رابرت رایش: آمریکا نمی توانیم به انتخاب ساندرز یا وارن

در آخرین شب چهارشنبه دموکراتیک بحث سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg متهم است که سناتور برنی ساندرز’ سیاست های پیشنهادی هزینه $50 تریلیون. مقدس ایندیانا است.

لری سامرز که قبلا رئیس مجلس مشاور اقتصادی باراک اوباما قرار می دهد برچسب قیمت در $60 تریلیون. “ما در یک نوع از عصر جدید از پیشنهاد رادیکال” او با سی ان ان گفت.

کنار گذاشتن صحت این برآورد هزینه آنها حذف طرف دیگر معادله: چه, مقایسه هزینه انجام هیچ چیز ؟

سبز جدید معامله ممکن است گران شود اما انجام این کار چیزی در مورد تغییر آب و هوا را تقریبا به طور قطع هزینه به مراتب بیشتر است. اگر ما راه اندازی چیزی به عنوان جسورانه به عنوان یک سبز جدید مقابله ما صرف تریلیون مقابله با عواقب ناشی از شکست ما به پررنگ باشد.

مدیکر برای تمام هزینه خواهد شد اما قیمت انجام هیچ چیز در مورد امریکا به طور فزاینده ای ناکارآمد سیستم بهداشت و درمان به زودی در استراتوسفر. یک مطالعه جدید که در مجله لانست تخمین می زند که مدیکر برای همه می توانید ذخیره کنید $450 میلیارد و جلوگیری از 68,000 غیر ضروری و میر در هر سال.

سرمایه گذاری جهانی در مهد کودک های آموزش عالی و محزون می خوانی منسوخ شده و زیرساخت های ویران گران خواهد شد بیش از حد, اما هزینه ساخت این سرمایه گذاری خواهد بود فصل. آمریکا بهره وری است که در حال حاضر رنج می برند و میلیون ها نفر از خانواده ها نمی توانیم مناسب مهد کودک, کالج یا مسکن که افزایش هزینه های نزدیک و مرتبط با ناکافی حمل و نقل و سیستم های آب.

تمرکز تنها بر هزینه های انجام چیزی در مورد این مشکلات بدون اشاره به هزینه های انجام هیچ چیز گمراه کننده است اما این عدم تقارن گسترده است.

روزنامه نگاران به نظر می رسد مایل جدی در مورد سیاست های عمومی در ادامه به تبدیل به سندرز و الیزابت وارن (که این سیاست ها تقریبا به عنوان بلند پروازانه) برای هزینه های طرح های پیشنهادی خود را اما هرگز از خود مدل دهید میانه رو مانند Buttigieg چگونه آنها برنامه ریزی برای مقابله با هزینه های انجام هیچ چیز و یا بیش از حد کم است.

مرتبط با انتقاد از ساندرز و وارن است که آنها نمی آیند تا با راه هایی برای پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را. ساندرز “تنها توضیح $25 تریلیون ارزش درآمد که به معنی سوراخ در آن وجود دارد بزرگتر از اندازه کل اقتصاد ایالات متحده” متهم شهردار پیت.

ساندرز ” و وارن مالیات بر ثروت بروید یک راه طولانی به سوی پرداخت پول برای برنامه های خود را.

اما حتی اگر ثروت خود را مالیات پرداخت بخش کوچکی از هزینه های طرح های پیشنهادی خود را پس از چه ؟ تا زمانی که هر اضافی دلار از هزینه های کاهش بیش از یک دلار در آینده هزینه های تغییرات آب و هوایی نامناسب بهداشت و درمان و کافی سرمایه گذاری عمومی آن را حس می کند به صرف بیشتر.

خواه دولت باید doled غول پیکر کاهش مالیات برای شرکت های بزرگ و ثروتمند و بدون اعلام خاص کاهش در هزینه های عمومی و یا دیگر مالیات را افزایش می دهد چرا که با وجود چند دهه از شواهد بر خلاف – آنها ادعا می کنند کاهش تولید خواهد شد رشد اقتصادی که بیش تر برای هر گونه درآمد از دست داد.

در عین حال هنگامی که وارن و ساندرز پیشنهاد برنامه های بلند پروازانه برای کاهش تجربی قابل اثبات هزینه های بزرگ و در حال رشد عمومی مشکلات آنها skewered توسط همکار دموکرات ها و مطبوعات برای داشتن راه به آنها پرداخت.

خط سوم از انتقاد این است که ساندرز ” و وارن طرح فقط بیش از حد بزرگ است. این امر می تواند امن تر به حرکت با احتیاط و تدریجی.

این استدلال ممکن است قانع کننده اگر مشکلات ساندرز و وارن آدرس به آرامی در حال رشد بودند. اما کارشناسان بر محیط زیست و سلامت آموزش و پرورش و زیرساخت تقریبا به اتفاق آراء: این مشکلات در حال بدتر شدن نمایی.

جوان مردم درک این شاید به این دلیل آنها را تحمل تر از هزینه های از انفعال. یک امرسون نظرسنجی آیووا نشان داد که 44 درصد از دموکرات ها زیر 50 پشتیبانی ساندرز و 10 درصد به نفع وارن. در نیوهمشایر ساندرز برنده بیشتر رای دهندگان کمتر از 30 از نامزدهای دیگر در ترکیب با توجه به سی ان ان نظر سنجی خروج. در نوادا او را دستگیر شگفت آور 65 درصد از رای دهندگان کمتر از 30.

دلیل برای حمایت از ساندرز ” و وارن طرح نیست زیرا آنها الهام بخش و بسیج رای دهندگان. به این دلیل است که آنها لازم است.

ما دیگر نمی تواند وانمود کند که تغییر آب و هوا شدید یک ناکارآمد سیستم بهداشت و درمان و خمیازه کشیدن کسری در سرمایه گذاری های عمومی مطرح ناچیز چالش است. انجام چیزی و یا انجام بیش از حد کوچک خواهد آنها را به مراتب بدتر است.

نگرانی در مورد هزینه پرداختن به آنها را بدون اذعان به هزینه ناکامی در آدرس آنها خطرناکی غیر مسئولانه

رابرت رایش

نویسندگان

رابرت رایش است که صدراعظم را استاد سیاست عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و عضو ارشد در Blum مرکز برای اقتصادهای در حال توسعه. او به عنوان وزیر کار در…

Robert Reich

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im