ریورویو دانش آموزان اهدا شد استقبال ما تفاوت بورسیه

چوپان Labrecque و کم Pham دو ریورویو دبیرستان سالمندان است که در خدمت به عنوان اعضای مدرسه همزیستی باشگاه به تازگی اعطا 1000 $در چهار سال تجدید پذیر بورسیه استقبال از تفاوت های ما.

با توجه به بن Jewell-Plocher, EOD آموزش و پرورش مدیر در بخشی از مراسم تحلیف EOD بورس ابتکار که اعطای سالانه $1,000 تجدید پذیر کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان در منطقه ای دبیرستان همزیستی باشگاه است. زمان همزیستی باشگاه مکان شامل بوکر بندر شمالی ریورویو و ساراسوتا مدارس بالا است. همزیستی اعضای باشگاه به عنوان docents برای هزاران نفر از دانش آموزان از منطقه ابتدایی و, مدارس که بازدید EOD فضای باز نمایشگاه هر سال علاوه بر طراحی و پیشرو دانشجو-محور طرح خود را در مدارس به ترویج ورود و پذیرش است.

“شدید تعهد همزیستی اعضای باشگاه برای ترویج تنوع ورود صداقت و احترام در مدارس و در EOD سالانه نمایشگاه منجر به در نظر گرفتن چگونه ما بیشتر می تواند افتخار تلاش های خود را در حالی که همچنین حمایت از آموزش و پرورش خود را پس از فارغ التحصیلی می گوید:” Jewell-Plocher. “ما هیجان زده به فرصتی برای کار با تمام اين دانش آموزان در ما همزیستی باشگاه تبریک می گویم و چوپان زن در افتتاحیه دریافت کنندگان ریورویو دبیرستان همزیستی باشگاه دانش و تشکر از ریورویو باشگاه مشاور دنا استورم برای نظارت از هر دو دانش آموزان است.”

Jewell-Plocher اضافه می کند که دریافت کنندگان این جایزه نیاز به نشان می دهد که چگونه همزیستی و مشارکت خود را به عنوان docents برای EOD این نمایشگاه تا به حال تاثیر بر زندگی و نقطه نظر و متوسطه حرفه ای است.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 941-404-5710 و یا بازدید www.embracingourdifferences.org.

– ارسال شده توسط Su بایرون

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>