینه او بیش از نیم میلیارد دلار است.

الکساندرا Rojas, مدیر اجرایی ساندرز-متفقین عدالت دموکرات به نام جمعه بلومبرگ اول “عمومی لحظه از پاسخگویی.”

“این رفتن به یک فرصت برای در نهایت به موشکافی به بلومبرگ رکورد به عنوان یک جمهوری خواه plutocrat,” او گفت:.

بلومبرگ تیم مشغول به کار بود به پایین تر از انتظارات جلوتر از عملکرد خود را نشان می دهد بحث مهارت های فرسوده پس از بیش از یک دهه پس از آخرین انتخابات.

بلومبرگ نبوده است در بحث مرحله از سال 2009. تیم خود را یادداشت او هرگز در مواجهه بیش از یک رقیب در یک زمان بیش از سه انتخابات برای شهر نیویورک شهردار.

با وجود چالش های مشاور ارشد تیم اوبراین نشان داد که بلومبرگ استقبال مبارزه با ساندرز که کمپین درک می شود مسابقه را روشن پیشتاز.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به دیدن ما پا به پا با برنی ساندرز در مسائل مهم” اوبراین در مصاحبه ای گفت: بالا بردن سوال در مورد ساندرز’ ثروت شخصی ضبط در عدالت کیفری و کنترل اسلحه.

ساندرز استقبال مبارزه نیز هست.

این سناتور ورمونت برافراشته در برابر بلومبرگ و “یک سیستم است که اجازه می دهد تا میلیاردرهای برای خرید در انتخابات” در حالی که مبارزه در نوادا در آستانه بحث است.

“در اینجا این پیام است: هر کس در اینجا به ارزش 60 میلیارد دلار شما می توانید برای رئيس جمهور اجرا و شما می توانید امواج رادیو و تلویزیون. دوستان من است که به نام الیگارشی نه دموکراسی.”

در حالی که هم سن و نژاد بلومبرگ و ساندرز در حال ایدئولوژیک متضاد.

بلومبرگ یکی از ثروتمندترین مردان جهان داشتن تولید خالص ارزش حدود 60 میلیارد دلار پس از یک حرفه ای در وال استریت. او صرف صدها میلیون دلار برای مبارزه با تغییر آب و هوا و تفنگ و خشونت و ترویج اصلاحات مهاجرت در سال های اخیر و در عین حال او قطعا رویکرد عملگرایانه است که جشن افزایشی بهبود حمایت داده است.

ساندرز یک ارزش خالص حدود 2.5 میلیون دلار به لطف فروش کتاب و ارزش خانه خود را, اما او یک عمر صرف کرده است در سیاست به عنوان یک سازش دموکراتیک سوسیالیستی خواستار یک انقلاب سیاسی برای تبدیل این کشور به سیاست و اقتصاد. او اقدامات موفقیت خود را تا حد زیادی تاثیر او تا به حال در بحث های عمومی که گرم است به تماس های خود را برای $15 حداقل دستمزد مراقبت های بهداشتی جهانی و فراگیر اکشن تغییر آب و هوا.

بلومبرگ در واقع رقابت در نوادا شنبه قفقاز و یا هر یک از چهار اولیه مسابقات برنامه ریزی شده برای این ماه را ترجیح می دهند به سرمایه گذاری زمان و منابع در نماینده غنی متحده است که شروع رای گیری در ماه مارس است. در دوران مدرن این استراتژی هرگز کار کرده است. در عین حال آن را هرگز تلاش شده است با کسی که به عنوان ثروتمند به عنوان بلومبرگ که در حال حاضر سرمایه گذاری بیش از 400 میلیون دلار به ملی کمپین تبلیغاتی و استخدام بیش از 2000 کمپین کارکنان.

تمرکز بر بلومبرگ در بحث مرحله البته به معنی وجود خواهد داشت کمتر اکسیژن برای دیگران در یک لحظه بحرانی.

Buttigieg اساسا در آیووا با ساندرز و باریک دوم-جای دان در نیوهمپشایر در عین حال بسیاری از استقرار رهبران باقی می ماند شک و تردید از 38 سال تجربه محدود و توانایی به جمع آوری چند نژادی ائتلاف به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

Klobuchar رسید به ردیف بالا از مسابقه با بحث عملکرد در نیوهمپشایر. اما با به طور قابل توجهی کوچکتر برند ملی او چهره طولانی سوال در مورد قدرت از سازمان و درخواست تجدید نظر در میان اقلیت رای دهندگان.

وارن ممکن است بیشتر برای به دست آوردن پنج شنبه شب, داشتن شده است تحت فشار قرار دادند از ردیف بالا پس از یک عملکرد بد در نیوهمپشایر اولیه هفته گذشته است. و بایدن شرط بندی همه چیز در باز گشت سوخت اقلیت پشتیبانی در نوادا و کارولینای جنوبی در دو هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im